Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Purina Cat Chow

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Purina Cat Chow Kitten

100% vyvážená a kompletní strava pro koťata do 12ti měsíců věku. Vhodná i pro březí a kojící kočky. Tři přírodní zdroje živočišné bílkoviny, taurin pro zdravé srdce a ostrý zrak, jedinečná směs vitamínů napomáhající k upevnění imunitního systému, směs přírodní DHA podporující vývoj mozku a zraku.
Od 5,89 €

Purina Cat Chow Special Care 3 In 1

Purina 3v1 je unikátní receptura, která v sobě kombinuje 3 zdravotní přínosy pro vaši kočku: obsahuje vyvážený poměr minerálů pro zdraví močových cest, specifický obsah vlákniny omezuje tvorbu smotků chlupů v žaludku a pomáhá jejich průchodu trávicím traktem, prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene až o 40 %.
Od 5,89 €

Purina Cat Chow Special Care Hairball

Kompletní krmivo Cat Chow pro kočky omezující tvorbu smotků v trávícím traktu. Pro kočky dlouhosrsté nebo kočky chované v bytě bez možnosti výběhu a požeru trávy.
Od 7,77 €

Purina Cat Chow Special Care Sterilized

Receptura krmiva CatChow pro kastrovaná zvířata se zaměřením na udržení optimální hmotnosti a zdravého vylučovacího ústrojí.
Od 5,89 €

Purina Cat Chow Special Care Urinary

Krmivo CatChow zaručující nižší pH v močovém ústrojí kočky s nízkým obsahem hořčíku. Pro zdravé močové cesty.
Od 7,77 €

Purina Cat Chow Adult - Kuře, Krůta 1,5 Kg

100% komletní a vyvážená strava od Puriny pro kočky s průměrnou tělesnou aktivitou. Připraveno z vysoce kvalitního kuřecího masa a krůtího masa, bylin a zeleniny.
9,20 € 4,88 €

Purina Cat Chow Adult - Tuňák, Losos 1,5 Kg

100% komletní a vyvážená strava pro kočky s průměrnou tělesnou aktivitou. Připraveno z vysoce kvalitního tuňáka, lososa, bylin a zeleniny.
9,20 € 4,88 €