Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  monitoring aktivity

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Karlie-Flamingo PitPat - monitoring aktivity psu

  PitPat - monitoring aktivity psů. Copak dnes dělal Váš zvířecí kamarád? Připněte PitPat čip na obojek. Stáhněte si zdarma aplikaci do telefonu – iOS nebo Android. Sledujte aktivitu Vašeho miláčka. S PitPat čipem a aplikací můžete sledovat aktivity a kondici Vašeho psa a zjistit, co dělal, když jste byli zrovna pryč. PitPat Vám navrhne harmonogram cvičení pro Vašeho psa na základě věku, plemene a naměřené aktivity. Přehledné statistiky Vám prozradí, jak si zrovna vede.
  66,38 €

  Kamera pro psy a kocky Eyenimal Pet Vision Live

  Digitální Ip kamera, se kterou budete mít svého mazlíčka stále na očích. Snadno ji ovládáte z aplikace ve svém mobilu, tabletu nebo PC. Ať jste kdekoliv. Kamerou lze otáčet vertikálně i horizontálně. Přenáší zvuk oboustranně, nejen že slyšíte, co se v bytě děje, ale můžete ovlivnit aktivitu svého miláčka i příslušným povelem.
  171,95 € 137,54 €

  Kamera pro psy Eyenimal Dog CAM

  Digitální kamera pro psy. Podívejte se na svět očima Vašeho čtyřnohého kamaráda. Hmotnost 63 G, 2 a půl hodiny záznamu. 736 X 480 Pixelů. Velmi jednoduché použití. Natáčet samozřejmě můžete nejen z krku psa, ale i z ruky nebo třeba z upevnění na čepici.
  189,20 € 151,34 €

  NUM'AXES kamera Eyenimal Petcam

  Kamera se svorkou pro připevnění k obojku nebo k postroji. Mějte kontrolu nad aktivitou Vašeho mazlíčka.
  101,20 €
  Filtry Close