RSS

Nové produkty

Trainer Natural Puppy Junior Mini

Trainer pro štěňata malých plemen od 1. do 10. měsíce stáří. Doplněno nukleotidy pro silný imunitní systém, novozélandskou sládkou pro zdravé klouby a jablečným extraktem pro čisté zuby.
Od €104,28

Trainer Natural Mini Senior

Krmivo Trainer Natural pro starší psy malých a trpasličích plemen do 8mi let. Krmivo Trainer Natural se snaží předcházet onemocněním spojených s vyšším věkem psů přírodní cestou pomocí bylin a rostliných extraktů.
Od €104,28

Vesta Chladící Hurtta Cooling Vest Modrá

Chladící vesta pro psy. Pro horké lední dny. Materiál vesty zadržuje po jejím namočení vodu, která se jen velmi pozvolna odpařuje. Odpařováním vody z vesty se pes ochlazuje. Barva modrá. Zvolte správnou velikost podle tabulky velikostí. Psa ve vestě se doporučuje mít pod dozorem.
Od €499,28

Vesta Chladící Hurtta Cooling Vest Fialová

Speciální materiál chladící vesty umožňuje po předchozím namočení v chladné vodě její postupné vypařování a tím i chlazení psa. Doporučuje se psa ve vestě mít pod dohledem. Barva fialová.
Od €499,28

Postroj Chladící Hurtta Cooling Modrý

Chladící postroj je ze speciálního materiálu, který drží vodu. V oblasti hrudníku je postroj s odnímatelnou kapsou plnitelnou vodou. Lze tedy ještě zvýšit efekt chlazení v opravdu horkých dnech. Barva modrá.
Od €821,60