odpuzovací a výcvikové spreje, gely

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Beaphar Spray Zákaz Vstupu Kočka 100 Ml

Přípravek, který po aplikaci chrání místa před nežádoucí návštěvou koček s užitím do bytu.
9,29 € 6,53 €

Menforsan Repelent proti znackování kocka, pes 500ml

Veterinární Kosmetika
10,40 € 8,60 €

Get Off Cat Dog Repellent Sprej Proti Značkování 500Ml

Přípravek pro omezení vstupu psů a koček určený k venkovnímu použití. Používá se nejen na místa, která jsou postiženy značkováním psů a koček, ale zejména na stěny a vnější dekorace, k zabránění poškození kočičím škrábáním, nebo místa, kde psi rádi vyhrabávají jámy.
11,45 €

Get Off Repellent Odpuzovač Psů A Koček 460G

Odpuzovač je snadnou cestou, jak zamezit psů i kočkám močení a kálení na trávníku, kde si to nepřejete. Vysoce parfemované silicí citronelovou, která odpudí svojí vůní. Netoxický přípravek, který neusmrtí rostliny ve Vaší zahradě. Funguje za slunečného počasí i za deště.
11,59 €

Greenfields Stay Away "Zákaz Vstupu" 400 Ml

Greenfields Stay Away zabraňuje vstupu zvířat na nechtěná místa (trávník, popelnice, lavička…). Pro venkovní použití. Účinkuje do prvního deště, poté je třeba aplikaci opakovat. Vhodný pro psy, kočky, kuny, lišky.
18,72 € 11,64 €

Greenfields Training Aid - Pomocník Pro Výcvik 400 Ml

Greenfields Training Aid pomocník pro výcvik psů a koček byl speciálně vyvinut pro vnitřní použití (uvnitř domu, bytu). Odrazuje také psy a kočky od znečišťování (kálení). Přípravek je možné také aplikovat na nábytek, boty nebo jiné věci, aby se zamezilo jejich okusování nebo aportování.
18,72 € 11,64 €