plovoucí hračky

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Hračka Pes Míč Plovoucí Na Šňůrce Trixie

Plovoucí míč na šňůrce je skvělá hračka pro psy milující aportování či přetahování. Díky poutku ho lze snadno hodit do dálky. Míč je vyroben z přírodní tvrdé gumy s dlouhou životností, která je odolná vůči kousání a zároveň nepoškozuje chrup.
Od 77,00 Kč

Hračka Plovoucí Guma Cool Kong

Plovoucí hračka Cool Kong je skvělá pro hry ve vodě i na souší. Hračka je vyrobena z pevné gumy odolné vůči kousání a opatřena provazem, díky kterému ji lze snadno hodit do velké dálky (pozor, není určeno pro přetahování).
Od 226,00 Kč

Hračka Plovoucí Guma/Plast Létající Talíř Modro-červený, Modro-žlutý

Létající talíř je ideální pro aportování na souši i ve vodě. Plovoucí hračka je vyrobená ze směsi kvalitní gumy a plastu s vysokou odolností. Díky preciznímu aerodynamickému provedení má talíř výborné letové vlastnosti a snadno se hází.
187,00 Kč 125,00 Kč

Hračka Plovoucí Nylon Frisbie Duvo+ 24 Cm

Plovoucí Frisbie Duvo+ je skvělým společníkem pro dovádění ve vodě. Pevný nylon je odolný proti kousání. Tvar Frisbie je skvělý pro pohodlné aportování. Při stlačení hračka píská, čímž upoutá psovu pozornost.
129,00 Kč 80,00 Kč

Hračka Plovoucí Nylon Kost Duvo+ 21 cm

Plovoucí Kost Duvo+ je skvělým společníkem pro dovádění ve vodě. Pevný nylon je odolný proti kousání. Tvar Kosti umožňuje také pohodlné aportování. Při stlačení hračka píská, čímž upoutá psovu pozornost.
129,00 Kč 80,00 Kč

Hračka Plovoucí Nylon Kostka Duvo+ 10 cm

Plovoucí Kostka Duvo+ je skvělým společníkem pro dovádění ve vodě. Pevný nylon je odolný proti kousání. Tvar Kostky umožňuje také pohodlné aportování. Při stlačení hračka píská, čímž upoutá psovu pozornost.
103,00 Kč 64,00 Kč

Hračka Plovoucí Nylon Rugby Duvo+

Plovoucí Rugby míč Duvo+ je skvělým společníkem pro dovádění ve vodě. Pevný nylon je odolný proti kousání. Tvar rugby míče umožňuje také pohodlné aportování. Při stlačení hračka píská, čímž upoutá psovu pozornost.
Od 80,00 Kč

Hračka Plovoucí Plast Činka Dumbbell

Plovoucí činka Dumbbell je skvělá hračka pro aportování jak na souši, tak ve vodě. Pevný plast je odolný proti kousání a plave na vodě. Díky výrazné barvě je hračka Dumbbell dobře viditelná. Je dostupná ve třech velikostech pro všechna plemena psů.
Od 81,00 Kč

Lano Plovoucí Smyčka S Míčkem 44 cm

Plovoucí smyčka s míčkem je ideální přetahovadlo pro hrátky ve vodě, díky plovoucímu míčku se hračka nepotopí. Bavlněná vlákna lana přispívají k lepší dentální hygieně. Gumový míček je vyroben z odolného materiálu, který je zároveň šetrný k zubům a dásním.
203,00 Kč 195,00 Kč

Pešek Nylon Plovoucí S Rukojetí

Plovoucí pešek je skvělá hračka pro psy, kteří milují hrátky ve vodě. Hračka je vyrobena z odolného nylonu a díky rukojeti ji lze snadno hodit do dálky.
Od 107,00 Kč

Pešek Tréninkový Lano Pletené - Hranatý B&F 42 cm

Tréninkový pešek pro psa z pevně spleteného lana. Pešek je ideální pro aportování, na vodě plave. Hračka je dostupná v béžové a červené barvě.

Pešek Tréninkový Lano Pletené - Koule, B&F 48 cm

Tréninkový pešek ve tvaru koule je vyroben z pevného lana a je ideální pro přetahování či aportování. Pešek plave ve vodě a je dostupný v béžové a červené barvě.

Pešek Tréninkový Lano Pletené - Koule, B&F 33 cm

Tréninkový pešek pro psa ve tvaru koule je vyroben z pevně spleteného lana. Pešek je ideální pro aportování, na vodě plave. Hračka je dostupná v růžové a zelené barvě.

Pešek Tréninkový Lano Pletené - Pletýnka B&F 42 cm

Tréninkový pešek pro psa Pletýnka s poutkem je vyroben z pevně spleteného lana. Pešek plave ve vodě a je dostupný v modré a zelené barvě.

Nobby Stick Aportovací Klacek Trp Guma 48 cm

Nobby Stick je aportovací klacek vhodný také k vodním hrátkám. Nobby Stick je vyroben z termoplastické gumy, která dobře plave na vodě. Hračka je plná, bez dutinky, dostupná je v modré a oranžové barvě.
Od 294,00 Kč

Hracka pes Kartác Dentální Vanil. 19cm SP

Dentální hračka pro psy je vyrobena z kvalitní gumy a navíc je napuštěná vůní vanilky. Zlepšuje tak celkovou dentální hygienu.
89,00 Kč 74,00 Kč

Pretahovadlo plovoucí MOOV BONE cervená 47cm Zolux

Přetahovadlo z odolného textilního nepromokavého materiálu s gumovou plovoucí rukojetí. Plave na vodě. Pohrajete si se svým psem.
392,00 Kč 324,00 Kč

Pretahovadlo plovoucí MOOV STICK cervená 56cm Zolux

Výrazná barva přetahovadla s gumovou rukojetí. Nepromokavý materiál, plave na vodě.
392,00 Kč 324,00 Kč

Pretahovadlo MOOV DUMBBELL cervená 33cm Zolux

Plovoucí nepromokavá hračka pro psa a jeho pána.
436,00 Kč 361,00 Kč

Hračka Plovoucí Guma Kost Duvo+ 1 Ks

Plovoucí hračka pro psa ve tvaru kosti. Tvrdá a odolná gumová kost od značky DUVO+. Signální nepřehlédnutelná žlutá barva velmi dobře viditelná ve vodě, vyšší hmotnost a velmi odolný materiál. Hmotnost jen 200g.
364,00 Kč 226,00 Kč