Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  ochranné límce

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Límec Ochranný Bez Kornoutu-Hs

  Límec tohoto typu zabraňuje zvířeti olizovat a okusovat operační ránu na břiše a vytahovat stehy. Na rozdíl od kornoutových límců je zvířaty mnohem lépe snášen, nepřekáží zvířeti v pohybu ani při krmení, NENÍ ale vhodný pro ochranu rány na končetinách a nezabraňuje škrabání na hlavě. Límec je také vhodný pro potřebu ulevit krční páteři, nebo omezení jejího pohybu.
  Od 495,00 Kč

  Límec Ochranný Buster Plastový Classic Collar

  Průhledný ochranný límec se systémem upevnění pomocí jednoho proplétacího pásku.
  Od 61,00 Kč

  Límec Ochranný Buster Plastový Clic Collar

  Ochranný límec pro psa po zranění nebo zákroku z měkkého a flexibilního polypropylenu. Průhledné, s rychlým a jednoduchým zapínáním (tzv. klik-systémem). Jsou dostupné v 9 velikostech.
  Od 53,00 Kč

  Límec Ochranný Buster Plastový Comfort Collar

  Ochranný límec pro psa z měkkého a flexibilního polypropylenu. Ochranný límec na vnější straně límce, zapínání klik-systémem.
  Od 81,00 Kč

  Límec Ochranný Buster Plastový Design Collar

  Ochranný límec s nápisy "v rekonstrukci" a s žádostí ohleduplnost k okolí k psům v léčení. Límec BUSTER Design Collar je jinak průhledný s rychlým a jednoduchým zapínáním. Materiál je měkký a flexibilní polypropylen. Jsou dostupné v 7 velikostech.
  Od 51,00 Kč

  Límec Ochranný Buster Plastový Premium Collar

  Ochranný límec Premium Collar je ve spodní upínací části límce opatřen flexibilním neoprenem se dvěma upínacími pásky, takže se snadno fixuje na krk psa. Ochranným lemem na vnější straně límce se pejsek chová šetrně i ke svému prostředí, neškrábe okrajem zdi bytu ani majitele.
  Od 379,00 Kč

  Límec Ochranný Henry Schein Transparent

  Ekologický, recyklovatelný, jednoduché zapínání u ochranného límce Henry Schein upřednostňuje tento límec před jinými. Dostupný v 7 velikostech. Instruktážní video jak zapínat: https://www.youtube.com/watch?v=kV6jmAJwtAY
  Od 36,00 Kč

  Límec Ochranný Měkký Tepaw

  Límec ochranný měkký zn. Tepaw je límec, který neomezuje zorné pole ošetřeného zvířete. Nebrání běžné denní činnosti, jeho konstrukce nebrání ani proudění vzduchu v oblasti krku. Lze jej snadno prát. Tento produkt Vám je na objednávku, dostupnost cca 14 dnů.
  Od 848,00 Kč

  Límec Ochranný Nafukovací Pvc Kruuse

  Dvouplášťový nafukovací límec z PVC, velmi odolný. Nebrání zvířeti výhledu do stran.
  Od 563,00 Kč

  Ochranný Límec Pro Psy

  Měkký komfort v období zotavování. Ideální pomůcka pro psy se zdravotními problémy. Na rozdíl od nepohodlných, tvrdých a mnohdy i nebezpečných plastových límců poskytuje zvířeti plný komfort a pohodlí i během pooperačního a uzdravovacího období.
  Od 343,00 Kč
  Filtry Close