Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  podpora imunity, detoxikace, senior

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Feedmark Veteranaid

  Feedmark Veteranaid je bylinný krmný doplněk, který je určen pro starší koně. 100% bylinné krmivo obsahující směs bylin, jenž mají příznivý vliv na zdraví koně. Doporučuje se jeho kontinuální podávaní na podporu tělesných funkcí koní starších 16 ti let a jevícím známky staroby Pro celkové pročištění organismu a posílení imunity.
  Od 39,00 €

  Feedmark Vitasel E

  VitaSel E je krmný doplněk pro všechny kategorie koní, obsahující velké množství selenu a vitamínu E – dvou výživových složek, které mají funkci jako antioxidanty a jsou nezbytné pro optimální funkci všech orgánů, obzvláště svalového a reprodukčního ústrojí a imunitního systému.
  Od 41,00 €

  Phytovet Gastric Relief

  Bylinný přípravek Phytovet pro zdraví trávícího ústrojí, který optimalizuje pochody trávící soustavy, ochraňuje sliznice, přispívá k lepšímu zužitkování krmiva a působí jako detoxikant. Bezproblémová funkčnost trávení zásadním způsobem ovlivňuje zdraví celého organismu.
  Od 20,00 €

  Phytovet Horse Detoxication Cure

  Detoxikační bylinný přípravek, který podporuje odvod škodlivých látek z organismu zvířete, zvyšuje celkovou odolnost organismu vůči infekčním onemocněním, užívání je vhodné též po prodělání otravy, po léčbě syntetickými preparáty, či po narkóze.
  Od 20,00 €

  Hippovit K 10 kg

  Pivovarské kvasnice vázané na sladový květ jsou přírodním zdrojem využitelných vitamínů skupiny B. Vitamíny skupiny B zlepšují využití krmiv, zlepšují kvalitu srsti, snížují výskyt průjmů a jsou zdrojem přírodních vysoce stravitelných proteinů.
  91,00 € 75,00 €

  Nutri Horse BrewerYest kvasnice 2 kg

  Přírodní zdroj vitamínu B a aminokyselin, které se zapojují do energetického metabolismu a metabolismu základních živin. Přípravek Nutri Horse Kvasnice je vhodné podávat koním při sportu, v zátěži, v období připouštění i rekonvalescence, mladým, ale i starým špatně krmitelným koním a koním nervózním.
  20,00 € 18,00 €

  Nutri Horse Detox sirup 1,5 kg

  NutriHorse Detox je tekutý přípravek s extrakty bylin, který přírodní cestou čistí a detoxikuje organismus. Tento přípravek je vhodné podávat po léčbě antibiotiky nebo kortikoidy na vyčištění ledvin a jater. Obsahuje také vitamin C, který stimuluje imunitu.
  42,00 € 36,00 €

  Nutri Horse Lněný olej 1000 ml

  Kvalitní za studena lisovaný NutriHorse Lněný olej je ideálním zdrojem omega-­3 a omega-­6 mastných kyselin, které podporují imunitu, posilují srdce a cévy, zmírňují nervozitu, podporují zdravou a lesklou srst a celkově jsou pro dlouhodobé zdraví koní velmi prospěšné.
  17,00 € 15,00 €

  Nutri Horse Silybum Marianum 700 g

  NutriHorse SILYBUM MARIANUM (Ostropestřec Mariánský) chrání jaterní buňky a detoxikuje organismus - přípravek určený pro koně při léčbách, otravách a jako prevence na vyčištění a posílení organismu.
  18,00 € 16,00 €

  Nutri Horse Spirulina 500 g

  NutriHorse SPIRULINA je přípravek určený pro koně v zátěži, koně trpící kožními problémy, dýchacími problémy, různými záněty, laminitidou, obezitou, pro starší koně trpící artritidou a pro celkové zlepšení imunitního systému.
  17,00 € 15,00 €

  Nutri Horse Toxin

  Pro potlačení nepříznivého účinku plísní a jejich toxinů v krmné dávce nebo podestýlce.
  Od 22,00 €

  Nutri Horse Vitamin C

  Doplňkové krmivo pro koně s vitamínem C pro podporu zdraví a imunity.
  Od 11,00 €

  EPONA Bierhefeflocken - Pivovarské kvasnice 1,5 kg

  Pivovarské kvasnice (Bierhefeflocken) - přírodní dodavatel Biotinu, B vitamínů a důležitých stopových prvků.
  31,00 € 27,00 €

  EPONA Echinacea 1 kg

  Echinacea je přírodní antibiotikum a prostředek proti infekcím, virům a bakteriím v organismu. Echinacea se používá k prevenci a léčbě bakteriálních a virových onemocnění a pro celkové zvýšení obranyschopnosti organismu.
  26,00 € 22,00 €

  EPONA Ginko Biloba (drcené listy jínanu dvoulaločného) 1 kg

  100% moučka vyrobena z čistého ginka bez konzervačních přísad. Ovlivňuje výkon mozku, podporuje schopnost soustředění a také zklidňuje při stresových situacích. Úspěšně udržuje fyzickou a psychickou pohodu a pomáhá zachovávat dobrou fyzickou aktivitu. Zlepšuje krevní oběh v končetinách a kopytech. Obsahuje antioxidanty a tím přispívá k celkovému posílení obranyschopnosti těla.
  52,00 € 45,00 €

  EPONA Traubenkernmehl - moučka z hroznových jader 1,5 kg

  Moučka z hroznových jader jako dpolěnk do krmené dávky koní. Podporuje imunitní systém, hojení ran, krevní oběh a srdce, potlačuje stres.
  33,00 € 28,00 €

  Imunita sirup pro kone

  Bylinný sirup pro koně bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře imunitního systému.
  Od 18,00 €

  Nutri Horse Biotin Alga Plus 1kg

  Doplněk do krmiva pro koně za účelem zkvalitnění rohoviny, srsti a kvality kůže. Podávaný na jaře a na podzim posiluje obranyschopnost koně. Se sladkovodní řasou Chlorellou.
  24,00 € 20,00 €

  Redplex + 1L

  Veterinární přípravek určený na sílu a odolnost koní. Nutriční podpora koní při tréninku a při závodech. Nutriční podpora koní s nízkou kondicí. Stimulant krvetvorby.
  46,00 € 40,00 €

  EPONA Mariendistel Granulát - gran. z ostropestřce 1,5 kg

  Používá se na celkovou detoxikaci organizmu, chrání a zlepšuje funkci jater a podporuje látkovou výměnu. Používáme ho při pastevním odchovu koní, při přelínávání, u výskytu letních ekzémů, k regeneraci po podávání léčiv nebo odčervení.
  43,00 € 37,00 €