pamlsky

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Candies Horse Pochoutka

Extrudovaný Cereální Výrobek Z Kategorie Pamlsek - Pochoutka Pro Domácí Zvířata A Pro Lidi. Křehký Nízkokalorický Snack Ve Tvaru Kostky, Se Strukturou Bílého Jemné Pečiva, Přírodní Bílé Až Nazlátlé Barvy, S Přirozenou Vůní Rýže A Mírně Nasládlou Chutí. Určen Hlavně Pro Koně A Pro Lidi. Může Být Bez Obav Použit Jako Pamlsek - Doplněk Výživy Pro Kterékoli Zvíře V Zájmovém Chovu. Vhodné Pro Senzitivní Jedince, Neobsahuje Lepek.

Obsah: Rýžová Krupice, Cukr, Sůl, Alfaalfa (Spec. Odrůda Vojtěšky) Nebo Rajčatový Prášek
Od 1,47 €

Delizia Pamlsky Pro Koně

Zdravá Odměna Pro Vašeho Koně - Lahodná A Přírodní, Různé Příchutě. Vyrobeno Z Obilí S Přirozeným Obsahem Minerálních Látek A Vitamínů, Vysoký Podíl Přírodní Dochucující Složky.
Od 4,42 €

Kroketky Jablečné S Vitamínem C

Kroketky S Jablečnou Příchutí Jsou Snadno Stravitelnou A Velmi Chutnou Pochoutkou Pro Všechny Kategorie Koní. Přídavek Sušených Jablek Zajišťuje Zdroj Zdravé Vlákniny A Příjemnou Chuť, Lněné Semínko Obohacuje O Omega 3,6 Mastné Kyseliny, Které Jsou Nepostradatelné Pro Optimální Stav Srsti. Zpracováno Extruzí: Snadná Stravitelnost A Využitelnost. Podávat Se Mohou Bez Další Úpravy V Množství Podle Vlastního Uvážení.
Od 2,30 €

Kroketky S Mrkvové S Vitamínem E

Kroketky S Mrkvovou Příchutí Jsou Snadno Stravitelnou A Velmi Chutnou Pochoutkou Pro Všechny Kategorie Koní. Přídavek Mrkve Zajišťuje Jemnou Chuť, Lněné Semíno Obohacuje O Omega 3,6 Mastné Kyseliny, Které Jsou Nepostradatelné Pro Optimální Stav Srsti. Zpracováno Extruzí: Snadná Stravitelnost A Využitelnost. Podávat Se Mohou Bez Další Úpravy V Množství Podle Vlastního Uvážení.
Od 2,30 €

Pochoutka Pro Koně S Hroznovým Cukrem

Pamlsek Určený Pro Koně Místo Cukru, S Hroznovým Cukrem. Receptura Uzpůsobena Chuťovým Preferencím Koním, Doplnění Stopových Prvků, Minerálů A Vitamínů. S Obsahem Zastudena Lisovaného Oleje Z Hroznových Jader.
Od 5,11 €

Nutri Horse Pochoutka Podkovy 1 Kg

Pamsek pro koně z lehce stravitelných surovin. Pochoutka ve tvaru podkov.
11,04 € 7,77 €

Nutri Horse Pochoutka S Mrkví A Jetelem 1 Kg

Křupavé pamlsky pro koně ve tvaru mrkve a lístků jetele. Lehce stravitelné, s nízkým obsahem kalorií.
11,04 € 7,77 €

Nutri Horse Pochoutka S Vanilkou A Jahodou 1 Kg

Extrudované křehké pamlsky pro koně s příchutí jahody a vanilky s nízkým obsahem kalorií. Ideální pochoutka pro Vaše koně nebo poníka.
7,50 € 5,29 €

Epona Apfel Pur - Jablečné Pamlsky 2 Kg

Zdravá odměna Apfel Pur je složena pouze z jablečných úsušků a jablečné melasy bez jakýchkoliv dalších přísad. Pamlsky mají nejvyšší obsah vlákniny ve srovnání se všemi ostatními pamlsky. Žádné přísady.
15,36 € 10,81 €

Epona Bananen Chips - Sušené Banány 1 Kg

Velmi chutné sušené plátky banánů, bez jakýchkoliv chemických konzervantů, nepřislazené a bez dalších přísad.
23,00 € 16,19 €

Epona Bronchofit Leckstein - Průduškové Bonbony 0,5 Kg

Průduškové bonbóny se směsí 14 bylin. Pamlsky je vhodné podávat při kašli, dýchacích potížích, nebo preventivně při výkyvech počasí na podzim a na jaře, nebo jen jako zdravou odměnu po práci.
15,36 € 10,81 €

Epona Früchte Mix - Ovocné Pamlsky 2 Kg

EPONA Früchte Mix je směs křupavých pamlsků s přidáním extrudovaného ovoce a zeleniny, s příchutí banán, jablko, mrkev a bylinky.
15,36 € 10,81 €

Müsli tycinka pro kone DELIZIA banán,2x50g

Delizia Müsli tyčinka z různý obilných vloček, zeleniny a ovoce. Banánová příchuť. K dostání s různými příchutěmi. tnímu Tvar se snadno schová i do kableky a báječně hodí i na cesty • 2 x 50 g.
4,14 € 3,45 €

Müsli tycinka pro kone DELIZIA jablko,2x50g

Obilná tvarovaná pochoutka pro koně se sušenými jablky.
4,14 € 3,45 €