malé a trpasličí plemeno

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Brit Premium Dog Adult S

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen (1-10kg) s podílem ovocné a bylinné složky, s lososovým olejem pro lesklou srst a výkonný imunitní systém. Podpora vitality pejska využitím vysoce dosupné formy minerálních látek. Základem receptury je drůbeží maso.
Od €52,93

Brit Premium Dog Senior S

Kompletní krmivo pro psy malých plemen (1-10kg) od 8mého roku věku. V receptuře Brit Premium Dog Senior S je obsažena bylinná a ovocná složka, složka kloubní ochrany, organická forma tří důležitých stopových prvků. Lososový olej pro zářivou srst a výkonný imunitní systém.
Od €52,93

Nature's Protection Dog Dry Senior Mini 2 Kg

Krmení pro malé pejsky v seniorském věku Nature's Protection Dog Dry Senior Mini je speciálně sestavená, 100% kompletní a vyvážená výživa, která pomůže udržet dobré zdraví a pohodu vašeho psa po celou dobu jeho zlatých let.
€342,86 €283,61

Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+

Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+ je kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen v seniorském věku (nad 9 let), které obsahuje patentovaný komplex živin pro udržení aktivity i staršího psa.
Od €75,84

Calibra Dog Gf Senior Small Breed Duck

Krmivo Calibra Dog GF Senior Small Breed je kompletní krmivo bez obilovin pro starší psy malých plemen (1–10 kg). Vhodné i pro psy s citlivým trávením. Výborná chutnost.
Od €188,02

BiOMill Prof. Mini Senior

Receptura krmiva BiOMill vyvinuta speciálně pro psy malých plemen, ve věku nad 8 let nebo se sníženou tělesnou aktivitou.
Od €129,56

Bosch Dog Senior Mini

Kompletní krmivo pro psy malých plemen starší 7 let. Má snížený obsah energie a bílkovin, zároveň mírně zvýšený obsah vitamínů a stopových prvků, jako dodatečnou ochranu stárnoucích buněk. Poskytuje ideální poměr živin a pomáhá udržovat optimální hmotnost.
Od €70,31

Petit Dry Senior Anti-Aging Factor Grain Free

Granule s kuřecím a rybím masem pro starší psy malých plemen. S antioxidatny na ochranu proti stárnutí. Nízký podíl obilovin.
Od €67,94

Fitmin Dog Mini Senior 3kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen nad 11 let věku. Fitmin pro malé psí seniory.
€261,49 €235,42

Eukanuba Dog Mature&Senior Small

Eukanuba pro psí seniory malých plemen. S bohatým obsahem kuřecího masa.
Od €130,35

Eukanuba Dog Mature&Senior Toy Breed

Kompletní krmivo pro psy nad 8 let s hmotností do 4 kg velmi malých plemen. Vyrovnaná hladina krevního cukru díky obsaženému čiroku a ječmeni, stabilní hladina energie v organismu. Přírodní rybí olej - zdroj omega - 3 mastných kyselin pro lesklou srst a pružnou, zdravou kůži, nervový a imunitní systém. Vysoká kvalita vstupních surovin. Fruktooligosacharidy pro stabilizované trávení.
Od €114,55

Hill's Canine Dry Mature Adult Mini

Krmná směs od firmy Hills, která je sestavena pro psy od věku 7mi let s cílem předcházet vysokému příjmu nutričních komponentů, které mohou vést k rozvoji chorobných změn typických pro starší věkovou kategorii.
Od €387,89

Hill's Canine Dry Mature Adult Small Miniature 1,5Kg

Receptura od firmy Hills vytvořená pro ochranu malých pejsků ve velkých městech. Určena pro starší pejsky nad 7 let.
€332,59 €274,92

Soft MACs Dog Huhn Mini

Kompletní měkké polovlhké granulované krmivo pro dospělé psy malých a trpalsičích plemen s vyšším obsahem energie na jednotku krmiva. Kombinace čerstvé kuřecí svaloviny, ryby, rýže a kuřecího tuku zajistí plnou kompletní výživu. Měkké granule s intenzivní chutí a vůni, pro psy mlsné a vybíravé, pro obtížně krmitelné a starší psy, pro psy s poruchami přijmu potravy.
Od €78,21

Trainer Natural Mini Senior

Krmivo Trainer Natural pro starší psy malých a trpasličích plemen do 8mi let. Krmivo Trainer Natural se snaží předcházet onemocněním spojených s vyšším věkem psů přírodní cestou pomocí bylin a rostliných extraktů.
Od €104,28