Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  PURE DOG FOOD - CHICKEN DINNER

  Kompletní dehydratované krmivo bez obilovin pro dospělé psy a seniory. Skvělý způsob, jak krmit zdravou a nízkokalorickou stravou. Vhodné pro dospělé a starší psy.
  0Dostupné velikosti

  Složení (v dehydratovaném stavu): kuře (25%), brambory, mrkev, pastinák, zelené fazole, jablko, zelí, minerály. Suroviny jsou seřazeny v pořadí podle množstevního zastoupení od nejvyššího k nejnižšímu.

  Analytické složky: hrubé bílkoviny (proteiny) 26%, hrubý tuk 11%, hrubá vláknina 2,5%, popel 4,4%.

  Výživové doplňkové látky (na 1kg): vitamín A 0,45 mg, vitamín D3 0,0125 mg, vitamín E 33,50 mg, kyselina listová 0,30 mg, niacin 20,00 mg, pantothenová kyselina 18,00 mg, vitamín B2 8,00 mg, vitamín B12 0,04 mg, vitamín B1 2,50 mg, vitamín B6 1,50 mg, biotin 0,02 mg, vitamín C 500,00 mg, selen 0,35 mg, jód 1,50 mg, hořčík 50,00 mg, měď 10,00 mg, zinek 90,00 mg, železo 90,00 mg, cholin 1.600,00 mg, vápník 10.000,00 mg, fosfor 9.000,00 mg, draslík 3.500,00 mg.

  Metabolizovatelná energie (kalorie): 4060 kcal/kg

  PROCES DEHYDRATACE: dehydratace krmivo přirozeně konzervuje, odstraňuje vlhkost a zároveň zachovává živiny a lahodnou chuť čerstvých a syrových surovin. Maso, zelenina a ovoce jsou pomalu vysoušeny mezi 60° a 90°C, čímž se odstraní riziko škodlivých patogenů, přičemž jsou zachovány všechny důležité živiny.

  SUROVINY PRO LIDSKOU SPOTŘEBU: všechny suroviny a doplňkové látky použité k výrobě krmiva pochází z Evropy a jsou určeny pro lidskou spotřebu. Výrobní proces Pure je řízen a kontrolován standardy regulujícími jak potraviny pro lidi, tak krmiva pro zvířata. Krmivo Pure neobsahuje obiloviny ani lepek a má vysoký obsah bílkovin a živin zajišťující zdravou a vyváženou stravu.

  STAČÍ PŘIDAT TEPLOU VODU: tento jedinečný proces dává krmivu Pure všechny výhody vlhkého i suchého krmiva. Přidání vody umožňuje krmivu nabýt v misce a ne až v žaludku, čímž se usnadní žvýkání, předchází se nadýmání a současně se snižuje riziko dehydratace organismu. Krmivo se snadno skladuje a má dlouhodobou trvanlivost.

  Kuře (25%): kuře je vynikajícím zdrojem vitamínu B3 a selenu, který podporuje obranyschopnost organismu.

  Mrkev: mrkev obsahuje více karotenu než ostatní zelenina. Karoten je přeměněn na vitamin A, který poskytuje důležité antioxidační účinky a fytonutrienty.

  Brambory: brambory jsou výjimečně zdravé, nízkokalorické potraviny s vysokým obsahem vlákniny. Jsou fantastickým zdrojem vitamínu B6, vitamínu C, mědi, draslíku a hořčíku.

  Pastinák: výborný zdroj vitamínu C, obsahuje také mnoho polyacetylenových antioxidantů, jako je falcarinol, panaxydiol a methyl-falcarindiol. Je také výborným zdrojem vlákniny.

  Vejce (5%): stejně jako aminokyseliny jsou vejce vysoce stravitelným zdrojem bílkovin a také výborným zdrojem cholinu, který je zvláště důležitý pro správnou funkci mozku a celkového zdraví.

  Zelené fazolky: kromě běžných antioxidačních živin, jako je vitamín C a betakaroten, obsahují také důležité množství hořčíku, který má antioxidační účinky.

  Jablko: jablka jsou dobrým zdrojem vlákniny, která je skvélá pro trávení. Obsahují také fytonutrienty, jako je kvercetin a katechin, které jsou silnými antioxidanty.

  Zelí: zelí je bohaté na antioxidanty, glukosinuláty a vitamíny A a D.

  Minerální látky: všechny naše receptury obsahují přidané vitamíny a minerální látky, poskytující nepostradatelné živiny nezbytné pro zdravé kosti, krev a celkový vývoj. Vitamíny a minerální látky pro naše krmiva jsou vyráběny v Evropě a jsou v kvalitě vhodné pro lidskou spotřebu

  Přechod na Pure: Pokud váš pes přechází z granulovaného krmiva nebo konzerv, doporučujeme Pure pomalu zavádět do krmiva současného. Začněte s polovičními dávkami a každým dnem pomalu dávky zvyšujte. Každé zvíře je jedinečné, takže rychlost s jakou se přizpůsobí jiné stravě, se bude lišit. Pokud je váš pes krmen čerstvou, syrovou nebo doma připravovanou stravou, přechod na Pure bude rychlejší. Při krmení Pure nezapomeňte přidat minimální doporučené množství vody.

  Podávání: smíchejte suché krmivo Pure s teplou vodu z kohoutku, nechte 10-15minut stát a podávejte. Z 0.5kg balní po smíchání s vodou vzniká až 2kg čerstvého krmiva.

  Dávkování: viz. obrázek

  Užitečná rada pro náročné psy: hustotu pokrmu můžete ovlivňovat délkou rehydratace. Čím delší doba rehydratace, tím hustší je konzistence.

  Skladování: Jestliže je krmivo uchováváno na chladném, suchém a tmavém místě, doba skladovatelnosti je 12 měsíců.

  Jakmile se přidá voda, je potřeba krmivo uchovávat v lednici a spotřebovat do 48 hodin.

  Pure Pet Food je vyvážené krmivo a je vhodné jej podávat jako samostatnou stravu. Nicméně je také skvělým základem pro přidávání vlastního čerstvého masa, doporučujeme přidat o něco méně krmiva Pure, aby se doplňky navzájem vyrovnaly.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *
  Obrázek z Pure Dog Food - Chicken Dinner 0.5kg
  Pure Dog Food - Chicken Dinner 0.5kg
  Kompletní dehydratované krmivo bez obilovin pro dospělé psy a seniory. Skvělý způsob, jak krmit zdravou a nízkokalorickou stravou. Vhodné pro dospělé a starší psy.
  17,02 €
  i h
  dodací lhůta : 3-5 dnů
  Obrázek z Pure Dog Food - Chicken Dinner 4kg
  Pure Dog Food - Chicken Dinner 4kg
  Kompletní dehydratované krmivo bez obilovin pro dospělé psy a seniory. Skvělý způsob, jak krmit zdravou a nízkokalorickou stravou. Vhodné pro dospělé a starší psy.
  67,16 €
  i h
  dodací lhůta : 3-5 dnů
  Obrázek z Pure Dog Food - Chicken Dinner 2kg
  Pure Dog Food - Chicken Dinner 2kg
  Kompletní dehydratované krmivo bez obilovin pro dospělé psy a seniory. Skvělý způsob, jak krmit zdravou a nízkokalorickou stravou. Vhodné pro dospělé a starší psy.
  41,17 €
  i h
  dodací lhůta : 3-5 dnů