Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  podpora trávení

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Farnam Sand Clear

  Krmný doplněk používaný pro uvolňování stolice, udržení plynulého průběhu potravy trávicím traktem a ochranu před kolikami. Velmi chutný a snadno krmitelný doplněk psyllia s příchutí jablka a melasy.
  Od 55,00 €

  Hippovit Myco

  Hippovit MYCO je bezprašný přípravek s přírodní organickou přísadou, která neutralizuje negativní účinky plísní jejich spor a toxinů v krmivu. Menší zatíženost organismu koně zvyšuje využitelnost živin. Použití přípravku zlepší zdravotní stav, výkonnost a plodnost.
  Od 47,00 €

  Phytovet Gastric Relief

  Bylinný přípravek Phytovet pro zdraví trávícího ústrojí, který optimalizuje pochody trávící soustavy, ochraňuje sliznice, přispívá k lepšímu zužitkování krmiva a působí jako detoxikant. Bezproblémová funkčnost trávení zásadním způsobem ovlivňuje zdraví celého organismu.
  Od 20,00 €

  Hippovit K 2 kg

  Pivovarské kvasnice vázané na sladový květ jsou přírodním zdrojem využitelných vitamínů skupiny B. Vitamíny skupiny B zlepšují využití krmiv, zlepšují kvalitu srsti, snížují výskyt průjmů a jsou zdrojem přírodních vysoce stravitelných proteinů.
  18,00 € 16,00 €

  Nutri Horse BrewerYest kvasnice 2 kg

  Přírodní zdroj vitamínu B a aminokyselin, které se zapojují do energetického metabolismu a metabolismu základních živin. Přípravek Nutri Horse Kvasnice je vhodné podávat koním při sportu, v zátěži, v období připouštění i rekonvalescence, mladým, ale i starým špatně krmitelným koním a koním nervózním.
  20,00 € 18,00 €

  Nutri Horse Gastro 2,5 kg

  Speciální doplněk pro koně na podporu trávicího traktu, prevence před vznikem žaludečních vředů. Napomáhá při regeneraci žaludeční sliznice.
  75,00 € 62,00 €

  Nutri Horse Toxin

  Pro potlačení nepříznivého účinku plísní a jejich toxinů v krmné dávce nebo podestýlce.
  Od 22,00 €

  EPONA Bierhefeflocken - Pivovarské kvasnice 1,5 kg

  Pivovarské kvasnice (Bierhefeflocken) - přírodní dodavatel Biotinu, B vitamínů a důležitých stopových prvků.
  31,00 € 27,00 €

  EPONA Leinsamen - lněné semínko extrudované 5 kg

  Lněné semínko je výborné doplňkové krmivo na zažívací obtíže, jako je zácpa nebo průjem, kolikové a po kolikové stavy. Jemně pročišťuje a regeneruje žaludek a střeva.
  33,00 € 28,00 €