Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  pleny a podložky, toalety

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Operační Podložka Attends Cover-Dri Plus

  Jedná se o savou podložku s prošívaným jádrem. Operační Podložka Attends Cover-Dri Plus obsahuje superabsorbent, který mění tekutinu rychle na gel a zabraňuje tak jejímu úniku. Fixační záložky jsou vyrobeny z netkaného textilu. Podložka Attends Cover-Dri Plus je dostupná ve třech velikostech.
  Od 0,32 €

  Operační Podložka Id Protect

  Operační Podložka Id Protect je určena pro chirurgické použití, k ochraně pelíšků, klecí a interiérů před nechtěným znečištením domácími zvířaty. Z vrchní strany je povrch podložky tvořen kompletně z netkané textilie. Spodní strana je opatřena nepropustnou PE fólií. Absorpční schopnost je 1980 ml.
  Od 0,41 €

  Podložka 40X60cm Molinea Plus Bal 25Ks

  Podložky Molinea Plus mají skvělou absorpční schopnost. Jsou tak výborným pomocníkem při inkontinenci u starých či nemocných psů.
  Od 9,75 €

  Inkontinenční Pás Pro Psy - Růžová L

  Inkontinenční pás pro psy trpící výtokem nebo inkontinencí. Zapínání na suchý zip, do pásu je možno vložit dámskou ustřiženou vložku. Z praktického hlediska doporučujeme objednat 2 kusy. V případě znečištění je jeden na praní nebo se suší a druhý k použití. Barva růžová.
  Od 6,90 €

  Kalhoty Pro Psy Proti Značkování Kar New

  Příjemné, ochranné kalhoty pro psy vyvinuty speciálně pro psy s problémy s inkontinencí, při chronických infekcích močových a pohlavních cest a při nekontrolovatelném značkování. Nasazování kalhot je velice snadné a rychlé díky zabudovanému suchému zipu. Mohou být použity bez vložky i s ní (slipová nebo běžná menstruační vložka pro ženy). Lze je prát na 30 ° C.
  Od 4,42 €

  Plenky Pro Psy Vel. 6A 17 A Více Kg 15Ks

  Jednorázové pleny pro psy tvarované na psí zadeček. Plena pro psy, zejména štěňata a háravé feny. U psů - samců v případě inkontinence doporučujeme spíše inkontinenční pás nebo kalhotky proti značkování. Pleny nepřekrývají kritickou oblast. Pro psy nad 17kg je možné použít také pleny pro kojence s vystřiženou dírou pro ocásek.
  Od 1,29 €

  Pleny pro zvírata Gimborn 60x60 10ks

  Ultrasavé podložky pod malá štěňata, psi po operačním zákroku, psí seniory.
  10,72 € 9,61 €

  Podložka Puppy Field Nácvik. 60X60cm 30Ks

  Hygienické ultrasavé podložky Puppy Field Training jsou moderním pomůckou určenou pro výcvik štěňat. Slouží k učení základních hygienických návyků. Podložky Puppy Field Training pads jsou opatřeny indikátorem vlhkosti a samolepícími rohy pro připevnění na podlahu.
  Od 14,08 €

  Podložky Batist

  Podložky Batist jsou určeny přímo pod štěňata, inkontinentní pacienty či jako dodatečná ochrana povrchu. Vysokou absorpční schopnost zajišťuje jádro z drcené celulózy. Celá plocha podložky Batist je obalena netkanou a po obvodu uzavřenou textilií. Vnějšek podložek Batist tvoří nepropustná a neklouzavá folie.
  Od 7,04 €

  Podložka 8in1 s vuní trávy

  Podložka pro psy s přírodní vůní.
  Od 6,62 €

  Inkontinenční Pás Pro Psy

  Inkontinenční pás pro psy trpící výtokem nebo inkontinencí. Zapínání na suchý zip, do pásu je možno vložit dámskou ustřiženou vložku. Z praktického hlediska doporučujeme objednat 2 kusy. V případě znečištění je jeden na praní nebo se suší a druhý k použití. Barva modrá.
  Od 6,90 €
  Filtry Close