Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

mléčné nahrážky, podpora laktace

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

CANINA Kaše pro stěňata

CANINA Kaše pro stěňata je doplňkové krmivo od třetího týdne života pro podporu zdravého růstu. Kompletní krmná směs ve formě instantní kaše, optimální kombinace živin, které obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerální aj. látky
Od 237,00 Kč

CANINA Mléko pro štěňata

CANINA Mléko pro štěňata slouží jako náhrada za mateřské mléko pro štěňata od 1. dne života. K odchovu štěňat bez matky, ke zvýšení mléčnosti fen, k přikrmování štěňat slabších, příliš malých a pocházejících z velmi početných vrhů. Vynikající kompatibilita.
Od 203,00 Kč

Košilka Zdravotní - Bílá

Košilka na ochranu struků před nežádoucím kojením.
Od 247,00 Kč

Royal Canin Baby Dog Milk

Náhražka mateřského mléka pro štěňata Royal Canin Baby Dog Milk je svým složením velmi podobné mléku feny s vysokým obsahem energie (39% tuků) a velmi nízkým obsahem laktózy (18.5%).
Od 449,00 Kč

Beaphar Mléko Krmné Puppy Milk Pes Plv 500G

Beaphar Puppy Milk je kompletní mléčná náhražka pro štěňata od prvního dne života. Vhodné i jako doplněk pro březí a laktující feny, pro nemocná zvířata a zvířata v rekonvalescenci.
Od 406,00 Kč

Bosch Dog Puppy Milk mléko krmné pes plv 2kg

Výborně rozpustné sušené nahrážkové mléko v prášku přizpůsobené svým složením mateřskému mléku kojící feny.
588,00 Kč 487,00 Kč

CANINA Dog Immun Protect

CANINA Dog Immun Protect je speciální přípravek pro posílení přirozených obraných reakcí všech věkových kategorií psů.
Od 597,00 Kč

Eminent Dog Puppy Milk 2Kg

Eminent Puppy Milk je nahrážkou mateřského mléka, která zajišťuje rozvoj imunitního systému, optimální vývoj kostry a svalstva, intenzivní růst a vynikající zdraví vašeho štěněte.
Od 185,00 Kč

Fitmin Puppy - Mléko Sušené Pro Štěňata 2kg

Instantní mléko Fitmin Puppy mléko je určeno pro nejmenší štěňata jako náhrada nebo doplnění mateřského mléka. Unikátní receptura s vysokým obsahem mléčných bílkovin, vitamínů a minerálů zabezpečuje správný a bezproblémový růst štěňat.
1 058,00 Kč 904,00 Kč

Fitmin Puppy - Mléko Sušené Pro Štěňata 400g

Instantní mléko Fitmin Puppy mléko je určeno pro nejmenší štěňata jako náhrada nebo doplnění mateřského mléka. Unikátní receptura s vysokým obsahem mléčných bílkovin, vitamínů a minerálů zabezpečuje správný a bezproblémový růst štěňat.
326,00 Kč 217,00 Kč

Beaphar Souprava Pro Odchov Mláďat 1 Ks

Souprava je určena pro krmení nově narozených a vyrůstajících zvířat (štěňata, koťata, hlodavci). Může být také použita pro krmení nemocných zvířat a zvířat v rekonvalescenci.
202,00 Kč 142,00 Kč

CAPRAVERUM DOG puppies-lactating dogs 30tbl

Tablety na bázi kozího mléka obohacené mikroorganismy, vápníkem, hořčíkem, zinkem a čtrnácti vitamíny. Doplněk výživy vhodný pro březí a kojící feny, pro štěňata a psy v růstu, na podporu a posílení kondice a imunity.
303,00 Kč 251,00 Kč

Brit Care Puppy Milk

Brit Care Puppy Milk je kompletní vysoce stravitelné štěněcí mléko vyvinuté pro plnohodnotnou výživu štěňat bez matky, pro dokrmování štěňat početných vrhů a pro podporu kojení u fen.
Od 179,00 Kč