Kategorie

Pro Pac

Profesionální kvalitní krmivo z USA, které je zcela srovnatelné se špičkovýmí světovými značkami. Krmivo obsahuje pouze kuřecí nebo jehněčí maso, stopové prvky jsou ve vysoce využitelné chelátové formě. Granule jsou konzervovány výhradně přírodními komponenty, výborně chutnají. Výrobce: MIDWESTERN PET FOODS, INC., Indiana, USA.

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Pro Pac Dog Adult Chunk 20Kg

Pro Pac pro dospělé psy je prvotřídně vyvážené krmivo připraveno pro běžně zatížené psy. Základní surovinou je kvalitní drůbeží maso v kombinaci s kvalitním drůbežím tukem. Krmivo je konzervováno přírodními látkami, 100% garantuje deklarované použití surovin.
€981,18

Pro Pac dog Adult Mini Chunk

Pro Pac pro dospělé psy malých plemen. Prvotřídně vyvážené krmivo připraveno pro běžně zatížené psy malých a trpasličích plemen. Základní surovinou je kvalitní drůbeží maso v kombinaci s kvalitním drůbežím tukem.
Od €217,25

Pro Pac Dog Hight Performance 15Kg

Kompletní krmivo Pro Pac pro vysoce aktivní a namáhané psy. Formule je též vhodná pro vysoce březí a kojící feny. Přírodně konzervováno, 100% garance použitých surovin. Drobnější granule.
€851,62

Pro Pac dog Large Breed Adult

Kompletní krmivo Pro pac pro dospělé psy velkých plemen (váha více jak 20kg v dospělosti). Krmivo obsahuje více jak 20 % kvalitního drůbežího masa a drůbeží tuk (13%) .
Od €234,63

Pro Pac dog Performance Puppy

Krmivo Pro Pac pro štěňata od nejmenšího věku až do dovršení 12 měsíců jejich stáří. Výborné též pro březí a kojící feny. Základní surovinou je kvalitní drůbeží maso v kombinaci s kvalitním drůbežím tukem.
Od €234,63

Pro Pac Dog Puppy Large Breed 20Kg

Kompletní krmivo Pro Pac pro štěňata velkých plemen vyrobeno z vysoce kvalitního drůbežího masa (více jak 20%) a drůbežího tuku (14%).
€1126,54