mash

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Ekymash Booster 1L

Ekymash Booster je přípravek z rostlin a minerálů jedinečný svými vlastnostmi. veterinární přípravek určený pro koně trpící trávícími problémy. Pro koně v rekonvalescenci nebo koně s přecitlivělým trávicím ústrojím. Pro podpora zažívání.
82,06 € 67,94 €

Epona Instant Mash - S Probiotiky 15 Kg

Instant Mash s probiotiky je směs vysoce kvalitních surovin, které jsou cenné zejména pro čištění a následně správnou činnost střev, usnadňují změny krmiva, jsou nepostradatelné při léčení kolikových stavů a výborně pomáhají při doléčování po operacích koliky. Tato směs je vhodná také pro rychlou regeneraci po velké zátěži, pro koně po operacích a v rekonvalescenci, pro staré koně a zejména pro koně a pony náchylné ke kolikám.
36,80 € 25,90 €

Epona Sonntags Mash - Sváteční Mash 15 Kg

Směs vysoce kvalitních surovin, které jsou cenné zejména pro čištění a následně správnou činnost střev, zlepšují konverzi krmiva, jsou nepostradatelné při léčení kolikových stavů a výborně pomáhají při doléčování po operacích koliky.
37,58 € 26,45 €

Nutri Horse Mash 12,5 Kg Nový

Mash je určen převážně pro koně, kteří se zotavují po nemoci nebo operaci. Dále je vhodný pro sportovní koně, u kterých urychluje regeneraci po náročném tréninku. Pozitivní účinky má u koní v době línání nebo v zimním období.
30,36 € 21,34 €

Nutri Horse Müsli MASH pro kone 12,5kg NEW

NutriHorse Mash je chutné krmivo s příznivým dietetickým účinkem. Slouží jako teplý doplněk s bylinami na regeneraci.
27,92 € 23,09 €

PAVO Muesli SlobberMash 15kg

Veterinární Přípravky
40,89 € 33,81 €

Pavo Müsli Slobber Mash 15 Kg

Pavo Slobber Mash je lehce stravitelné a extrémně vhodné pro koně, kteří mají problémy se zuby. Zajišťuje rychlé zotavení po namáhavé zátěži a zlepšuje fyzickou kondici po nemoci. Se lněným semínkem a vitamíny pro nádherně lesklou srst.
44,16 € 31,05 €

Pavo Müsli Slobber Mash 6 Kg

Müsli pro koně, kteří obtížně koušou. Pavo Slobber zajišťuje rychlé zotavení po namáhavé zátěži a zlepšuje fyzickou kondici po nemoci.
22,03 € 15,50 €