Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  míč, míče, míčky

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Dentafun Hračka Pes Míč S Mátou Zeleno/Bílý Tr

  Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Míč s mátou je ve dvou velikostech.
  Od 141,00 Kč

  Dentafun Hracka pes RUGBY s mátou Zelenobílý 15cm TR

  Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Míč Rugby je výraznými barvami výborně viditelný v trávě.
  268,00 Kč 240,00 Kč

  Dentafun Hracka pes RUGBY s mátou Zelený 11cm TR

  Hračky DentaFun jsou vyrobeny z měkké přírodní gumy s vůní máty. Drážky v hračce při okusu čistí zuby a dásně a zabraňují vzniku zubního kamene. Jsou netoxické, lehce omyvatelné vodou. Míč Rugby s vůní máty osvěžuje dech.
  115,00 Kč 103,00 Kč

  Hračka Bavl. Míč S Poutkem Duvo+ 9 cm

  Míč s poutkem od výrobce Duvo+ tvoří pevně spletená bavlněná lana. Hračka pro psy je ideální jak pro aportování, tak pro přetahování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň čistí chrup a mezizubní prostory a jsou šetrné k dásním. Míč s poutkem je vhodný spíše pro malé psy.
  42,00 Kč 38,00 Kč

  Hračka Bavl. Míč Uzlík Duvo+

  Uzlík Duvo+ je hračka pro psy ideální k aportování. Pevná bavlněná lana spletená do tvaru míčku snadno odolají kousání, zároveň čistí chrup a jsou šetrná k dásním. Uzlík je dostupný v šedo-oranžové barvě ve dvou velikostech.
  Od 62,00 Kč

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S 2 Míčky Duvo+ 43 cm

  Přetahovadlo se dvěma míčky od výrobce Duvo+ je hračka pro psy ideální pro přetahování i aportování. Bavlněná vlákna jsou odolná vůči kousání, zároveň zlepšují dentální hygienu a jsou šetrná k dásním. Díky poutku lze přetahovadlo snadno hodit do dálky.
  79,00 Kč 71,00 Kč

  Hračka Bavl. Přetahovadlo S Míčkem Duvo+ 50 cm

  Přetahovadlo s míčkem je hračka pro psy vhodná k přetahování i aportování. Výrobce Duvo+ vsadil na kvalitní bavlněná vlákna, která odolají kousání, napomáhají lepší dentální hygieně a jsou šetrná k dásním. Přetahovadlo je opatřeno poutkem, díky kterému lze hračku snadno hodit do dálky.
  73,00 Kč 65,00 Kč

  Hračka Guma + Tenis Jumbler Míč Kong

  Kong Jumbler je hračka pro psy ideální k aportování, přetahování i další aktivity. Hračka je vyrobena z kvalitní gumy, která odolá kousání. Díky tenisovému míči pohybujícímu se uvnitř a vestavěnému pískátku je Jumbler interaktivní a podporuje psa v další aktivitě.
  Od 363,00 Kč

  Hračka Guma + Tenis Jumbler Míč Rugby Kong

  Jumbler Rugby Kong je skvělou interaktivní hračkou pro psy. Hračka je ideální pro aportování, házení i přetahování. Je vyrobená z kvalitní gumy, která odolá kousání. Pískátko a tenisový míč uvnitř burcují psa k další aktivitě.
  Od 363,00 Kč

  Hračka Guma Míč Černý Kong

  Černý míč Kong patří k nejodolnějším na trhu. Je ideální pro aportování a žvýkání. Míč je vyroben z kvalitní a odolné gumy, která je zároveň šetrná ke chrupu psa. Hračka je ideální nejen v boji s nudou, ale také při zbavování se zlozvyků (kousání věcí, nábytku) či přivykání na nové prostředí.
  Od 254,00 Kč

  Hracka kocka Mícek s oblicejem 4,5cm Tommi 2ks

  Balení dvou míčků s veselým obličejem se postará Vaší kočce o zábavu v době Vaší nepřítomnosti. Jedná se o kvalitní pěnové míčky z odolného materiálu, který je zároveň šetrný k zubům.
  45,00 Kč 41,00 Kč

  Hracka kocka Mícek s otvory na krmivo/mix barev 7cm TR

  Míček s otvory Snacky je společníkem pro dlouhé chvíle. Je vhodný jak pro kočky, tak například hlodavce. Pamlsek se umístí dovnitř, kde vůní láká Vašeho mazlíčka, aby jej získal. Při otáčení pak pamlsky z míčku vypadávají. Hračka je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu s dlouhou životností.
  79,00 Kč 71,00 Kč

  Hracka králík Mícek s otvory na krmivo Snacky 7cm

  Míček s otvory Snacky je společníkem pro dlouhé chvíle. Je vhodný pro různé domácí mazlíčky. Pamlsek se umístí dovnitř, kde vůní láká Vašeho mazlíčka, aby jej získal. Při otáčení pak pamlsky z míčku vypadávají nastavitelným otvorem. Hračka je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu s dlouhou životností.
  62,00 Kč 56,00 Kč

  Hračka Lano Míč Uzel + 4 Smyčky Duvo+ 25,5 cm

  Uzel se čtyřmi smyčkami od výrobce Duvo+ je ideální hračkou pro psy, kteří milují aportování či přetahování. Hračku tvoří pevné, ale jemné lano šetrné k zubům psa. Bavlněná vlákna napomáhají lepší dentální hygieně. Velikost 25,5 cm je vhodná spíše pro větší psy.
  94,00 Kč 84,00 Kč

  Hračka Lano Míč Uzel S Poutkem Duvo+

  Uzel s poutkem značky Duvo+ je ideální hračka pro psy, kteří rádi aportují nebo se přetahují. Jedná se o pevně spletená lana, která jsou odolná vůči kousání, ale zároveň šetrná k zubům a dásním. Díky poutku je možné hodit hračku snadno do dálky.
  Od 74,00 Kč

  Hracka pes Fotbalový míc pretahovací 19cm KAR

  Hračka ve tvaru fotbalového míče je ideální pro aktivní psy. Díky pevným provazům po stranách je míč vhodný jako přetahovadlo.
  291,00 Kč 261,00 Kč

  Hracka pes Házec mícku 70cm TR

  Házeč míčků Vám umožní bez velké námahy hodit míček do dálky kolikrát jen bude Váš čtyřnohý přítel chtít. Délka házeče umožňuje po chvilce cvičení hodit míčkem i 35-45 m. Výhodou je také skutečnost, že už nikdy nebudete muset brát do ruky slizký míček.
  126,00 Kč 113,00 Kč

  Hračka Pes Míč Aport. Na Šňůrce Plovací Vanil.

  Aportovací míček na šňůrce je ideální pro daleké házení i přetahování. Míč je vyroben z kvalitního, netoxického a lehkého materiálu s dlouhou životností. Hračka plave a je tak vhodná i pro zábavu u vody.
  Od 77,00 Kč

  Hracka pes Míc aport. spirál. na šnurce Vanil. 7cm SP

  Aportovací míček na šňůrce je ideální pro daleké házení i přetahování. Míč je vyroben z kvalitního, netoxického a lehkého materiálu s dlouhou životností. Hračka plave a je tak vhodná i pro zábavu u vody.
  129,00 Kč 116,00 Kč

  Hracka pes Míc derovaný plovací Vanil. 14cm SP

  Děrovaný plovací míč je všestranná hračka k aportu, hrátkám s pamlsky i ke žvýkaní. Míček je měkký, velmi příjemný a šetrný ke chrupu Vašeho mazlíčka.
  157,00 Kč 140,00 Kč
  Filtry Close
  Kategorie