Kategorie

Profine

Řada krmiv Profine byla vyvinuta v souladu s nejmodernějšími vědeckými poznatky ve výživě psů. Primárním cílem je poskytnout kompletní, vyváženou, dlouhodobou výživu založenou na principu přírodních surovin a maximálně šetrnou k organismu. Obiloviny, které se běžně používají pro výrobu pet food (např. pšenice, ječmen) nejsou účinným a efektivním zdrojem energie pro psy. Naše jedinečná receptura "s nízkým obsahem zrnin" - kombinace brambor speciálně upravených pro vysokou stravitelnost, rajčat a kukuřice poskytuje organismu dostatek efektivně využitelné energie bez případných vedlejších účinků (alergií, potravních intolerancí, trávících potíží). 

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Profine Dog Adult Chicken & Potatoes

Přírodní receptura kompletního krmiva Profine s 60% obsahem kuřete a zeleniny. Nízký obsah obilovin. Receptura obsahuje organické mikroprvky a vitamín E pro ochranu buněk proti stárnutí.
Od 865,00 Kč

Profine Dog Adult Large Breed Chicken & Potatoes

Receptura přírodního krmiva Profine pro velké psy je navržena tak, aby pokryla nutriční požadavky dospělých psů velkých a obřích plemen. S obsahem glukosamin a chondroitinu pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti, vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity, organický zinek a biotin pro bohatou, hustou a lesklou srst a zdravou pokožku.
Od 234,00 Kč

Profine Dog Adult Salmon & Potatoes 15Kg

Hypoalergenní kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - losos a brambory pro alergické psy nebo psy s citlivým trávením. Hypoalergenní složení losos a brambory - krmivo bez alergických reakcí či potravních intolerancí.
1 317,00 Kč 1 090,00 Kč

Profine Dog Energy Chicken & Potatoes

Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro dospělé psy v zátěži. Energy Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků = vysoký obsah využitelné energie pro vysokou zátěž.

Profine Dog Light Lamb & Potatoes 15Kg

Hypoalergenní složení kompletní krmiva Profine pro nízkou zátěž: jehněčí maso a brambory, Receptura s předpokladem minimálních alergických reakcí či potravních intolerancí. Nízký obsah tuku a vysoký obsah stravitelných proteinů = vyvážená redukce hmotnosti.
1 147,00 Kč 949,00 Kč

Profine Dog Puppy Chicken & Potatoes

Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy. Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků pro vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. K zajištění pravidelného přísunu živin a energie rozdělte denní krmnou dávku na 4-5 porcí.
Od 245,00 Kč

Profine Dog Puppy Lamb 15Kg

Kompletní, superprémiové krmivo PROFINE Puppy Lamb & Potatoes je navrženo tak, aby pokrylo nutriční požadavky štěňat a juniorů všech plemen. Hypoalergenní jehněčí z Nového Zélandu & zelenina.
1 317,00 Kč 1 090,00 Kč

Profine Dog Senior Turkey & Potatoes 15Kg

Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - krocaní maso a brambory pro seniory. Organické mikroprvky a vitamín E pro ochranu buněk proti stárnutí. Glukosamin a chondroitin pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti. Vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro zdravé srdce a oběhovéhý systém, podpora činnosti nervové soustavy. Organický zinek a biotin pro bohatou, hustou a lesklou srst a zdravou pokožku.
1 107,00 Kč 916,00 Kč