Kategorie

Profine

Řada krmiv Profine byla vyvinuta v souladu s nejmodernějšími vědeckými poznatky ve výživě psů. Primárním cílem je poskytnout kompletní, vyváženou, dlouhodobou výživu založenou na principu přírodních surovin a maximálně šetrnou k organismu. Obiloviny, které se běžně používají pro výrobu pet food (např. pšenice, ječmen) nejsou účinným a efektivním zdrojem energie pro psy. Naše jedinečná receptura "s nízkým obsahem zrnin" - kombinace brambor speciálně upravených pro vysokou stravitelnost, rajčat a kukuřice poskytuje organismu dostatek efektivně využitelné energie bez případných vedlejších účinků (alergií, potravních intolerancí, trávících potíží). 

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Profine Dog Adult Large Breed Chicken & Potatoes

Receptura přírodního krmiva Profine pro velké psy je navržena tak, aby pokryla nutriční požadavky dospělých psů velkých a obřích plemen. S obsahem glukosamin a chondroitinu pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti, vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity, organický zinek a biotin pro bohatou, hustou a lesklou srst a zdravou pokožku.

Profine Dog Energy Chicken & Potatoes

Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro dospělé psy v zátěži. Energy Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků = vysoký obsah využitelné energie pro vysokou zátěž.

Profine Dog Puppy Chicken & Potatoes

Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy. Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků pro vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. K zajištění pravidelného přísunu živin a energie rozdělte denní krmnou dávku na 4-5 porcí.

Profine NEW Dog Adult Chicken & Potatoes 15 kg

Přírodní receptura kompletního krmiva Profine s 60% obsahem kuřete a zeleniny. Nízký obsah obilovin.
Od €190,39

Profine NEW Dog Adult Lamb & Potatoes 15 kg

Přírodní kompletní hypoalergenní krmivo zn. Profine z jehněčího a brambor pro dospělé psy všech plemen. Krmivo s vysokou tolerancí a výbornou chutností, s bylinnou směsí, pro vyšší kvaltiu kůže s srsti. Mořské řasy a prebiotika pro dobré trávení a imunitu.
Od €207,77

Profine NEW Dog Adult Large Chicken & Potatoes 15 kg

Receptura přírodního krmiva Profine pro velká plemena psů je navržena tak, aby pokryla jejich nutriční požadavky. S obsahem glukosamin a chondroitinu pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti, vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity, organický zinek a biotin pro bohatou, hustou a lesklou srst a zdravou pokožku.
Od €190,39

Profine NEW Dog Adult Large Salmon & Potatoes 15 kg

Přírodní kompletní krmivo Profine pro dospělé psy velkých plemen s lososem a bramborem. Nízký obsah obilovin. S obsahem glukosamin a chondroitinu pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti, vysoký obsah lososa pro zdravé trávení, receptura snižuje riziko trávicích potíží.
Od €242,53

Profine NEW Dog Adult Salmon & Potatoes 15 kg

Hypoalergenní kompletní krmivo, přírodní receptura - losos a brambory pro alergické psy nebo psy s citlivým trávením. Hypoalergenní složení losos a brambory - krmivo bez alergických reakcí či potravních intolerancí. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity, organické mikroprvky a vitamín E pro ochranu buněk proti stárnutí. Organický zinek a biotin pro bohatou, hustou a lesklou srst a zdravou pokožku.
Od €225,15

Profine NEW Dog Adult Small Chicken & Potatoes 10 kg

Přírodní kompletní krmivo Profine z kuřecího a brambor pro dospělé psy malých plemen. S bylinkami a ovocem, s krevetami a mořskou řasou pro dobrý stav kloubů. Probiotika pro výkonný imunitní systém a výkonné trávení.
Od €46,61

Profine NEW Dog Energy Chicken & Potatoes 15 kg

Kompletní krmivo, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro dospělé psy v zátěži. Profine Energy Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků = vysoký obsah využitelné energie pro vysokou zátěž. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity, glukosamin a chondroitin pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti. Organický zinek a biotin pro bohatou, hustou a lesklou srst a zdravou pokožku.
Od €199,08

Profine NEW Dog Junior Large Chicken & Potatoes 15 kg

Kompletní krmivo, přírodní receptura- kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy velkých plemen. Glukosamin a chondroitin pro regenerace kloubů a podporu hybnosti, Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků = vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity. Vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží.
Od €190,39

Profine NEW Dog Junior Large Salmon & Potatoes 15 kg

Přírodní krmivo ProFine z lososa a brambor pro štěňata a mladé psy velkých plemen. Ovoce, krevety a mořské řasy, bylinná směs pro pro podporu dobrého trávení.
Od €242,53

Profine NEW Dog Puppy Chicken & Potatoes 15 kg

Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - kuřecí maso a brambory pro štěňata a mladé psy. Growth Balance Formula: vysoký obsah živin – proteinů a tuků pro vyvážený růst a zdravý vývoj svalů. Probiotika a funkční vitamíny A,C a E pro podporu imunity. Vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro učenlivost a podporu činnosti nervové soustavy. Vysoký obsah kvalitního masa pro zdravé trávení, snižuje riziko trávicích potíží.
Od €199,08

Profine NEW Dog Puppy Lamb & Potatoes 15 kg

Přírodní kompletní hypoalergenní krmivo Profine z jehněčího a brambor pro štěňata a mladé psy.
Od €225,15

Profine NEW Dog Senior Turkey & Potatoes 15 kg

Kompletní krmivo Profine, přírodní receptura - krocaní maso a brambory pro seniory. Receptura krmiva mimo jiné obsahuje: organické mikroprvky a vitamín E pro ochranu buněk proti stárnutí, glukosamin a chondroitin pro regeneraci kloubů a podporu hybnosti a zaručuje tak vysokou kvalita života i v pozdním věku Vašeho přítele.
Od €199,08