Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

monitoring aktivity

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Pitpat - Monitoring Aktivity Psů

PitPat - monitoring aktivity psů. Copak dnes dělal Váš zvířecí kamarád? Připněte PitPat čip na obojek. Stáhněte si zdarma aplikaci do telefonu – iOS nebo Android. Sledujte aktivitu Vašeho miláčka. S PitPat čipem a aplikací můžete sledovat aktivity a kondici Vašeho psa a zjistit, co dělal, když jste byli zrovna pryč. PitPat Vám navrhne harmonogram cvičení pro Vašeho psa na základě věku, plemene a naměřené aktivity. Přehledné statistiky Vám prozradí, jak si zrovna vede.
66,38 €

Kamera Pro Psy A Kočky Eyenimal Pet Vision Live

Digitální Ip kamera, se kterou budete mít svého mazlíčka stále na očích. Snadno ji ovládáte z aplikace ve svém mobilu, tabletu nebo PC. Ať jste kdekoliv. Kamerou lze otáčet vertikálně i horizontálně. Přenáší zvuk oboustranně, nejen že slyšíte, co se v bytě děje, ale můžete ovlivnit aktivitu svého miláčka i příslušným povelem.
171,95 € 137,54 €

Kamera Pro Psy Eyenimal Dog Cam

Digitální kamera pro psy. Podívejte se na svět očima Vašeho čtyřnohého kamaráda. Hmotnost 63 G, 2 a půl hodiny záznamu. 736 X 480 Pixelů. Velmi jednoduché použití. Natáčet samozřejmě můžete nejen z krku psa, ale i z ruky nebo třeba z upevnění na čepici.
189,20 € 151,34 €

Petkit Mate Wifi Kamera Pro Psy A Kočky - Pro

Petkit Mate ze profesionální smart kamera pro psy. Díky této smart Wifi kaměře, můžete sledovat činnost svých mazlíčků, stejně, jako by jste byli doma! Pomocí přehledné a propracované aplikace můžete sledovat Vašeho psa odkudkoliv a kdykoliv.
401,95 € 321,54 €