Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Primordial Cat

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Primordial GF Cat Adult Duck Turkey 2kg

  Kompletní krmivo pro kočky Primordial kachna a krůta je sestavené jako grain-free dieta na základě holistického přístupu k výživě zvířat. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou, lespedézie a brusinky pro zdravý močový trakt. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou.
  445,00 Kč 383,00 Kč

  Primordial GF Cat Adult Salmon Tuna 2kg

  Kompletní krmivo pro kočky Primordial losos a tuňák je sestavené jako grain-free dieta na základě holistického přístupu k výživě zvířat. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou, lespedézie a brusinky pro zdravý močový trakt. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou.
  469,00 Kč 405,00 Kč

  Primordial GF Cat Kitten Duck Turkey 2kg

  Kompletní krmivo pro koťata Primordial kitten krůta, kuře, kachna a ryba je sestavené jako grain-free receptura na základě holistického přístupu k výživě zvířat. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou, lespedézie a brusinky pro zdravý močový trakt. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou. Pro lesklý kožíšek přídavek lněného semínka.
  445,00 Kč 383,00 Kč

  Primordial GF Cat Sterilizzato Turkey Herring 2kg

  Kompletní krmivo pro kastrované kočky Primordial krůta, kuře, sleď je sestavené jako bez obilná dieta na základě holistického přístupu k výživě zvířat. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou, lespedézie a brusinky pro zdravý močový trakt. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou.
  444,00 Kč 383,00 Kč

  Primordial GF Cat Urinary Turkey Herring 2kg

  Kompletní krmivo pro kočky Primordial Urinary krůta, sleď, kuře a vepř je sestavené jako grain-free dieta pro kočky, které trápí problémy v oblasti močového traktu. Krmivo je vytvořeno na základě holistického, uceleného přístupu k výživě zvířat. Široké zastoupení spektra živočišné bílkoviny, s ovocem a zeleninou, lespedézie a brusinky pro zdravý močový trakt. Rovnováha chuti a živin, s vysokou biologickou hodnotou.
  457,00 Kč 394,00 Kč