přetahovadla

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Gumové Přetahovadlo Pro Štěňata

Gumové přetahovadlo pro štěňata je skvělou pomůckou při rozvíjení motorických i silových schopností Vašeho mazlíčka. Přetahovadlo je vyrobeno z měkké gumy, která je odolná vůči kousání a zároveň nepoškozuje chrup. Speciální drážky navíc čistí zuby a masírují dásně.
53,00 Kč 51,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo + Tenis, Plast Duvo+ 18 cm

Přetahovadlo značky Duvo+ je skvělá hračka pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a pevná vlákna navíc napomáhají lepší dentální hygieně. Pro trénink čelistí je přetahovadlo opatřeno tenisovým míčkem. Snadnější manipulaci pro pána zajišťuje plastové madlo.
116,00 Kč 72,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 Duvo+ 33 cm

Přetahovadlo ve tvaru 8 značky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevné bavlněné lano odolá kousání a zároveň čistí zuby a dásně.
103,00 Kč 64,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 S 1 Tenisákem Duvo+ 28 cm

Bavlněné přetahovadlo 8 s tenisákem Duvo+ je hračka ideální pro větší psy, kteří milují přetahování či aportování. Pevná bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání a zlepšují dentální hygienu.
129,00 Kč 80,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo 8 S 2 Tenisáky Duvo+ 38 cm

Bavlněné Přetahovadlo 8 S 2 tenisáky Duvo+ je skvělá hračka pro větší psy, kteří mají rádi přetahování či aportování. Pevný uzel i tenisáky jsou odolné vůči kousání. Vlákna zároveň zlepšují dentální hygienu.
181,00 Kč 113,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Míčky Duvo+ 43 cm

Přetahovadlo se dvěma míčky od výrobce Duvo+ je hračka pro psy ideální pro přetahování i aportování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň zlepšují dentální hygienu a jsou šetrná k dásním. Díky poutku lze přetahovadlo snadno hodit do dálky.
103,00 Kč 64,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Tenisáky,Plast Duvo+ 43 cm

Přetahovadlo se dvěma tenisáky Duvo+ je ideální pro aktivní psy. Díky plastovému madlu je hraní pohodlné pro pána, dva tenisáky pak umožňují přetahování dvou mazlíčků zároveň. Pevná vlákna bavlněného lana odolají kousání a navíc zlepšují dentální hygienu.
207,00 Kč 129,00 Kč

Hračka Bavl. Přetahovadlo S Míčkem Duvo+ 50 cm

Přetahovadlo s míčkem je hračka pro psy vhodná k přetahování i aportování. Výrobce Duvo+ vsadil na kvalitní bavlněná vlákna, která odolají kousání, napomáhají lepší dentální hygieně a jsou šetrná k dásním. Přetahovadlo je opatřeno poutkem, díky kterému lze hračku snadno hodit do dálky.
90,00 Kč 56,00 Kč

Hracka pes Kroužek pretahovací bavlna 20cm KAR

Přetahovací kroužek je ideální hračka pro zábavu i zlepšení dentální hygieny. Pevná bavlněná vlákna čistí zuby i mezizubní prostory a při žvýkání se také masírují a prokrvují dásně.
162,00 Kč 134,00 Kč

Hracka pes Míc gumový pretahovací s provazem 7cm n

Gumový míč s provazem je ideální hračka pro psy, kteří mají rádi aportování nebo přetahování. Díky provazu se snadno hází do dálky. Pevná guma je odolná vůči kousání a neničí chrup Vašeho mazlíčka.
140,00 Kč 115,00 Kč

Hracka pes Míc pretahovací fotbalový 19cm KAR

Hračka ve tvaru fotbalového míče je ideální pro aktivní psy. Díky pevným provazům po stranách je míč vhodný jako přetahovadlo.
375,00 Kč 310,00 Kč

Hracka pes Pretahovadlo 3-uzly 500g/60cm TR 1ks

Pestrobarevné přetahovadlo se 3 uzly je ideální pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a při hraní si navíc pes čistí zuby, mezizubní prostory a žvýkání také prokrvuje dásně.
151,00 Kč 125,00 Kč

Hracka pes Pretahovadlo 4-uzly 350g/55cm TR 1ks

Pestrobarevné přetahovadlo se 4 uzly je ideální pro aktivní psy. Bavlněné lano odolá kousání a při hraní si navíc pes čistí zuby, mezizubní prostory a žvýkání také prokrvuje dásně.
92,00 Kč 77,00 Kč

Hracka pes Pretahovadlo s koulí 7cm/50cm TR 1ks

Přetahovadlo s koulí je skvělá hračka pro psy. Je ideální pro přetahování či aportování. Odolný materiál s dlouhou životností je odolný vůči kousání a zároveň čistí zuby a mezizubní prostory.
62,00 Kč 51,00 Kč

Hracka pes Pretahovadlo+míc kožený TR 1ks

Přetahovadlo s koženým míčem je odolná hračka pro aktivní psy. Pestrobarevné lano přetahovadla Trixie navíc svými vlákny čistí zuby a mezizubní prostory.
102,00 Kč 84,00 Kč

Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Liška Kong Small/Medium

Přetahovadlo Liška Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Liška Kong navíc píská a láká psa k další hře.
267,00 Kč 155,00 Kč

Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Medvěd Kong

Přetahovadlo Medvěd Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Medvěd Kong navíc píská a láká psa k další hře.
Od 133,00 Kč

Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Sob Kong Medium/Large

Přetahovadlo Sob Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Sob Kong navíc píská a láká psa k další hře.
389,00 Kč 260,00 Kč

Hračka Plyš + Bavl. Knots Přetahovadlo Žába Kong Small/Medium

Přetahovadlo Žába Kong je skvělou hračkou pro přetahování, aportování i jako společník do pelíšku. Na dotek příjemný plyš v kombinaci s bavlnou představují materiál odolný vůči kousání a šetrný k chrupu Vašeho mazlíčka. Žába Kong navíc píská a láká psa k další hře.
300,00 Kč 201,00 Kč

Hračka Plyš Winders Přetahovadlo Ježek Kong 52 cm

Winders přetahovadlo Ježek Kong je ideální hračka pro přetahování, aportování i mazlení v pelíšku. Příjemný plyš v kombinaci s pevným textilem hravě odolá kousání. Pevně spletená vlákna uvnitř hračky při žvýkání napomáhají lepší dentální hygieně. Hračka Ježek Kong navíc šustí a píská, čímž upoutá pozornost snad každého psa.
413,00 Kč 239,00 Kč