pleny a podložky, toalety

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Operační Podložka Attends Cover-Dri Plus

Jedná se o savou podložku s prošívaným jádrem. Operační Podložka Attends Cover-Dri Plus obsahuje superabsorbent, který mění tekutinu rychle na gel a zabraňuje tak jejímu úniku. Fixační záložky jsou vyrobeny z netkaného textilu. Podložka Attends Cover-Dri Plus je dostupná ve třech velikostech.
Od €5,53

Operační Podložka Id Protect

Operační Podložka Id Protect je určena pro chirurgické použití, k ochraně pelíšků, klecí a interiérů před nechtěným znečištením domácími zvířaty. Z vrchní strany je povrch podložky tvořen kompletně z netkané textilie. Spodní strana je opatřena nepropustnou PE fólií. Absorpční schopnost je 1980 ml.
Od €7,11

Operační Podložka Valueline Kruuse

Operační Podložka Valueline Kruuse je absorpční podložka pro chirurgické použití či udržení čistoty v klecích a jiných interiérech.

Podložka 40X60cm Molinea Plus Bal 25Ks

Podložky Molinea Plus mají skvělou absorpční schopnost. Jsou tak výborným pomocníkem při inkontinenci u starých či nemocných psů.
Od €156,42

Podložka 45x60cm Vetabsorb II. multiabsorbcní 30ks

Podložka Vetabsorb Ii. je unikátní multiabsopční podložka vhodná zvláště pro použití v chirurgii či stomatologii. Lze ji také použít pro udržení čistoty v přepravních boxech a klecích. Jedna podložka absorbuje a 2 l vody nebo 1 l krve/moči, díky čemuž udržuje pacienta stále v suchu.
€1222,92 €1011,99

Inkontinenční Pás Pro Psy - Modrá L

Inkontinenční pás pro psy trpící výtokem nebo inkontinencí. Zapínání na suchý zip, do pásu je možno vložit dámskou ustřiženou vložku. Z praktického hlediska doporučujeme objednat 2 kusy. V případě znečištění je jeden na praní nebo se suší a druhý k použití. Barva modrá.
Od €118,50

Inkontinenční Pás Pro Psy - Růžová L

Inkontinenční pás pro psy trpící výtokem nebo inkontinencí. Zapínání na suchý zip, do pásu je možno vložit dámskou ustřiženou vložku. Z praktického hlediska doporučujeme objednat 2 kusy. V případě znečištění je jeden na praní nebo se suší a druhý k použití. Barva růžová.
Od €118,50

Kalhoty Pro Psy Proti Značkování 90X30cm 1Ks Kar New

Příjemné, ochranné kalhoty pro psy vyvinuty speciálně pro psy s problémy s inkontinencí, při chronických infekcích močových a pohlavních cest a při nekontrolovatelném značkování. Nasazování kalhot je velice snadné a rychlé díky zabudovanému suchému zipu. Mohou být použity bez vložky i s ní (slipová nebo běžná menstruační vložka pro ženy). Lze je prát na 30 ° C.
Od €92,43

Plenky Pro Psy Vel. 6A 17 A Více Kg 15Ks

Jednorázové pleny pro psy tvarované na psí zadeček. Plena pro psy, zejména štěňata a háravé feny. U psů - samců v případě inkontinence doporučujeme spíše inkontinenční pás nebo kalhotky proti značkování. Pleny nepřekrývají kritickou oblast. Pro psy nad 17kg je možné použít také pleny pro kojence s vystřiženou dírou pro ocásek.
Od €18,17

Pleny pro zvírata Gimborn 60x60 10ks

Ultrasavé podložky pod malá štěňata, psi po operačním zákroku, psí seniory.
€184,07 €152,47

Podložka Doggy Pads 40X48cm, Bal.100Ks Lill

Podložky Doggy Pads jsou určeny speciálně pro štěňata a starší či nemocné psy. Jedná se o absorpční podložky, které pomáhají udržet čistotu jak v interiérech, tak například v přepravních boxech.

Podložka Puppy Field Nácvik. 60X60cm 30Ks

Hygienické ultrasavé podložky Puppy Field Training jsou moderním pomůckou určenou pro výcvik štěňat. Slouží k učení základních hygienických návyků. Podložky Puppy Field Training pads jsou opatřeny indikátorem vlhkosti a samolepícími rohy pro připevnění na podlahu.
Od €218,83

Podložky Batist

Podložky Batist jsou určeny přímo pod štěňata, inkontinentní pacienty či jako dodatečná ochrana povrchu. Vysokou absorpční schopnost zajišťuje jádro z drcené celulózy. Celá plocha podložky Batist je obalena netkanou a po obvodu uzavřenou textilií. Vnějšek podložek Batist tvoří nepropustná a neklouzavá folie.
Od €55,30

WC Pes Ploché Doggy Toilette 48x40x3.8cm Lill

Slouží k výcviku štěňat, nebo pro nemocná zvířata. Do této extra nízké plastové toalety vložíte podložky, čímž zamezíte nežádoucím loužičkám v bytě. Gelové podložky obsahují super absorbent a jsou maximálně savé.
€282,82 €233,84

Podložka 60x60cm 8in1 s vuní trávy 14ks

Podložka pro psy s přírodní vůní.
Od €105,86