Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  přetahovadla

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Gumové Přetahovadlo Pro Štěňata

  Gumové přetahovadlo pro štěňata je skvělou pomůckou při rozvíjení motorických i silových schopností Vašeho mazlíčka. Přetahovadlo je vyrobeno z měkké gumy, která je odolná vůči kousání a zároveň nepoškozuje chrup. Speciální drážky navíc čistí zuby a masírují dásně.
  2,44 € 2,35 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 Duvo+ 33 cm

  Přetahovadlo ve tvaru 8 značky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevné bavlněné lano odolá kousání a zároveň čistí zuby a dásně.
  3,63 € 3,27 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 S 2 Tenisáky Duvo+ 38 cm

  Bavlněné Přetahovadlo 8 S 2 tenisáky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevný uzel i tenisáky jsou odolné vůči kousání. Vlákna zároveň zlepšují dentální hygienu.
  6,53 € 5,89 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Míčky Duvo+ 43 cm

  Přetahovadlo se dvěma míčky od výrobce Duvo+ je hračka pro psy ideální pro přetahování i aportování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň zlepšují dentální hygienu a jsou šetrná k dásním. Díky poutku lze přetahovadlo snadno hodit do dálky.
  3,63 € 3,27 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Tenisáky,Plast Duvo+ 43 cm

  Přetahovadlo se dvěma tenisáky Duvo+ je ideální pro aktivní psy. Díky plastovému madlu je hraní pohodlné pro pána, dva tenisáky pak umožňují přetahování dvou mazlíčků zároveň. Pevná vlákna bavlněného lana odolají kousání a navíc zlepšují dentální hygienu.
  7,36 € 6,58 €

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S Míčkem Duvo+ 50 cm

  Přetahovadlo s míčkem je hračka pro psy vhodná k přetahování i aportování. Výrobce Duvo+ vsadil na kvalitní bavlněná vlákna, která odolají kousání, napomáhají lepší dentální hygieně a jsou šetrná k dásním. Přetahovadlo je opatřeno poutkem, díky kterému lze hračku snadno hodit do dálky.
  3,36 € 2,99 €

  Hracka pes Fotbalový míc pretahovací 19cm KAR

  Hračka ve tvaru fotbalového míče je ideální pro aktivní psy. Díky pevným provazům po stranách je míč vhodný jako přetahovadlo.
  12,88 € 11,55 €

  Hracka pes Kroužek pretahovací bavlna 20cm KAR

  Přetahovací kroužek je ideální hračka pro zábavu i zlepšení dentální hygieny. Pevná bavlněná vlákna čistí zuby i mezizubní prostory a při žvýkání se také masírují a prokrvují dásně.
  6,21 € 5,57 €

  Hracka pes Míc gumový pretahovací s provazem 7cm new

  Gumový míč s provazem je ideální hračka pro psy, kteří mají rádi aportování nebo přetahování. Díky provazu se snadno hází do dálky. Pevná guma je odolná vůči kousání a neničí chrup Vašeho mazlíčka.
  6,44 € 5,80 €

  Hracka pes Pretahovadlo 3-uzly 500g/60cm TR 1ks

  Pestrobarevné přetahovadlo se 3 uzly je ideální pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a při hraní si navíc pes čistí zuby, mezizubní prostory a žvýkání také prokrvuje dásně.
  6,16 € 5,52 €

  Hracka pes Pretahovadlo 4-uzly 350g/55cm TR 1ks

  Pestrobarevné přetahovadlo se 4 uzly je ideální pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a při hraní si navíc pes čistí zuby, mezizubní prostory a žvýkání také prokrvuje dásně.
  4,28 € 3,82 €

  Hracka pes Pretahovadlo s koulí 7cm/50cm TR 1ks

  Přetahovadlo s koulí je skvělá hračka pro psy. Je ideální pro přetahování či aportování. Odolný materiál s dlouhou životností je odolný vůči kousání a zároveň čistí zuby a mezizubní prostory.
  2,90 € 2,62 €

  Hracka pes Pretahovadlo+míc kožený TR 1ks

  Přetahovadlo s koženým míčem je odolná hračka pro aktivní psy. Pestrobarevné lano přetahovadla Trixie navíc svými vlákny čistí zuby a mezizubní prostory.
  4,74 € 4,23 €

  Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Medvěd Kong

  Přetahovadlo Medvěd Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Medvěd Kong navíc píská a láká psa k další hře.
  Od 9,29 €

  Hračka Plyš Winders Přetahovadlo Krokodýl Kong 52 cm

  Winders přetahovadlo Krokodýl Kong je ideální hračka pro přetahování, aportování i mazlení v pelíšku. Příjemný plyš v kombinaci s pevným textilem hravě odolá kousání. Pevně spletená vlákna uvnitř hračky při žvýkání napomáhají lepší dentální hygieně. Hračka Krokodýl Kong navíc šustí a píská, čímž upoutá pozornost snad každého psa.
  15,36 € 13,75 €

  Hračka Plyš Winders Přetahovadlo Liška Kong 52 cm

  Winders přetahovadlo Liška Kong je ideální hračka pro přetahování, aportování i mazlení v pelíšku. Příjemný plyš v kombinaci s pevným textilem hravě odolá kousání. Pevně spletená vlákna uvnitř hračky při žvýkání napomáhají lepší dentální hygieně. Hračka Liška Kong navíc šustí a píská, čímž upoutá pozornost snad každého psa.
  15,36 € 13,75 €

  Hračka Puppy Guma Kost S Přetahovadlem Kong Extra Small

  Puppy Kost s přetahovadlem je hračka ideální pro štěňata. Měkká kvalitní guma odolá ostrým zoubkům a zároveň je k nim šetrná. Žvýkání také podporuje prokrvování dásní. Pevná vlákna lana hračky Puppy Kost přispívají k čištění zubů a mezizubních prostor.
  6,58 € 5,89 €

  Kong Puppy Goodie Bone Přetahovací Hračka 8 cm

  Kong Puppy Goodie Bone je skvělé přetahovadlo vhodné pro štěňata. Kost z kvalitní gumy přispívá ke zdravému vývoji zubů a žvýkacích svalů. Pevná vlákna lana navíc čistí zuby a mezizubní prostory. Kong Puppy Goodie Bone je hračka vhodná především pro malé rasy psů.
  6,62 €

  Kong Tails Přetahovací Hračka Pro Psy

  Kong Tails je přetahovací hračka pro psy, kteří milují přetahování a aportování. Kong Tails je vyroben z pevného přírodního kaučuku odolného vůči kousání. Díky neobvyklému tvaru se Kong Tails nepravidelně odráží a pes si při hře cvičí i koordinaci a koncentraci.
  Od 14,31 €

  Kong Tug Hračka Přetahovadlo 33x11x3 cm

  Kong Tug je hračka ideální pro přetahování. Díky pohodlným úchytům lze snadno vyvinout velkou sílu. Střed přetahovadla je navíc flexibilní, takže se konce otáčí podle potřeby. Hračka Kong Tug je vyrobena z kvalitního materiálu s dlouhou životností.
  15,73 €
  Filtry Close
  Kategorie