Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  péče o tlapky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Bandáž Na Loket Pro Psa Kruuse Rehab L

  Chránič lokte pro psa může být použit před a po operaci, při zranění šlach, při chronické artritidě, osteoartritidě apod.
  Od 36,00 €

  Botička Ochranná Buster Walkaboot

  Ochranná botička BUSTER Walkaboot krásně přiléhá, má velmi pevnou gumovou podrážku, která poskytuje vynikající podporu a izolaci. Nový typ botiček pro psy i kočky, zajišťující účinnou ochranu poraněných tlapek. Bota zapíná se na popruh suchého zipu. Botička je k dostání v několika velikostech.
  Od 19,00 €

  Botička Ochranná Hurtta Outback Boots

  Botička Ochranná Hurtta Outback Boots je komfortní ochranná botka s odolnou gumovou podrážkou. vel. XS-XXL
  Od 35,00 €

  Botička Ochranná Pawz Kaučuk 12Ks

  Ochranná botička PAWZ z přírodního kaučuku. Botičky Pawz jsou vodotěsné, opakovaně použitelné, bezpečné a odolné. Stejně jako ponožky, umožňují Pawz psovi pohyb celou tlapkou, neomezují jej a zaručují psovi maximální pohodlí.
  Od 17,00 €

  Botička ochranná Walker neopren L 2ks Trixie

  Ochranné botičky pro psa z velmi odolného, ale prodyšného neoprenu. V nášlapové ploše je botka vyztužena koženkou. Upevnění na tlapce pomocí suchého zipu.
  9,00 € 8,00 €

  Botička Ochranná Walker Comfort Kůže/Nylon 2Ks

  Botička Ochranná Walker Comfort má pružný lem na konci botky, stahovací pásek po obvodu, chráněnou špičku botky proti vlhkosti.
  Od 6,00 €

  Botička Ochranná Walker Neopren Active L 2Ks Tr

  Ochranné boty WALKER ACTIVE jsou jedna z mála botek, které jsou vhodné i do mrazu a na posolené chodníky. U zraněné tlapky zabraňuje vniknutí nečistot.
  Od 18,00 €

  Colafit 7 balzám na tlapky 22ml

  Colafit 7 Balzám Na Tlapky 2 chrání tlapky v zimním období, působí preventivně proti trhlinám na tlapkách, uklidňuje již vzniklá poranění, zabraňuje průniku krystalků soli do tlapek Vašeho psa.
  7,00 € 6,00 €

  Foot protect ochranná emulze na tlapky 100g

  Foot protect je ochranná emulze nové generace určená k dlouhodobé péči o tlapky Vašeho psa nebo kočky s vysokým obsahem hořčíku. Je vhodná pro běžné používání i pro extrémní prostředí, jako je solný sněhový roztok nebo rozpálený asfalt.
  12,00 € 11,00 €

  Francodex Balzám ochranný na tlapky pes roller 90ml

  Francodex balzám ochranný na tlapky pomáhá omezit množení bakterií, snížit podráždění kůže, posílit tlapky v případě omrzlin nebo nadměrného zahřátí, stimulovat hojení ran a popraskání.
  13,00 € 12,00 €

  Kleště Na Drápky Doggyman Kruuse

  Kleště na drápky vhodné pro většinu ošetřovaných zvířat. Tři velikosti podle délky rukojeti pro malé, střední a velké psy.
  Od 18,00 €

  Kleště na drápky Kruuse 11cm 131325

  Kleště pro pravidelné zakrácení drápů a drápků vhodné pro většinu zvířat.
  10,00 € 9,00 €

  Kleště na drápky stranové DeLuxe střední 12cm TR

  Kleště na drápky slouží k zakracování drápků, pokud psi neběhají po tvrdém povrchu. Příliš dlouhé drápky mohou psa při chůzi bolet, zavazet nebo mohou způsobit i chybné držení těla. Když pes stojí, drápy by se neměly dotýkat země.
  9,00 € 8,00 €

  Kleště na drápky stranové DeLuxe velké 16cm TR

  Kleště na drápky slouží k zakracování drápků, pokud psi neběhají po tvrdém povrchu. Příliš dlouhé drápky mohou psa při chůzi bolet, zavazet nebo mohou způsobit i chybné držení těla. Když pes stojí, drápy by se neměly dotýkat země.
  10,00 € 9,00 €

  Mast na tlapky s včelím voskem 50ml Trixie

  Ochrana polštářků tlapek před nepříznivými vlivy, zejména v zimním období na ledě, solených cestách nebo při dlouhém běhu po drsném povrchu. Spotřeba do tří let od data výroby. Ochranný a pečující krém na tlapky pro psy.
  3,00 € 3,00 €

  Nobby Starline Gilotinové Kleště Na Drápky

  Při zkracování drápků nikdy nedojde k jeho štěpení či prasknutí. Ušetříte tak Vašemu miláčkovi velmi bolestivou zkušenost. Vynikající ergonomie kleští zajistí pohodlnou, precizní, přesnou a rychlou práci, která bude mít skvělý výsledek.
  5,00 €

  PAWAX ochranný krém na tlapky pro psy 50g

  Po aplikaci krému Pawwax na tlapky se vytvoří ochranný film, který je dostatečně silný, aby ochránil před vodou, sněhem, solí i štěrkem. Obsahuje norkový olej a bílý vosk. Pawwax regeneruje a zároveň chrání tlapky vašeho psa.
  8,00 € 7,00 €

  Spray ochranný na tlapky Pfotenpflege 50ml TR

  Sprej na polštářky tlap pro psy i kočky s Aloe Vera. Jeho použítí je vhodné zejména v zimních měsících, kdy se solí cesty nebo je přemrzlý sníh. Používá se také na dlouhé procházky po nerovném nebo kamenitém terénu. Použití: nastříkejte na polštářky tlapek ze vzdálenosti 20 cm (podle velikosti tlapek). Aplikace se doporučuje před odchodem na procházku.
  3,00 € 3,00 €

  Vetramil vosk na tlapky 120g

  Dlouhododobá ochrana tlapek před vnějšími vlivy. Přidané esenciální oleje zvyšují přirozenou odolnost kůže.
  17,00 € 15,00 €

  Botička Ochranná Gumová Se Zpevněn.Šlapkou

  Ochranná botička pro psa se zpevněnou šlakou může být také použita jako ochrana obvazů při poranění tlapky. Vynikající jako ochrana proti posypové soli.
  Od 14,00 €
  Filtry Close