podpora trávení

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Farnam Sand Clear

Krmný Doplněk Používaný Pro Uvolňování Stolice, Udržení Plynulého Průběhu Potravy Trávicím Traktem A Ochranu Před Kolikami. Psyllium Jsou Slupky Semínek Jitrocele Indického, Přírodní Vlákniny, Které Mají Nesmírný Význam Pro Trávení, Čistí Střeva A Zbavují Sliznici Škodlivin, Neboť Při Průchodu Střevem Na Sebe Váže Vše, Co Na Střevu Ulpívá. Lze Krmit Koně Všech Věků, Včetně Mladých Hříbat. Velmi Chutný A Snadno Krmitelný Doplněk S Příchutí Jablka A Melasy.

Použití: Balení Obsahuje Odměrku Na 135G. Do Každodenní Krmné Dávky Přidávejte 1-2 Odměrky Doplňku Po Nepřerušenou Dobu 7Dnů Vždy 1X Měsíčně. Dospělí Koně (450Kg Živé Váhy): Zamíchejte 1-2 Odměrky Doplňku Do Denní Krmné Dávky. Mladí, Roční A Pony Koně: Krmte Méně Než Starší, Větší A Pracovní Koně.
Od 40,16 €

Feedmark Clitheroe’S Garlic Granules

Clitheroe’S Garlic Granules Je 100% Česnekový Doplněk Do Krmiva Pro Všechny Kategorie Koní. Clitheroe’S Garlic Granules Krmte Spolu S Běžnými Denními Krmnými Dávkami. Clitheroe’S Garlic Granules Je Vyroben Ze Suchých, Drcených Česnekových Stroužků Způsobem, Který Neodbourává Potřebné Účinné Látky Obsažené V Česneku.

Česnek (Allivum Sativum) - Čistý, Opatrně Zpracovaný Česnek Je Jednou Z Nejvhodnějších Bylin Pro Koně, Zvláště Kvůli Svým Propyletickým Kvalitám. Sloučeniny Síry Mají Příznivý Vliv Na Trávicí Systém, Cirkulaci A Dýchání. Je Dokázáno, Že Česnek Působí Proti Mikrobům, Omezuje Činnost Bakterií, Plísní A Virů. Dokáže Ničit Patogenní Střevní Mikroorganismy A Zároveň Podporuje Organismu Prospěšné Mikroorganismy (Antibakteriální, Protiplísňový A Protivirózní Účinek), Působí Protizánětlivě, Čistí Zanesené Plíce, Detoxikuje Tělo - Je Schopen Redukovat Některé Toxické Látky V Těle – Ve Východní Medicíně Se Používá Jako Omlazující Detoxikant, Podporuje Pocení. Je Přírodním Repelentem - Pomáhá Odpudit Obtížný Hmyz . Byliny Byly Po Staletí Používané Pro Jejich Terapeutické Vlastnosti. Jsou Velmi Efektivní – Stojí Za To Si Zapamatovat, Že Velké Množství Moderních Léků Jsou Vlastně Bylinné Výtažky.

Clitheroe’S Garlic Granules Jsou Hrubé Česnekové Granulky, Nikoliv Jemný Granulát Či "Česnekový Prach", Jenž Vznikají Jako Odpad Při Mletí Česneku!

Dávkování (Odměrka = 17,5G): Kůň Do 250G 3/4 Odměrky, 250 - 400Kg 1 Odměrka, 400 - 600Kg 1 1/2 Odměrky, Nad 600Kg 2 Odměrky

V Období Zvýšeného Výskytu Hmyzu Dávkujte Až Dvojnásobné Množství.

Firma Feemark Je Členem Beta - British Equestrian Trade Association A Při Výrobě Svých Produktů Se Řídí Zásadami Beta Feed Code. Beta Feed Code Jsou Normy Pro Výrobu Krmiv A Krmných Doplňků Pro Koně. Jejich Dodržování Je Zárukou Kvality, Správného Složení A Dodržování Nejlepších Výrobních Postupů. Beta Je Asociace Sdružující A Vzdělávající Výrobce A Prodejce Potřeb Pro Koně A Jezdce, Chovatele Koní A Jezdecké Kluby Ze Všech Světových Kontinetů, Zejména Velké Británie. Od Října 2004 Je Firma Feedmark Držitelem Certifikátu Ufas (Universal Feed Assurance Standard), Udělovaného Renomovanou Certifikační Společností V Oboru Systému Jakosti, Bezpečnosti A Kvality Potravin A Krmiv, Efsis Limited, Která Má Hlavní Podíl Na Celosvětovém Trhu V Oblasti Certifikací Výrobců Potravin A Krmiv. Tato Certifikace Spotřebiteli Poskytuje Záruku, Že Produkty Jsou Bezpečné A Jsou Vyráběny Z Ingrediencí Nejvyšší Kvality.

Phytovet Gastric Relief

Bylinný Přípravek Pro Zdraví Trávícího Ústrojí, Který Optimalizuje Pochody Trávící Soustavy, Ochraňuje Sliznice, Přispívá K Lepšímu Zužitkování Krmiva A Působí Jako Detoxikant. Bezproblémová Funkčnost Trávení Zásadním Způsobem Ovlivňuje Zdraví Celého Organismu. Má Protizánětlivé Účinky. Přikrmování Této Čistě Přírodní Směsi Je Vhodné Při Zažívacích Potížích Všeho Druhu. Zlepšuje Příjem Potravy Při Nechutenství. Je Vhodný I K Dlouhodobému Užívání. Nemá Vedlejší Účinky.

Dávkování: Koně Do 250 Kg Váhy 1 Odměrka Denně, 250 - 500 Kg 2 Odměrky Denně, 500 Kg A Více 3 Odměrky (1 Odměrka Cca = 17 G (Je Součástí Balení)). Při Akutních Potížích Lze Dávkování Krátkodobě Zvýšit.

Prášek Důkladně Vmícháme Do Základního Krmiva. Lze Jej Používat I Jako Čajovinu.

Složení: Zeměžluč, Chlorella, Benedikt, Dobromysl, Pískavice, Třezalka, Len, Anýz, Kmín, Fenykl, Česnek, Jablečník, Meduňka, Řepík, Ostropestřec, Kopřiva, Chaluha, Sléz
Od 20,75 €