Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  přetahovadla

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Gumové Přetahovadlo Pro Štěňata

  Gumové přetahovadlo pro štěňata je skvělou pomůckou při rozvíjení motorických i silových schopností Vašeho mazlíčka. Přetahovadlo je vyrobeno z měkké gumy, která je odolná vůči kousání a zároveň nepoškozuje chrup. Speciální drážky navíc čistí zuby a masírují dásně.
  2,00 € 2,00 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 Duvo+ 33 cm

  Přetahovadlo ve tvaru 8 značky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevné bavlněné lano odolá kousání a zároveň čistí zuby a dásně.
  4,00 € 3,00 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 S 2 Tenisáky Duvo+ 38 cm

  Bavlněné Přetahovadlo 8 S 2 tenisáky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevný uzel i tenisáky jsou odolné vůči kousání. Vlákna zároveň zlepšují dentální hygienu.
  7,00 € 6,00 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Míčky Duvo+ 43 cm

  Přetahovadlo se dvěma míčky od výrobce Duvo+ je hračka pro psy ideální pro přetahování i aportování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň zlepšují dentální hygienu a jsou šetrná k dásním. Díky poutku lze přetahovadlo snadno hodit do dálky.
  4,00 € 3,00 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Tenisáky,Plast Duvo+ 43 cm

  Přetahovadlo se dvěma tenisáky Duvo+ je ideální pro aktivní psy. Díky plastovému madlu je hraní pohodlné pro pána, dva tenisáky pak umožňují přetahování dvou mazlíčků zároveň. Pevná vlákna bavlněného lana odolají kousání a navíc zlepšují dentální hygienu.
  7,00 € 7,00 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S Míčkem Duvo+ 50 cm

  Přetahovadlo s míčkem je hračka pro psy vhodná k přetahování i aportování. Výrobce Duvo+ vsadil na kvalitní bavlněná vlákna, která odolají kousání, napomáhají lepší dentální hygieně a jsou šetrná k dásním. Přetahovadlo je opatřeno poutkem, díky kterému lze hračku snadno hodit do dálky.
  3,00 € 3,00 €

  Hracka pes Fotbalový míc pretahovací 19cm KAR

  Hračka ve tvaru fotbalového míče je ideální pro aktivní psy. Díky pevným provazům po stranách je míč vhodný jako přetahovadlo.
  13,00 € 12,00 €

  Hracka pes Kroužek pretahovací bavlna 20cm KAR

  Přetahovací kroužek je ideální hračka pro zábavu i zlepšení dentální hygieny. Pevná bavlněná vlákna čistí zuby i mezizubní prostory a při žvýkání se také masírují a prokrvují dásně.
  6,00 € 6,00 €

  Hracka pes Míc gumový pretahovací s provazem 7cm new

  Gumový míč s provazem je ideální hračka pro psy, kteří mají rádi aportování nebo přetahování. Díky provazu se snadno hází do dálky. Pevná guma je odolná vůči kousání a neničí chrup Vašeho mazlíčka.
  7,00 € 6,00 €

  Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Medvěd Kong

  Přetahovadlo Medvěd Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Medvěd Kong navíc píská a láká psa k další hře.
  Od 10,00 €

  Hračka Puppy Guma Kost S Přetahovadlem Kong Extra Small

  Puppy Kost s přetahovadlem je hračka ideální pro štěňata. Měkká kvalitní guma odolá ostrým zoubkům a zároveň je k nim šetrná. Žvýkání také podporuje prokrvování dásní. Pevná vlákna lana hračky Puppy Kost přispívají k čištění zubů a mezizubních prostor.
  9,00 € 8,00 €

  Kong Puppy Goodie Bone Přetahovací Hračka 8 cm

  Kong Puppy Goodie Bone je skvělé přetahovadlo vhodné pro štěňata. Kost z kvalitní gumy přispívá ke zdravému vývoji zubů a žvýkacích svalů. Pevná vlákna lana navíc čistí zuby a mezizubní prostory. Kong Puppy Goodie Bone je hračka vhodná především pro malé rasy psů.
  6,00 €

  Kong Tails Přetahovací Hračka Pro Psy

  Kong Tails je přetahovací hračka pro psy, kteří milují přetahování a aportování. Kong Tails je vyroben z pevného přírodního kaučuku odolného vůči kousání. Díky neobvyklému tvaru se Kong Tails nepravidelně odráží a pes si při hře cvičí i koordinaci a koncentraci.

  Kong Tug Hračka Přetahovadlo 33x11x3 cm

  Kong Tug je hračka ideální pro přetahování. Díky pohodlným úchytům lze snadno vyvinout velkou sílu. Střed přetahovadla je navíc flexibilní, takže se konce otáčí podle potřeby. Hračka Kong Tug je vyrobena z kvalitního materiálu s dlouhou životností.
  15,00 €

  Kong Tugger Knots Frog Přetahovadlo Žába 33 cm

  Kong Tugger Knots Frog je přetahovadlo ve tvaru žáby s pevně zapletenými provazy, které se při hře nevytrhnou a jejichž vlákna čistí zuby a mezizubní prostory. Hračka Kong Tugger Frog navíc píská, čímž si získá zájem Vašeho mazlíčka.
  9,00 €

  Kong Tugger Knots Monkey Přetahovadlo Opice 33 cm

  Kong Tugger Knots Monkey je přetahovadlo ve tvaru opice s pevně zapletenými provazy, které se při hře nevytrhnou a jejichž vlákna čistí zuby a mezizubní prostory. Hračka Kong Tugger Monkey navíc píská, čímž si získá zájem Vašeho mazlíčka.
  9,00 €

  Kong Tugger Knots Moose Přetahovadlo Los

  Kong Tugger Knots Moose je přetahovadlo ve tvaru losa s pevně zapletenými provazy, které se při hře nevytrhnou a jejichž vlákna čistí zuby a mezizubní prostory. Hračka Kong Tugger Moose navíc píská, čímž si získá zájem Vašeho mazlíčka.
  Od 12,00 €

  Přetahovadlo Kabelka 16 Cm Doprodej

  Přetahovadlo ve tvaru kabelky je skvělá hračka pro aktivní psy. Pevný materiál je odolný proti kousání a vlákna lana napomáhají lepší dentální hygieně.
  3,00 € 3,00 €

  Přetahovadlo Kruh 27 Cm

  Přetahovadlo Kruh je jednoduchá hračka, která Vašemu mazlíčkovi poskytne dlouhé hodiny zábavy. Při hraní s přetahovadlem si pes navíc čistí zuby a prokrvuje dásně.
  7,00 € 8,00 €

  Přetahovadlo Lano Se Smyčkou 61Cm

  Přetahovadlo v podobě lana se smyčkou poskytuje nejen skvělou zábavu, ale díky odolným vláknům z bavlny také čistí zuby a mezizubní prostory.
  7,00 € 7,00 €
  Filtry Close
  Kategorie