Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Purina Cat Chow

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Purina Cat Chow Kitten

  100% vyvážená a kompletní strava pro koťata do 12ti měsíců věku. Vhodná i pro březí a kojící kočky. Tři přírodní zdroje živočišné bílkoviny, taurin pro zdravé srdce a ostrý zrak, jedinečná směs vitamínů napomáhající k upevnění imunitního systému, směs přírodní DHA podporující vývoj mozku a zraku.
  Od 203,00 Kč

  Purina Cat Chow Special Care 3 In 1

  Purina 3v1 je unikátní receptura, která v sobě kombinuje 3 zdravotní přínosy pro vaši kočku: obsahuje vyvážený poměr minerálů pro zdraví močových cest, specifický obsah vlákniny omezuje tvorbu smotků chlupů v žaludku a pomáhá jejich průchodu trávicím traktem, prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene až o 40 %.
  Od 203,00 Kč

  Purina Cat Chow Special Care Hairball

  Kompletní krmivo Cat Chow pro kočky omezující tvorbu smotků v trávícím traktu. Pro kočky dlouhosrsté nebo kočky chované v bytě bez možnosti výběhu a požeru trávy.
  Od 192,00 Kč

  Purina Cat Chow Special Care Sterilized

  Receptura krmiva CatChow pro kastrovaná zvířata se zaměřením na udržení optimální hmotnosti a zdravého vylučovacího ústrojí.
  Od 203,00 Kč

  Purina Cat Chow Special Care Urinary

  Krmivo CatChow zaručující nižší pH v močovém ústrojí kočky s nízkým obsahem hořčíku. Pro zdravé močové cesty.
  Od 192,00 Kč

  Purina Cat Chow Adult - kuře a krůta 1,5 kg

  100% komletní a vyvážená strava od Puriny pro kočky s průměrnou tělesnou aktivitou. Připraveno z vysoce kvalitního kuřecího masa a krůtího masa, bylin a zeleniny.
  187,00 Kč 168,00 Kč

  Purina Cat Chow Adult - losos a tuňák 1,5 kg

  100% komletní a vyvážená strava pro kočky s průměrnou tělesnou aktivitou. Připraveno z vysoce kvalitního tuňáka, lososa, bylin a zeleniny.
  187,00 Kč 168,00 Kč