Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  N&D

  Způsob stravování masožravců založený na nízkém glykemickém indexu. N&D (Natural&Delicious) je krmivo bez obilovin, s vysokým obsahem bílkoviny z čerstvého italského masa a ryb - řada N&D Grain Free nebo řada Low Grain - řada s nízkým obsahem obiloviny a to obilovin s nízkým glykemickým indexem. Řada Grain Free obsahuje 70% živočišné bílkoviny, 30% receptur krmiv tvoří ovoce, zelenina a minerály. Řada Low Grain obsahuje živočišné bílkoviny 60%, 20% z receptur tvoří ovoce a zelenina a 20% obiloviny GMO Free. Netradiční ovoce a zelenina s vysokým obsahem přírodních antioxidantů. Projděte si jednotlivé receptury a posuďte sami.

  V měsíci prosinci k 7 nebo 12kg balení ZÁSOBNÍK na krmivo ZDARMA!

  Ke krmivu jsou na vyžádání odměrky.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  N&D GF DOG Adult Boar & Apple

  Kompletní krmivo pro dospělé psy v receptuře N&D Gf Dog Adult Boar & Apple, divočák s jablky. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
  Od 1 115,00 Kč

  N&D Gf Dog Adult Chicken & Pomegranate

  Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy v receptuře kuře a granátové jablko. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
  Od 943,00 Kč

  N&D Gf Dog Adult Fish & Orange

  Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy v receptuře ryba s pomerančem. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
  Od 751,00 Kč

  N&D GF DOG Adult Lamb & Blueberry

  Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy v receptuře jehně s borůvkami. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Červené jehněčí maso je původem ze Sardinie, ryba ze severních moří Evropy.
  Od 1 115,00 Kč

  N&D GF DOG Adult Maxi Boar & Apple

  Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy velkých a obřích plemen v receptuře divočák s jablky. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu.
  Od 3 660,00 Kč

  N&D GF DOG Adult Maxi Fish & Orange

  Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy velkých plemen. Treska a pomeranč. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
  Od 1 945,00 Kč

  N&D GF DOG Adult Mini Boar & Apple

  Kompletní krmivo N&Đ pro dospělé psy malých plemen v receptuře divočák s jablky. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. 30% podíl ovoce a zeleniny s velkým množstvím výživových PHYTO prvků a přírodních atioxidantů. Léčivé rostliny přítomné v krmivu napomáhají zvířatům v instiktivním výběru stravy a mají příznivý vliv na jejich zdraví.
  Od 1 115,00 Kč

  N&D GF DOG Adult Mini Chicken&Pomegranat

  Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy malých plemen v receptuře kuře a granátové jablko. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
  Od 943,00 Kč

  N&D GF DOG Adult Mini Fish & Orange

  Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy malých plemen. Treska a pomeranč. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury bez obsahu obilonin.
  Od 635,88 Kč

  N&D GF DOG Adult Mini Lamb & Blueberry

  Kompletní krmivo N&D pro dospělé psy malých plemen s jehněčím a borůvkami. 30% podíl ovoce a zeleniny s velkým množstvím výživových PHYTO prvků a přírodních atioxidantů. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu.

  N&D GF DOG Puppy Maxi Chicken & Pomegr

  Kompletní krmivo N&D pro štěňata velkých a obřích plemen v receptuře kuře a granátové jablko. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
  Od 557,86 Kč

  N&D GF DOG Puppy S/M Chicken & Pomegr

  Kompletní krmivo pro štěňata malých a středních plemen v receptuře kuře a granátové jablko. Dobrá strava napodobuje pokud možno co nejvěrněji přirozenou stravu. Receptura bez obilovin se 70% zastoupením prvotřídní suroviny ze zvířat.
  Od 206,11 Kč

  N&D LG DOG Adult M/L Chicken & Pomegranate

  Receptura krmiva N&D kuře s granátovým jablkem - canine formula je kompletním krmivem pro dospělé psy velikostí granulí určené především pro velká a obří plemena. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
  Od 384,31 Kč

  N&D LG DOG Adult M/L Lamb & Blueberry

  Receptura N&D jehně s borůvkami - canine formula je kompletním krmivem pro dospělé psy. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
  Od 457,88 Kč

  N&D LG DOG Adult Mini Lamb & Blueberry

  Receptura krmiva N&D s jehněčím a borůvkami pro psy malých plemen.
  Od 206,74 Kč

  N&D LG DOG Light M/L Chicken&Pomegranate

  Kompletní suché krmivo N&D s nízkým obsahem obilovin, kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy středních a velkých plemen s nižší potřebou energie.
  Od 1 421,82 Kč

  N&D LG DOG Light S/M Chicken & Pomegr

  Kompletní krmivo N&D s nízkým obsahem obilovin, kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy malých a středních plemen. Receptura je uzpůsobena přesně na míru psům s potřebou snížit tělesnou hmotnost.
  Od 751,00 Kč

  N&D LG DOG Puppy Chicken & Pomegranate

  Kompletní krmivo pro štěňata malých a středních plemen v receptuře kuře a granátové jablko. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
  Od 202,94 Kč

  N&D LG DOG Puppy Maxi Chicken & Pomegr

  Kompletní krmivo N&D pro štěňata, březí a kojící feny. Kuře s granátovým jablkem. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
  Od 2 638,00 Kč

  N&D LG DOG Puppy Mini Chicken & Pomegr

  Krmivo N&D ve variantě kuře a granátové jablko pro štěňata malých plemen. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
  Od 202,94 Kč
  Filtry Close
  Kategorie