pes a vedro

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Chladící Bandáž Fresk

Chladící bandáže pro psy. Perfektní pro ochlazení v letních dnech. Ve třech velikostech. Barva modrá. Veliksot S 15-30cm, vel. M 25-45cm, vel. L 45-65cm.
Od €78,21

Chladící Podložka

Chladící podložka pro psy a kočky začíná chladit při kontaktu (odpočinku) zvířete s podložkou. Dochází ke vzniku endotermické reakce, při které se přeměňuje krystalický obsah na kapalinu. Tato endotermická reakce trvá několik hodin.
Od €200,66

Nobby Chladící Podložka Pro Zvířata

Chladící podložka pro zvířata. Dopřejte Vašemu mazlíčkovi pohodlí i v létě! Snadná regulace tělesné teploty u zvířat. Podložka funguje bez vody nebo chlazení.
Od €196,71

Podložka Chladící Kar

Chladící podložka je určena pro psy a kočky. Poskytuje pohodlný odpočinek i v letních parných dnech. Chladící podložku není potřeba před použitím nijak chladit. K endotermické reakci dochází při kontaktu se zvířetem. Poté, co podložku zvíře opustí, uvede se vše opět do původního stavu. Chladící podložku nelze prát v pračce, ale je snadno čistitelná vlhkým hadříkem.
Od €188,02

Podložka Chladící Pet Cool Mat Fp 1Ks

Chladící podložka Pet Cool je určena do horkých dní, kdy zajišťuje vašemu mazlíčkovi příjemný odpočinek. Podložka dokáže chladit až o 10 °C vůči okolí po dobu 3-4 hodin. Po použití není nutné chladící podložku Pet Cool nijak dobíjet ani chladit a po krátké době je možné ji znovu použít.
Od €509,55

Podložka Hřejivá/Chladící Buster Icu Gelová

Podložka Buster Icu je ideální jak pro vyhřívání, tak pro ochlazování. Buster Icu obsahuje vyjímatelné gelové polštářky, které lze buďto ohřívat v mikrovlnné troubě, nebo chladit v mrazáku.
Od €1080,72

Postroj Chladící Hurtta Cooling Fialový

Chladící postroj je ze speciálního materiálu, který drží vodu. V oblasti hrudníku je postroj s odnímatelnou kapsou plnitelnou vodou. Lze tedy ještě zvýšit efekt chlazení v opravdu horkých dnech. Barva fialová.
Od €821,60

Postroj Chladící Hurtta Cooling Modrý

Chladící postroj je ze speciálního materiálu, který drží vodu. V oblasti hrudníku je postroj s odnímatelnou kapsou plnitelnou vodou. Lze tedy ještě zvýšit efekt chlazení v opravdu horkých dnech. Barva modrá.
Od €821,60

Vesta Chladící Hurtta Cooling Vest Fialová

Speciální materiál chladící vesty umožňuje po předchozím namočení v chladné vodě její postupné vypařování a tím i chlazení psa. Doporučuje se psa ve vestě mít pod dohledem. Barva fialová.
Od €499,28

Vesta Chladící Hurtta Cooling Vest Modrá

Chladící vesta pro psy. Pro horké lední dny. Materiál vesty zadržuje po jejím namočení vodu, která se jen velmi pozvolna odpařuje. Odpařováním vody z vesty se pes ochlazuje. Barva modrá. Zvolte správnou velikost podle tabulky velikostí. Psa ve vestě se doporučuje mít pod dozorem.
Od €499,28

Bazén pro psa

Pes v horkém letní dni patří do bazénu. Ano, bazén pro psy! Pro chlupaté mazlíčky bazén ve tvaru kostičky.
€5529,21

Nobby Bazén Pro Psa Skládací Modrý

Bazén pro psa je s protiskluzový povrchem uvnitř bazénku. Dopřejte svému pejskovi osvěžení! Pokud není používán nebo je přepravován je možné jej složit. Silný a odolný povrch. Praktický vypouštěcí ventil. Snadná údržba, stačí otřít. Trojí rozměr: 120x30cm, 160x30cm, 80x20cm.
Od €838,19

Plachta Na Bazén Červená

Krycí plachta na bazén vysoké kvality. Tři různé velikosti, odpovídá velikosti bazénu v nabídce. Barva červená.
Od €180,12

Plachta Na Bazén Zelená

Krycí plachta na bazén vysoké kvality. Tři různé velikosti, odpovídá velikosti bazénu v nabídce.
Od €192,76

Skládací Bazén Pro Psy Modro/Červený

Žádané zchlazení pro psy v horkých dnech. Trojí velikost. Pro malé i velké pejsky.
Od €817,65

Skládací Bazén Pro Psy Zeleno/Modrý

Pro malé i velké psy skládací bazén pro horké dny. Na výběr tři různé rozměry.
Od €817,65