Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

Meowing Heads

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

MEOWING HEADS Drumstix

Krmení pro kočičky Meowing Heads kousky kuřete a vajec. Ale také s rajčaty, mrkví a brusinkami. Plné antioxidantů a chutných velmi dobře stavitelných surovin pro dobrý stav Vašich chlupatých stvořeních.
Od 122,00 Kč

MEOWING HEADS Fat Cat Slim

Kuřátko a losos v grainfree receptuře pro obézní kočičky nebo kastráty. Rajčata, brusinky a mrkev plné vitamínů a minerálních látek, látky podpůrně působící na dobrý stav kyčlí a kloubů.
Od 130,00 Kč

MEOWING HEADS Fat Cat Slim 1.5kg

Krmení A Nutriční Doplňky Pro Psy A Kočky
459,00 Kč 380,00 Kč

MEOWING HEADS Gone Fishin'

Pro vysokou chutnost žádané krmivo pro kočičí vybíravce. Kompletní krmivo Meowing s lososem a kuřetem pro krásný kožíšek.
Od 122,00 Kč

MEOWING HEADS Hey Good Looking

Spousta lahodných ingrediencí, které jsou specifické pro kočičí potřeby! Minimálně 51% čerstvého a sušeného britského kuřecího masíčka je základem této receptury. S kombinací tohoto a s rybičkami a vajíčky si můžete být jisti, že bílkoviny v recepturách Meowing Heads jsou živočišného, ne rostlinné původu - perrrrrfektní!!!!!!
Od 110,00 Kč

Meowing Heads Kittens Delight

Vaše kotě s potěšením spořádá poctivé kuře s rybkou a navrch si dá brusinky
Od 118,00 Kč

MEOWING HEADS Purr-Nickety

Tak toto je ale pochoutka! Úžasná receptura, která udělá dojem na ty nejvybíravější kočičky – její hlavní složka je losos, losos a ještě víc lososa! Skládá se z téměř 80% masa a neobsahuje rýži ani brambory, proto představuje přirozenou potravu koček s vysokým obsahem proteinů a minimálním obsahem uhlohydrátů.
Od 110,00 Kč

MEOWING HEADS Senior Moments

Granule “Meowing senior moments” obsahují 50 % lososa, ryb a vajec. Brusinky v receptuře zajišťují celou řadu vitamínů, které předcházejí infekcím močového ústrojí. Navíc granule obsahují chondroitin, MSM a glukosamin na podporu hybnosti kloubů, vazů a šlach.
Od 130,00 Kč