Kategorie

Pro Pac Ultimates

PRO PAC ® Ultimates je k dispozici v šesti běžných recepturách s hnědou rýží a ve třech recepturách s brambory bez obilovin. Jednoduché složení. Chelátová forma stopových prvků pro jejich lepší využití organismem. Receptury jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Všechny receptury jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin bez použití kukuřice, pšenice, sóji, umělých barviv, umělých příchutí, konzervantů a vedlejších živočišných produktů. Receptury jsou doplněny o vitamíny a živiny z ovoce a zeleniny, jako je hrášek, jablka, borůvky, mrkev, špenát a brusinky. Přírodní vláknina z ovoce a zeleniny pomáhá celkovému trávení. Krmení PRO PAC ® Ultimates zajistí pro Vašeho psa 100% kompletní a vyváženou stravu. Použití kvalitních ingrediencí v kombinaci se správnou rovnováhou aminokyselin, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálních látek, podporuje silné kosti a svalovou hmotu, zdravou kůži a srst. Receptura splňuje všechny výživové hodnoty stanovené americkou asociací AAFCO pro psy ve všech fázích jejich života. 

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Pro Pac Ultimates Bayside Select

Krmivo Pro Pac Ultimates s bílou rybou pro alergické psy. Bezobilná receptura s brusinkovou a borůvkovou vlákninou, přírodní antioxidanty, nádherně lesklá srst.
Od 335,00 Kč

Pro Pac Ultimates Chicken & Rice 12Kg

Pro Pac Ultimates s kuřetem pro psy malých a středních plemen. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin: kuřecí maso více jak 20%, celá rýže ne méně jak 5%, ovoce a zelenina 12%. Přírodní antioxidanty, vláknina z brusinek a řepných řízků.
971,00 Kč

Pro Pac Ultimates Heartland Choice 12Kg

Pro Pac Ultimates s kuřetem a bramborem pro psy citlivé na obsah obilovin v krmivu.
1 199,00 Kč

Pro Pac Ultimates Lamb & Brown Rice

Pro Pac Ultimates v kombinaci jehně & hnědá rýže. Krmivo obsahuje jednoduché, čerstvé suroviny plné nutričně hodnotných látek.
Od 286,00 Kč

Pro Pac Ultimates Large Breed Adult Chicken & Rice

Pro Pac Ultimates pro velká a obří plemena psů. Speciálně vyvinut pro jejich zvláštní potřeby. Přírodní krmivo pro dospělé psy velkých plemenv kmbinaci kuře a hnědá rýže.
Od 971,00 Kč

Pro Pac Ultimates Large Breed Puppy Chicken & Rice 12Kg

Přírodní krmivo Pro Pac Ultimates pro štěňata velkých plemen ve variantě kuře & hnědá rýže, které je speciálně vyvinuto pro štěňata s hmotností v dospělosti více než 50 kg.
971,00 Kč

Pro Pac Ultimates Mature Chicken & Brown Rice 12Kg

PROPAC Ultimates pro starší psy poskytuje dokonalou výživu pro méně aktivní dospělé psy, kteří potřebují ve výživě méně bílkovin a tuku vzhledem k jejich věku nebo aktivitě.
971,00 Kč

Pro Pac Ultimates Meadow Prime 12Kg

Beobilný Pro Pac Ultimates s vysoce kvalitním jehněčím masem, které poskytuje esenciální aminokyseliny k udržení silné svalové hmoty a zdravé, lesklé srsti jako hlavní zdroj bílkovin.
1 199,00 Kč

Pro Pac Ultimates Puppy Chicken & Rice 12Kg

Přírodní receptura Pro Pac Ultimates pro štěňata všech plemen. Krmivo obsahuje jednoduché, čerstvé suroviny plné nutričně hodnotných látek: 30% kuřecího masa, 13% celozrnné rýře, 6% masa z bílých ryb, 8% ovoce a zeleniny.
971,00 Kč