přetahovadla

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Gumové Přetahovadlo Pro Štěňata

Gumové přetahovadlo pro štěňata je skvělou pomůckou při rozvíjení motorických i silových schopností Vašeho mazlíčka. Přetahovadlo je vyrobeno z měkké gumy, která je odolná vůči kousání a zároveň nepoškozuje chrup. Speciální drážky navíc čistí zuby a masírují dásně.
€41,87 €40,29

Hračka Bavl. Přetahovadlo + Tenis, Plast Duvo+ 18 cm

Přetahovadlo značky Duvo+ je skvělá hračka pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a pevná vlákna navíc napomáhají lepší dentální hygieně. Pro trénink čelistí je přetahovadlo opatřeno tenisovým míčkem. Snadnější manipulaci pro pána zajišťuje plastové madlo.
€91,64 €56,88

Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 Duvo+ 33 cm

Přetahovadlo ve tvaru 8 značky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevné bavlněné lano odolá kousání a zároveň čistí zuby a dásně.
€81,37 €50,56

Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 S 2 Tenisáky Duvo+ 38 cm

Bavlněné Přetahovadlo 8 S 2 tenisáky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevný uzel i tenisáky jsou odolné vůči kousání. Vlákna zároveň zlepšují dentální hygienu.
€142,99 €89,27

Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Míčky Duvo+ 43 cm

Přetahovadlo se dvěma míčky od výrobce Duvo+ je hračka pro psy ideální pro přetahování i aportování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň zlepšují dentální hygienu a jsou šetrná k dásním. Díky poutku lze přetahovadlo snadno hodit do dálky.
€81,37 €50,56

Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Tenisáky,Plast Duvo+ 43 cm

Přetahovadlo se dvěma tenisáky Duvo+ je ideální pro aktivní psy. Díky plastovému madlu je hraní pohodlné pro pána, dva tenisáky pak umožňují přetahování dvou mazlíčků zároveň. Pevná vlákna bavlněného lana odolají kousání a navíc zlepšují dentální hygienu.
€163,53 €101,91

Hračka Bavl. Přetahovadlo S Míčkem Duvo+ 50 cm

Přetahovadlo s míčkem je hračka pro psy vhodná k přetahování i aportování. Výrobce Duvo+ vsadil na kvalitní bavlněná vlákna, která odolají kousání, napomáhají lepší dentální hygieně a jsou šetrná k dásním. Přetahovadlo je opatřeno poutkem, díky kterému lze hračku snadno hodit do dálky.
€71,10 €44,24

Hracka pes Kroužek pretahovací bavlna 20cm KAR

Přetahovací kroužek je ideální hračka pro zábavu i zlepšení dentální hygieny. Pevná bavlněná vlákna čistí zuby i mezizubní prostory a při žvýkání se také masírují a prokrvují dásně.
€128,77 €106,65

Hracka pes Míc gumový pretahovací s provazem 7cm new

Gumový míč s provazem je ideální hračka pro psy, kteří mají rádi aportování nebo přetahování. Díky provazu se snadno hází do dálky. Pevná guma je odolná vůči kousání a neničí chrup Vašeho mazlíčka.
€110,60 €91,64

Hracka pes Míc pretahovací fotbalový 19cm KAR

Hračka ve tvaru fotbalového míče je ideální pro aktivní psy. Díky pevným provazům po stranách je míč vhodný jako přetahovadlo.
€297,83 €246,48

Hracka pes Pretahovadlo 3-uzly 500g/60cm TR 1ks

Pestrobarevné přetahovadlo se 3 uzly je ideální pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a při hraní si navíc pes čistí zuby, mezizubní prostory a žvýkání také prokrvuje dásně.
€119,29 €98,75

Hracka pes Pretahovadlo 4-uzly 350g/55cm TR 1ks

Pestrobarevné přetahovadlo se 4 uzly je ideální pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a při hraní si navíc pes čistí zuby, mezizubní prostory a žvýkání také prokrvuje dásně.
€73,47 €60,83

Hracka pes Pretahovadlo s koulí 7cm/50cm TR 1ks

Přetahovadlo s koulí je skvělá hračka pro psy. Je ideální pro přetahování či aportování. Odolný materiál s dlouhou životností je odolný vůči kousání a zároveň čistí zuby a mezizubní prostory.
€48,98 €41,08

Hracka pes Pretahovadlo+míc kožený TR 1ks

Přetahovadlo s koženým míčem je odolná hračka pro aktivní psy. Pestrobarevné lano přetahovadla Trixie navíc svými vlákny čistí zuby a mezizubní prostory.
€81,37 €67,15

Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Liška Kong Small/Medium

Přetahovadlo Liška Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Liška Kong navíc píská a láká psa k další hře.
€210,93 €122,45

Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Medvěd Kong

Přetahovadlo Medvěd Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Medvěd Kong navíc píská a láká psa k další hře.
Od €105,07

Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Sob Kong Medium/Large

Přetahovadlo Sob Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Sob Kong navíc píská a láká psa k další hře.
€307,31 €205,40

Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Žába Kong Small/Medium

Přetahovadlo Žába Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Žába Kong navíc píská a láká psa k další hře.
€237,00 €158,79

Hračka Plyš Winders Přetahovadlo Ježek Kong 52 cm

Winders přetahovadlo Ježek Kong je ideální hračka pro přetahování, aportování i mazlení v pelíšku. Příjemný plyš v kombinaci s pevným textilem hravě odolá kousání. Pevně spletená vlákna uvnitř hračky při žvýkání napomáhají lepší dentální hygieně. Hračka Ježek Kong navíc šustí a píská, čímž upoutá pozornost snad každého psa.
€326,27 €188,81

Hračka Plyš Winders Přetahovadlo Krokodýl Kong 52 cm

Winders přetahovadlo Krokodýl Kong je ideální hračka pro přetahování, aportování i mazlení v pelíšku. Příjemný plyš v kombinaci s pevným textilem hravě odolá kousání. Pevně spletená vlákna uvnitř hračky při žvýkání napomáhají lepší dentální hygieně. Hračka Krokodýl Kong navíc šustí a píská, čímž upoutá pozornost snad každého psa.
€326,27 €218,04