Kategorie

Naturea

Společnost Naturea Petfoods byla založena v roce 2010 v Portugalsku. Jejím cílem bylo vyvinout krmivo, které se stane mezníkem ve výživě zvířat. Můžete sami posoudit, zda se jim to podařilo. Hlavní ingrediencí těchto krmiv je vždy protein živočišného původu, který pochází z produkce masa a ryb určené pro lidskou spotřebu. 

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Naturea GF dog Atlantica - Adult all breeds 2kg

Monoproteinová receptura krmiva Naturea portugalského výrobce, která by mohla být přirozenou volbou Vašeho zvířecího přítele. Čerstvý losos, pstruh a vejce.
Od 357,00 Kč

Naturea GF dog Growth - Puppy all breeds 12kg

Krmivo Naturea Grain free pro štěňata všech plemen. Přirozeně chutné. Receptura bez obilovin, obiloviny jsou nahrazeny bramborem. Fruktooligosacharidy jako stabilizující složka trávení.
Od 332,00 Kč

Naturea GF dog Regional - Adult all breeds 12kg

Kompletní krmivo Naturea Grain Free pro dospělé psy všech plemen. Živočišný protein krmiva pochází z produkce masa a ryb pro lidskou spotřebu. Lněné semeno a lososový olej pro krásně lesklý kožíšek, bylinná a ovocná složka krmiva. Přirozeně chutné.
Od 329,00 Kč

Naturea GF dog Regional - Adult small breeds 2kg

Kompletní krmivo Naturea Grain Free pro dospělé psy malých plemen. Receptura jen s jedním zdrojem bílkovin portugalského výrobce krmiv, která by mohla být přirozenou volbou Vašeho zvířecího přítele.
447,00 Kč 356,00 Kč

Naturea Naturals dog Adult Chicken 12kg

Kuřecí maso a moučka jako základ kompletního krmiva Naturea Naturals Dog Adult Chicken pro dospělé psy všech plemen. Výborně stravitelná rýže jako zástupce hypoglykemické obiloviny spolu s ovocnou a bylinnou složkou jako zdrojem energie, přírodní složité cukry pro stabilizaci trávení.
Od 12,00 Kč

Naturea Naturals dog Adult Lamb 12 kg

Jehněčí maso a moučka jako základ kompletního krmiva Naturea Naturals Dog Adult Lamb pro dospělé psy všech plemen. Výborně stravitelná rýže jako zástupce hypoglykemické obiloviny spolu s ovocnou a bylinnou složkou jako zdrojem energie, přírodní složité cukry pro stabilizaci trávení.
Od 14,00 Kč

Naturea Naturals dog Adult Salmon 12kg

Lososové maso a moučka jako základ kompletního krmiva Naturea Naturals Dog Adult Salmon pro dospělé psy všech plemen. Výborně stravitelná rýže jako zástupce hypoglykemické obiloviny spolu s ovocnou a bylinnou složkou jako zdrojem energie, přírodní složité cukry pro stabilizaci trávení.
Od 14,00 Kč

Naturea Naturals dog Puppy Chicken 12kg

Kuřecí maso a moučka jako základ kompletního krmiva Naturea pro štěňata všech plemen. Výborně stravitelná rýže jako zástupce hypoglykemické obiloviny spolu s ovocnou a bylinnou složkou jako zdrojem energie, přírodní složité cukry pro stabilizaci trávení.
Od 14,00 Kč

Naturea GF dog Light&Senior- all breeds 12kg

Kompletní krmivo Naturea Grain Free pro psy s nadváhou a psy nad 7 let. Přirozená volba Vašeho zvířecího přítele. Bezobilná receptura pro seniory.
Od 327,00 Kč