Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie

Platinum Natural

PLATINUM Natural je krmivo původem z Německa. Unikátní výrobní technologie z něj činí krmivo ojedinělé svého druhu. Ojedinělost spočívá v použití technologie výroby tzv. lisu za studena.Výrobní proces krmiva Platinum Natural je ve srovnání s většinou granulovaných psích krmiv pomalý, pracovně i materiálově náročný. Surovina při výrobě dosahuje teploty max. 95º C, což zvyšuje kvalitu konečného produktu z pohledu vyšší stravitelnosti. Krmivo obsahuje minimálně 70% čerstvého masa (kuře v potravinářské kvalitě). Do procesu výroby není přidávána voda, namísto ní je uchovávána původní, přírodní masová šťáva z čerstvého kuřete, ve které jsou rozpustné proteiny a která je bohatá na živiny v původní přírodní formě. Způsob výroby uchovává v PLATINUM Natural žádoucí vlhkost. I z tohoto důvodu má Platinum Natural pro psy velmi atraktivní chuť. V trávícím traktu je krmivo velmi rychle zpracováno. 

Bez přídavku chemických aditiv a plnidel. Odměrka ke krmivu na vyžádání skladem.

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Platinum Natural Adult Chicken

Krmivo Platinum kuřecí s minimálně 70% čerstvého masa, nejvyšší míra vstřebávání, výroba obzvláště šetrná k živinám. Poloměké krmivo s vitamínem K1, s léčivými bylinami podporujícími látkovou výměnu. Životně důležité vitamíny pro zdraví a výkonnost. Bez vedlejších živočišných produktů.
Od 290,00 Kč

Platinum Natural Adult Lamb

Krmivo Platinum jehněčí s minimálně 70% čerstvého masa, nejvyšší míra vstřebávání. Výroba obzvláště šetrná k živinám, s vitamínem K, s léčivými bylinami podporujícími látkovou výměnu. Životně důležité vitamíny pro zdraví a výkonnost. Bez vedlejších živočišných produktů. Velmi chutné.
Od 319,00 Kč

Platinum Natural Iberico & Greens

Krmivo Platinum vepřové s minimálně 70% čerstvého masa, bez obsahu obilnin, zelenina, ovoce jako přirozená složka stravy. Nejvyšší míra vstřebávání, výroba obzvláště šetrná k živinám, s vitamínem K1, s léčivými bylinami podporujícími látkovou výměnu. Životně důležité vitamíny pro zdraví a výkonnost. Bez vedlejších živočišných produktů. S kančím masem. Výborná chutnost.
Od 327,00 Kč

Platinum Natural Puppy Chicken

Krmivo Platinum Natural pro štěňata s minimálně 73% čerstvého masa, nejvyšší míra vstřebávání, výroba obzvláště šetrná k živinám, s vitamínem K1. S léčivými bylinami podporujícími látkovou výměnu. Životně důležité vitamíny pro zdraví a výkonnost. Bez vedlejších živočišných produktů.
Od 303,00 Kč