Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Plazi a obojživelníci

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Arcadia Earthpro - Insect Fuel Earth Pro-Insect Fuel 250G

Směs Insect Fuel je určená pro zkrmování živému hmyzu - cvrčkům, sarančatům, švábům, moučným červům a zophobasům několik dnů před tím, než budou nabídnuti plazům.
20,47 €

Kokosový humus, tropický substrát 9l TR

Kokosový humus, tropický terarijní substrát pro terária vlhká a deštný prales. 100 % přírodní, zvyšuje objem 7-8 x, obsah pH je mezi 5,0 – 6,0, tepelně sterilizováno, bez plísní a bakterií, bez umělých hnojiv, bez drnů.
2,94 € 2,44 €

Sera Micron Potěr A Ml. Ryby Prášek 50 Ml

Růstové krmivo pro nejmenší rybičky, pro odchov potěru a krmné organismy. Ideální první krmivo pro zdravý růst nejmenšího rybího potěru, mladých rybiček až do velikosti 6 mm a larvy obojživelníků.
6,12 € 4,32 €

Sera Profesional Carnivor - Plaz

Sera Reptil Professional Carnivor je doplňkovým krmivem pro masožravé plazy, která obsahuje směs vodních organismů jako ryby, gamarusy a krill a dodává kvalitní bílkoviny a tuky.
Od 6,49 €

Sera Reptilin Vitamin 15 Ml

Sera Reptilin Vitamin je tekutý multivitamín pro plazy s vysokou chutností vhodný pro obohacení čerstvé, živé nebo sušené potravy, nebo může být přidán přímo do pitné vody.Podává se jednou týdně.
10,21 € 7,18 €

Substrát pro želvy suchozemské Tukan 4l

Přírodní terarijní podestýlka pro suchozemské plazy. Osvědčené kvality i použití.
5,06 € 4,19 €

Arcadia Earth Mix 10L

Arcadia Earth Mix je substrát použitelný pro pouštní i tropická terária. Obsahuje kompost a vulkanickou lávu, což zlepšuje drenážní vlastnosti a dodává minerály. Použitím Substrát Earth Mix přispějete k celkové pohodě chovaných zvířat a vytvoření správného mikroklima.
23,92 €

Arcadia Earth Pro-Calciumpro-Mg

CalciumPRO-Mg je směs pro doplnění vápníku a hořčíku do krmiva plazů.
Od 5,98 €

Arcadia Earthpro - Insect Fuel Earth Pro-Insect Fuel 50G

Směs Insect Fuel je určená pro zkrmování živému hmyzu - cvrčkům, sarančatům, švábům, moučným červům a zophobasům a to několik dní před tím, než budou nabídnuti plazům.
7,73 €

Lucky Reptile Herb Garden Herb Garden - Pampeliška 2G

Pečlivě vybraná směs semen, která pro výsevu zaručí dostupnost vždy čerstvé stravy. Semena pampelišky.
2,30 €

Sera Profesional Herbivor - Plaz

Doplňkové krmivo značky Sera pro býložravé plazy např. suchozemské želvy nebo leguány. Směs bylin z přirozeného výživového spektra evropských suchozemských želv. Doplněny jsou kvalitními rostlinnými bílkovinami a tuky.
Od 6,49 €

Arcadia Earthpro Custodianfuel 80G

Granulované krmivo pro mikroorganismy v bio-aktivním teráriu. CustodianFuel ve formě drobných granulek neplesniví a nezanechává na substrátu žádná viditelná rezidua. Je však nutné jej používat v bio-aktivním substrátu, do kterého byla zasazena kolonie mikroorganismů.
11,22 €

Sera Raffy Mineral - Plaz

Plovoucí doplňkové krmivo pro želvy s obsahem důležitých minerálů, vitamínů a stopových prvků pro optimální výživu želv a jejich krunýře.
Od 5,38 €

Arcadia Earthpro - A Earth Pro-A

Bezpečný, přírodní potravní doplněk pro všechny běžně chované plazy s plným spektrem vitamínů v práškové formě. S přídavkem včelího pylu, vyšším obsahem vitamínu A a vitamínů skupiny B.
Od 9,80 €

Sera Raffy P - Plaz

Základní krmivo pro denní krmení vodních želv.
Od 5,01 €

Sera Raffy P - Plaz 1000 Ml

Základní krmivo pro denní krmení vodních želv.
22,03 € 15,50 €

Arcadia Earthpro - Ca

Doplněk vápníku do krmné dávky plazů. Jednoduše. Arcadia EarthPRO-Ca je vhodné používat společně s EarthPRO-A.
Od 5,20 €

Sera Raffy Vital - Plaz 250 Ml

Základní krmivo pro suchozemské želvy a ostatní býložravé plazy s vyšším obsahem balastních látek. Směs rostlinných tyčinek a krmných tablet.
7,13 € 5,01 €

Arcadia Earthpro - Shedsupport

Přírodní doplněk potravy pro všechny plazy, který usnadňuje svlékání staré kůže a pomáhá tělu plazů získat důležité látky, jejichž nedostatek se projevuje především problémy se svlékáním.
10,72 €

Arcadia Earthpro Herbimix 125G

Nahrubo mletá směs více než 20 druhů sušených rostlin a dalších více než 100 přírodních složek pro leguány zelené, suchozemské želvy a ostatní rostlinožravé plazy. HerbiMix je určen ke každodennímu použití - k posypání čerstvého nebo granulovaného krmiva. Obsahuje mj. probiotika a včelí pyl, přírodní substance pro optimální zdraví.
16,70 €