Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Plazi a obojživelníci

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Arcadia Earthpro - Insect Fuel Earth Pro-Insect Fuel 250G

Směs Insect Fuel je určená pro zkrmování živému hmyzu - cvrčkům, sarančatům, švábům, moučným červům a zophobasům několik dnů před tím, než budou nabídnuti plazům.
20,47 €

Kokosový humus, tropický substrát 9l TR

Kokosový humus, tropický terarijní substrát pro terária vlhká a deštný prales. 100 % přírodní, zvyšuje objem 7-8 x, obsah pH je mezi 5,0 – 6,0, tepelně sterilizováno, bez plísní a bakterií, bez umělých hnojiv, bez drnů.
2,94 € 2,44 €

Lucky Reptile Desert Bushes Desert Bush - Přírodní Cca 15-20 Cm

Desert Bushes poskytují pocit bezpečí, úkryt a možnost lezení hlavně pro malé druhy gekonů nebo drobných hadů. Přírodní barva.
3,82 €

Lucky Reptile Fly Feeder

Chovná nádoba a zásobní box pro krmný hmyz.
4,88 €

Lucky Reptile Herp Diner - Směs Hmyzu 35G

Směs velkých cvrčků, středních sarančat a bambusových červů. Zkrmování doporučeno s přídavkem sépiové kosti v prášku. Pro větší hmyzožravé plazy a vodní želvy.
5,70 €

Sáčky Na Hady Lucky Reptile Textilní Sáček

Transportní sáčky na hady z pevného, prodyšného textilu.
Od 1,52 €

Sera Micron Potěr A Ml. Ryby Prášek 50 Ml

Růstové krmivo pro nejmenší rybičky, pro odchov potěru a krmné organismy. Ideální první krmivo pro zdravý růst nejmenšího rybího potěru, mladých rybiček až do velikosti 6 mm a larvy obojživelníků.
6,12 € 4,32 €

Sera Profesional Carnivor - Plaz

Sera Reptil Professional Carnivor je doplňkovým krmivem pro masožravé plazy, která obsahuje směs vodních organismů jako ryby, gamarusy a krill a dodává kvalitní bílkoviny a tuky.
Od 6,49 €

Sera Reptilin Vitamin 15 Ml

Sera Reptilin Vitamin je tekutý multivitamín pro plazy s vysokou chutností vhodný pro obohacení čerstvé, živé nebo sušené potravy, nebo může být přidán přímo do pitné vody.Podává se jednou týdně.
10,21 € 7,18 €

Substrát pro želvy suchozemské Tukan 4l

Přírodní terarijní podestýlka pro suchozemské plazy. Osvědčené kvality i použití.
5,06 € 4,19 €

Arcadia Earth Mix 10L

Arcadia Earth Mix je substrát použitelný pro pouštní i tropická terária. Obsahuje kompost a vulkanickou lávu, což zlepšuje drenážní vlastnosti a dodává minerály. Použitím Substrát Earth Mix přispějete k celkové pohodě chovaných zvířat a vytvoření správného mikroklima.
23,92 €

Arcadia Earth Pro-Calciumpro-Mg

CalciumPRO-Mg je směs pro doplnění vápníku a hořčíku do krmiva plazů.
Od 5,98 €

Arcadia Earthpro - Insect Fuel Earth Pro-Insect Fuel 50G

Směs Insect Fuel je určená pro zkrmování živému hmyzu - cvrčkům, sarančatům, švábům, moučným červům a zophobasům a to několik dní před tím, než budou nabídnuti plazům.
7,73 €

Lucky Reptile Bug Stop Bug Stop - Past Na Cvrčky

Praktická a jednoduchá past na cvrčky, šváby i jiný nelétavý hmyz, který utekl při krmení doma. Papírová past s lepkavou plochou uvnitř.
8,00 €

Lucky Reptile Desert Bushes Desert Bush - Přírodní Cca 25-40 Cm

Přírodní dekorativní dřevina pro pocit bezpečí, úkrytu a možnost přirozeného pohybu pro malé druhy gekonů nebo drobných hadů. Dekorace terárií.
8,10 €

Lucky Reptile Herb Garden Herb Garden - Pampeliška 2G

Pečlivě vybraná směs semen, která pro výsevu zaručí dostupnost vždy čerstvé stravy. Semena pampelišky.
2,30 €

Lucky Reptile Herp Diner - Sarančata 35 G Herp Diner Sarančata - Cca 20 Velkých

Velká sarančata zchutněná výrobním procesem. Vhodné krmivo pro větší ještěry a vodní želvy.
4,65 €

Sera Profesional Herbivor - Plaz

Doplňkové krmivo značky Sera pro býložravé plazy např. suchozemské želvy nebo leguány. Směs bylin z přirozeného výživového spektra evropských suchozemských želv. Doplněny jsou kvalitními rostlinnými bílkovinami a tuky.
Od 6,49 €

Vysouvatelné Háky Lucky Reptile Kapesní Hák, Vysouvací 18-70 Cm

Vysouvací kapesní hák je dobře přenosný a vhodný k transportu nebo k běžnému nošení u těla při práci se zvířaty. Může být nastaven na délku 18 až 70 cm.
16,38 €

Arcadia Earthpro Custodianfuel 80G

Granulované krmivo pro mikroorganismy v bio-aktivním teráriu. CustodianFuel ve formě drobných granulek neplesniví a nezanechává na substrátu žádná viditelná rezidua. Je však nutné jej používat v bio-aktivním substrátu, do kterého byla zasazena kolonie mikroorganismů.
11,22 €