Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  Meowing Heads

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  MEOWING HEADS Drumstix

  Krmení pro kočičky Meowing Heads kousky kuřete a vajec. Ale také s rajčaty, mrkví a brusinkami. Plné antioxidantů a chutných velmi dobře stavitelných surovin pro dobrý stav Vašich chlupatých stvořeních.
  Od 5,61 €

  MEOWING HEADS Fat Cat Slim

  Kuřátko a losos v grainfree receptuře pro obézní kočičky nebo kastráty. Rajčata, brusinky a mrkev plné vitamínů a minerálních látek, látky podpůrně působící na dobrý stav kyčlí a kloubů.
  Od 5,98 €

  MEOWING HEADS Fat Cat Slim 1.5kg

  Krmení A Nutriční Doplňky Pro Psy A Kočky
  21,11 € 17,48 €

  MEOWING HEADS Gone Fishin'

  Pro vysokou chutnost žádané krmivo pro kočičí vybíravce. Kompletní krmivo Meowing s lososem a kuřetem pro krásný kožíšek.
  Od 5,61 €

  MEOWING HEADS Hey Good Looking

  Spousta lahodných ingrediencí, které jsou specifické pro kočičí potřeby! Minimálně 51% čerstvého a sušeného britského kuřecího masíčka je základem této receptury. S kombinací tohoto a s rybičkami a vajíčky si můžete být jisti, že bílkoviny v recepturách Meowing Heads jsou živočišného, ne rostlinné původu - perrrrrfektní!!!!!!
  Od 5,06 €

  Meowing Heads Kittens Delight

  Vaše kotě s potěšením spořádá poctivé kuře s rybkou a navrch si dá brusinky
  Od 5,43 €

  MEOWING HEADS Purr-Nickety

  Tak toto je ale pochoutka! Úžasná receptura, která udělá dojem na ty nejvybíravější kočičky – její hlavní složka je losos, losos a ještě víc lososa! Skládá se z téměř 80% masa a neobsahuje rýži ani brambory, proto představuje přirozenou potravu koček s vysokým obsahem proteinů a minimálním obsahem uhlohydrátů.
  Od 5,06 €

  MEOWING HEADS Senior Moments

  Granule “Meowing senior moments” obsahují 50 % lososa, ryb a vajec. Brusinky v receptuře zajišťují celou řadu vitamínů, které předcházejí infekcím močového ústrojí. Navíc granule obsahují chondroitin, MSM a glukosamin na podporu hybnosti kloubů, vazů a šlach.
  Od 5,98 €