Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  oblečky, vesty, pláštěnky

  Oblečky chrání psy různých plemen i velikostí před zimou, vlhkem prostě před nepřízní počasí. Většinou jsou univerzálního střihu, tzn. jak pro fenky tak pro pejsky. Z našich zkušeností doporučujeme do zimy vybírat oblečky, které chrání nejen záda, ale také svalovinu stehen a tím i kyčelní klouby a páteř po téměř celé její délce kromě ocasních obratlů. Oblečky do vlhka nebo pláštěnky si vystačí s ochranou zad. Psi malých plemen mají potřebu "zateplení" i vzhledem ke své velikosti větší než psi plemen velkých. Pes držený celoročně venku se změnám teplot přizpůsobí, pes držený doma má nižší kvalitu i hustotu srsti a většinou obleček zejména v chladných měsících opravdu potřebuje. Při výběru vhodného oblečku pozorně pročítejte funkce, které nabízí materiál, ze kterého je obleček vyroben.

  Rozměr v cm v názvu oblečku informuje o délce hřbetu, pro kterou je vyroben. Pokud je v názvu oblečku rozmezí číslo od - do je obleček v daném střihu ve více velikostech. Klikněte na název produktu, rozbalí se možnosti jejich volby.

  Příjemné nakupování.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Obleček - Kombinéza Termo "Hanah" Černý 20-48cm

  Kombinéza Termo "Hanah" je ideální obleček pro psy do zimních dnů. Termo vrstvu oblékáme pod bundu či vestu. Obleček dobře hřeje a dokonale uchrání psa proti vlhku a chladu. Elastický materiál a skvěle padnoucí střih psa neomezuje v pohybu.
  Od 18,86 €

  Obleček - Tílko Termo "Hanah" Černý 20-70cm

  Tílko Hanah je ideální termo vrstva pod bundu či kombinézu. Obleček do tuhé zimy drží psa suchu a teple. Díky skvěle padnoucímu střihu a elastickému materiálu neomezuje tílko psa v pohybu a snadno se obléká.
  Od 14,63 €

  Obleček - Vesta "Blesk" Oranžovo-Zelená Reflexní 24-80cm

  Vesta Blesk z kolekce Samohýl Exclusive je určena především pro zvýšení bezpečnosti psa při špatné viditelnosti či v noci. Signální barvy jsou dobře viditelné na velkou vzdálenost. Vesta Blesk je vyrobena z lehkého nešustivého materiálu. Díky pružnému okraji a padnoucímu střihu vesta drží a neomezuje psa v pohybu.

  Obleček City Jacket Červenohnědá Buster 36-48cm

  Obleček City Jacket je ideální do jakékoliv nepohody. Svrchní vrstva funkčního oblečku pro psy je odolná vůči vodě a větru, zatímco spodní vrstva je hřejivá a prodyšná, aby byl Váš mazlíček v teple a suchu.
  Od 47,84 €

  Oblecek Dog Blanket Softshell KRUUSE Rehab 25-76cm

  Obleček Rehab Dog Blanket Softwhell Kruuse z kolekce rehabilitačních produktů poslouží zejména psům trpících kloubními a svalovými problémy. Obleček je vytvořen z vysoce kvalitních, vodě a větru odolných materiálů, přesto je ale prodyšný, tudíž je vhodný pro celoroční používání. Střih chrání horní část pánevních končetin, ramen a záda.
  Od 24,29 €

  Oblecek ochranný Body Dog BUSTER 25 - 75cm

  Ochranný obleček je ideálním řešením pro pacienty zotavující se po operacích nebo po menších zraněních a také jako ochrana postižených míst před intenzivním lízáním a okusováním ran. Vyrobeno z bavlny a elastanu. Zdvojený břišní díl - možnost vložení absorbčních podušek (vložek) při hárání, inkontinenci a mokvání ran. Velikost se udává v cm (měřeno od krku po ocas).
  Od 25,76 €

  Oblecek Raincoat Citrónová KRUUSE 25-60cm

  Obleček Raincoat KRUUSE barva citrónová je vyroben z velice vodě a větru odolného materiálu, který je zároveň prodyšný a odolný. Střih umožňuje volný pohyb, výrazná žlutá barva pro lepší viditelnost. Velikost je udávána v cm, délka hřbetu psa od krku ke kořeni ocasu.
  Od 17,02 €

  Oblecek Raincoat Jahodová KRUUSE 20-44cm

  Obleček pro psa v jahodové barvě. Obleček KRUUSE je vyroben z velice vodě a větru odolného materiálu, který je zároveň prodyšný a odolný. Méně špíny, méně práce, jak pro psy tak i feny. Velikost je v cm: délka hřbetu psa od krku po kořen ocasu.
  Od 18,35 €

  Oblecek Raincoat Ostružinová KRUUSE 20 - 60cm

  Obleček Raincoat KRUUSE je vyroben z velice vodě a větru odolného materiálu, který je zároveň prodyšný a odolný. Jednoduché oblékání a svlěkání, nastavitelný obvod krku a střih "bez rukávků" umožňuje volný pohyb psa. V oblečku je obsažen prostup pro vodítko. Bezpečnost zvyšuje reflexní kroužek kolem krku.
  Od 16,47 €

  Oblecek Softshell Cervená chili KRUUSE 20-60cm

  Větru a vodě odolný softshellový oblek pro psy je vhodný pro udržení tepla a sucha v chladném a deštivém počasí. Elasticita a excelentní prodyšnost poskytují komfort a odolnou ochranu během aktivit. Střih oblečku je uzpůsoben tak, aby jej šlo jednoduše obléci a svléci. Obvod krku je nastavitelný, tak aby vyhovoval a pejska neškrtil či mu nepadal. Střih "bez rukávů" zaručuje neomezený pohyb při hře, běhu apod. Obleček má 2 prostupy na vodítko-na krku a na zádech se zipem. Výhodou tohoto oblěčku je to, že střih je univerzální, tudíž skvěle padne i feně.
  Od 21,30 €
  Filtry Close