Kategorie

Marp Natural

Krmivo s maximální funkčností. Někdy méně je více. Špičkové suroviny. Pouze jeden zdroj bílkovin, jen jeden zdroj uhlohydrátů. Marp zklidní zažívání vašeho psa, zajistí zdravou kůži, zářivou srst a optimální osvalení. Velký důraz klade výrobce na vysokou chutnost receptur. Pouze krmivo, které pes žere, může být funkční. 

Krmivo Marp přinášíme ve dvou základních řadách - holistická řada a superprémiová naturální řada.

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Marp Natural Clear Water

Základní receptura krmiva Marp Natural pro štěňata všech plemen, velmi vhodné pro štěňata velkých plemen (optimální množství bílkovin a tuků pro optimální růst).
Od €249,64

Marp Natural Farmfresh

Marp Natural jako kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen, s vysokou chutností a stravitelností. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním, krůtí moučka jako jediný zdroj bílkovin
Od €228,31

Marp Natural Farmhouse

Kompletní krmivo vhodné pro psy všech plemen od 20kg hmotnosti od značky Marp Natural. Kuře jako základní zdroj bílkovin. Žádná sůl ani chuťové zvýrazňovače.
Od €228,31

Marp Natural Farmland

Kachní Marp Natural pro dospělé psy všech plemen, velmi vhodné pro štěňata velkých plemen (optimální množství bílkovin a tuků pro optimální růst). Receptura bez obilovin (Grain Free), vysoká chutnost a stravitelnost.
Od €244,90

Marp Natural Green Mountains

Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen, s vysokou chutností a stravitelností. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním, jehněčí moučka jako jediný zdroj bílkovin. Žádná sůl ani chuťové zvýrazňovače.
Od €228,31

Marp Natural Senior&Light

Marp Natural pro psy všech plemen od 7.roku, kompletní krmivo. Vhodné pro psy s nadváhou a pro kastrované jedince. Optimální poměr bílkovin a tuků pro snížení váhy, MSM, glukosamin a chondroitin pro ochranu pohybového aparátu.
Od €228,31