Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  pečená krmiva

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Carna4 Dog Food - Chicken

  Krmivo Carna4 Chicken krátce pečené, jemně sušené, se směsí naklíčených semen, které se označují jako superpotravina. Kuře, játra, vejce, losos, brambory, mrkev a jablko. Krmivo s velmi nízkým glykemickým indexem. Náhrada nebo kombinace při krmení syrovým masem nebo doma vařeným jídlem
  Od 18,08 €

  Carna4 Dog Food - Grain-free Duck

  Krmivo Carna4 krátce pečené, jemně sušené prosto chemických přísad a konzervatů s kachnou a naklíčenými semeny jako superpotravinou. Kachna, vejce, sleď, bob, losos, brambory, mrkev a chaluha s jablky. Zachovány nutriční hodnoty včetně živých probiotik a enzymů.
  Od 19,41 €

  Magnusson Meat Biscuit ADULT

  Magnusson je první výrobce krmiv pro psy, který dokázal do krmiva dostat 100% podíl čerstvých surovin pomocí technologie pečením. 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. S obsahem grahamové mouky. pro všechny dospělé psy.
  Od 3,77 €

  Magnusson Meat Biscuit JUNIOR

  Magnusson Junior meat biscuit je kompletní krmivo pro štěňata všech plemen. Krmivo je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. Krmivo vyrobené pečením.
  Od 23,46 €

  Magnusson Meat Biscuit LIGHT

  Kompletní krmivo pro dospělé a starší psy všech plemen trpících nadváhou. Krmivo Magnusson light je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin. Technologie výroby krmiva je pečením.
  Od 21,94 €

  Magnusson Meat Biscuit WORK

  Kompletní krmivo pro aktivní dospělé psy ve vysoké zátěži, či v zimních měsících. Krmivo Magnusson work je vyrobeno ze 100% čerstvého masa a dalších vynikajících čerstvých surovin technologií pečením.
  Od 62,10 €