Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  Orijen

  Krmivo Orijen představuje nový směr ve výživě psů i koček a tímto směrem je jeho biologická vhodnost. Pojetí biologicky vhodného krmiva je založeno na poměrně jednoduchém principu: biologicky vhodné krmivo odpovídá původní stravě psa i kočky. Bere ale také v úvahu způsob jejich života v moderní době a tak jsou receptury sestaveny s ohledem na nižší kalorické požadavky. Biologicky vhodné krmivo se od typických komerčních krmiv liší v základních pěti bodech a to: 1). ve vysokém podílu bílkoviny z čerstvého masa, 2). je bez obsahu obilovin, 3).obsahuje nízký podíl sacharidů, 4). má vysoký obsah ovoce a zeleniny a za 5). obsahuje bylinky a probiotika s příznivým účinkem na zdraví. Krmivo Orijen obsahuje minimálně 70% veterinárně kontrolovaných živočišných surovin (kuřata z farem z Alberty – bez hormonů a antibiotik, severští síhové – lososovitá ryba lovená ve volné přírodě a vejce), které do závodu přichází v čerstvém stavu. Nejsou sušena ani mražena. Vysoký obsah proteinů v krmivu odstraňuje potřebu používat sacharidy (zdrojem jsou obilniny), které jsou levným, ale pro masožravce nevhodným zdrojem energie. Nadbytek sacharidů přispívá k různým zdravotním problémům od zažívacích potíží přes obezitu až k cukrovce. Orijen obsahuje sacharidů do 20%, běžná komerční krmiva kolem 40%. Místo obilovin obsahuje Orijen celou řadu ovoce a zeleniny včetně brambor, rajčat, mrkve, hnědých mořských řas, špenátu, černého rybízu, brusinek a jablek a to v celé výši 30% (holistická krmiva obsahují většinou do 5% obsahu). Receptury dále obsahují směs proskutníku lékařského, čekanky a psyllia – optimalizace trávení, lopuchu a ostropestřce mariánského – pro podporu jaterních funkcí, směs semen fenyklu a květů heřmánku – pro harmonizaci zažívacího ústrojí a proti zánětům, kopřivu dvoudomou a vojtěšku, měsíček s výraznými antioxidačními vlastnostmi. Probiotika příznivě ovlivňují rovnováhu střevní mikroflóry, upravují trávení a zvyšují odolnost vůči infekci. Další podrobnější informace v případě zájmu naleznete přímo na stránkách výrobce a to na www.championpetfoods.com. Krmivo vyhovuje nutričním požadavkům určených AAFCO. 

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Orijen 6 Fresh Fish

  Přírodní a biologicky vhodné krmivo Orijen 6 Fresh Fish je vyrobeno z ryb, které pochází z tradičních oblastí kanadského rybolovu. Receptura neobsahuje žádné obiloviny, má vysoký podíl vysoce stravitelných bílkovin živočišného původu a nízký podíl sacharidů. Ryby jsou dodávány do krmiva čerstvé a celé, překypují živinami a skvělou chutí. Váš pes bude zdravý, spokojený a silný.
  Od 136,00 Kč

  Orijen Original Dog

  Biologicky vhodné krmivo Orijen Original pro dospělé psy všech plemen s vysokým podílem masa (85%), ovoce, zeleniny a bylin (15%). Bez obilnin, bez rostlinných proteinů.
  Od 136,00 Kč

  Orijen Puppy

  Biologicky vhodné krmivo Orijen pro štěňata plemen v dospělosti do 25kg hmotnosti. s vysokým podílem masa (80%), ovoce, zeleniny a bylin (20%). Bez obilnin, bez rostlinných proteinů. Pro zdravou budoucnost Vašeho štěněte.
  Od 136,00 Kč

  Orijen Puppy Large

  Biologicky vhodné krmivo plné živin z volně chovaných kuřat a krůt, ryb lovených v přírodních vodách a vajec z hnízdních chovů.. Orijen pro štěňata velkých a obřích plemen s vysokým podílem masa (80%), ovoce, zeleniny a bylin (20%). Suroviny v podílu celé kořisti. Se sníženým obsahem sacharidu a nízkou glykemickou zátěží zajistí krmiva ORIJEN PUPPY LARGE správný vývoj všech štěňat velkých plemen. Vklad do dlouhé budoucnosti Vašeho společníka.
  Od 136,00 Kč

  Orijen Regional Red Dog

  Biologicky vhodné krmivo Orijen Red s 80% podílem tmavého masa v potravinářské kvalitě, 20% podíl ovoce, zeleniny a ryb. Bohatost zdrojů bílkovin, receptura s nízkým podílem sacharidů, bez obilnin, které jsou jinak základem většiny běžných psích krmiv.
  Od 136,00 Kč

  Orijen Senior

  Biologicky vhodné krmivo Orijen pro dospělé psy - seniory všech plemen s vysokým podílem masa (75%), ovoce, zeleniny a bylin (25%). Bez obilnin, bez rostlinných proteinů.
  Od 136,00 Kč

  Orijen Tundra

  Orijen Tundra je inspirován tundrou, domovem kanadského vlka, kde příroda zůstává čistá a nedotčená. Krmivo limitované edice! 80% MASA bezkonkurenčního složení. Stejná rozmanitost masa jakou nabízí sama příroda. ORIJEN TUNDRA obsahuje 4 čerstvá červená masa, 4 čerstvé ryby, čerstvého králíka a čerstvou kachnu. Suroviny jsou zpracovány do krmiva jako celá kořist.
  Od 150,00 Kč

  Orijen FIT AND TRIM

  Orijen FIT AND TRIM je kompletní krmivo z volně chovaných kuřat, krůt, z ryb lovených v přírodních vodách a z vajec z hnízdních chovů. Do krmiva jsou suroviny vkládány jako celá kořist. 85 % masa; 15 % ovoce, zeleniny a bylin; 0% obilovin a brambor. Pro dokonalou kondici všech dospělých psů.
  Od 141,00 Kč
  Kategorie