Hledat
Česká koruna
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  ryby, králík

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Kapr, Sumeček 1Kg

  Mletá směs sladkovodních ryb bez vnitřností, bez žluči a bez použití konzervačních látek. Vhodné jako doplňkové krmivo. Před zkrmení doporučujeme vzhledem k možnému výskytu thiaminázy (enzym znehodnocující vitamín B1) tepelně zpracovat.
  34,00 Kč

  Rybí Piliny 1Kg

  Jemně mletá směs mražených mořských ryb bez kostí, bez vnitřností, bez žluči a bez použití jakýchkoli konzervačních látek. Spíše jako doplněk či zahušťovadlo krmné dávky. Vynikající pro kočky.
  33,00 Kč

  Losos ořez 1Kg

  Odpad z filetace lososa s výraznou barvou masa a příjemnou vůní. Velmi nejen esteticky zajímavý, ale i výživářsky hodnotný produkt. Losos je zdravý a bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Významně posiluje imunitní systém. Zvyšuje lesk srsti. Kvůli vysokému obsahu tuku doporučujeme podávat jedenkrát až dvakrát týdně.
  60,00 Kč

  Losos mletý 1Kg

  Na hrubo mletý odpad z filetace lososa. Vysoký obsah Omega 3 nenasycených mastných kyselin, velmi lehce stravitelná bílkovina. Pro obsah drobných kostí doporučujeme zkrmovat pouze v syrovém stavu.
  49,00 Kč

  Očnatec štíhlý 1bal/3ks

  3ks celého nekuchaného očnatce štíhlého v potravinářské kvalitě o hmotnosti cca 200g/1ks.Kulinářsky uznávaná středomořská ryba, hluboko zamražená. Vhodné a výborné krmivo pro psy a kočky jako zdroj vitamínů a minerálů.
  64,00 Kč

  Pstruh 1kg

  Hluboce mražený pstruh představuje velkou prosci bílkovin s nízkým obsahem tuku. Obsahuje esenciální mastné kyseliny řady omega-3, vitamín D, C, E, B6, B12 a minerální látky v přírodní formě, především stopové prvky (mezi nimi to jsou hlavně železo, selen a jód).
  60,00 Kč

  Králík mletý 1kg

  Základní krmivo, obsahuje syrové kraličí maso s kostí. Králičí maso řadíme mezi bílé masa s jemnou strukturou svalových vláken. Králici poskytují naším psům velmi hodnotné maso s vysoký obsahem plnohodnotných bílkovin, více než 20% a nízkým obsahem tuků. Chemické složení tohoto tuků nám dovoluje řadit jej mezi lehce stravitelné pokrmy. Hluboce zamražené.
  79,00 Kč

  Makrela japonská 8ks 1-1.2kg

  Makrela japonská je menší druh makrel z vod tropického a subtropického oceánu. Dodávána v potravinářské kvalitě. Ryba s vyšší obsahem tuku, ze stopových prvků obsahuje ve vyšší míře proti jiným druhům ryb jód.
  67,00 Kč

  Sardinky 500g

  Rybky bohaté na bílkoviny a omega 3 mastné kyseliny. Omega 3 mastné kyseliny napomáhají regeneraci, mají protizánětlivý účinek a napomáhají spalovat tuky. Z minerálních látek obsahují železo, hořčík, fosfor, draslík, zinek, měď, mangan a vitamíny skupiny B.
  63,00 Kč

  Králičí komplet

  Králík představuje dietní maso s nízkým obsahem tuku, které je obvzláště vhodné pro psy citlivé na trávení. Může být také vítanou změnou a zpestřením běžného jídelníčku.
  101,00 Kč

  Ryby kusové 1kg

  Mražená směs kusových ryb. Pro obměnu krmné dávky, libové maso spolu s kostrou. Zkrmovat pouze syrové. Vařenou rybu je třeba zbavit kostí.
  56,00 Kč