Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  ohlávky, obojek, postroj

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Halti Optifit Originál Výcviková Ohlávka Pro Psa

  Halti Optifit Originál Výcviková Ohlávka je vylepšenou verzí populární Halti ohlávky Originál. Nastavitelná velikost pro všechny plemena psů, včetně krátkých čumáků. Polstrování a boční reflexní pruhy. Originál patent Dr. Rogera Mugforda.
  Od 548,00 Kč

  Halti Originál Výcviková Ohlávka Pro Psa

  Ohlávka při vedení psů způsobuje, že je pes veden tahem za hlavu, tělo jen následuje. Vedení zvířete na principu koňské uzdy.
  Od 345,00 Kč

  Nobby Easy Leader Ohlávka

  Easy Leader Ohlávka od firmy Nobby usnadňuje vedení silné psa u nohy. Na velikosti nezáleží. Ohlávka ovládá hlavu psa, tělo následuje automaticky. Možnost praní na 30°C.
  Od 152,00 Kč

  Ohlávka Pro Psy

  Ohlávka pro psy určená pro snadné ovládání psa. Velmi kvalitní provedení. Oblast nosu je vypolstrována speciální textilií proti odření. Velikost ohlávky je nutné měřit v místě tzv. stopu psa - to je místo, kde čelo přechází v nos.
  Od 100,00 Kč

  Ohlávka Proti Táhnutí Easy Leader Černá

  Ohlávka Easy leader usnadňuje vedení psa u nohy. Dosáhnete toho, že pes přestane táhnout a automaticky Vás bude následovat. Pokud zvolíte Easy Leader, nemusíte již používat postroje.
  Od 63,00 Kč

  Ohlávka Proti Táhnutí Top Trainer Tr

  Kontrola i silného nebo dominantního psa. Ohlávka umožní jeho vedení bez větší námahy.
  Od 81,00 Kč

  Postroj Proti Táhnutí Easy Walk Trixie

  Postroj proti táhnutí Easy Walk je určen pro výcvik chůze psa u nohy psovoda. Při použití výcvikového postroje nemusí psovod vynakládat tolik fyzické síly, aby psa u nohy udržel. Výcvikový postroj je bezpečný, pohodlný a nastavitelný. Míry postroje udávají obvod krku a šířku popruhu.
  Od 118,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie