malé a trpasličí plemeno

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Trainer Personal Mini Sensiobesity 2Kg

Krmivo Trainer Personal Mini Sensiobesity obsahuje funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví. Určeno pro malé psy trpící nadváhou. Receptura obsahuje: Oxi-fend - zcela přírodní suchý extrakt kiwi, s velmi silným antioxidačním účinkem. Neopuntii - produkt rostlinného původu složený ze dvou typů vlákniny s vazebnými vlastnostmi, které snižují vstřebávání tuků. Rybí protein zvyšuje nutriční hodnotu krmiva a společně s L-carnitinem přispívá k udržování svalové tkáně s minimálním množstvím tuku. Novozélandská slávka zelenoústá (Perna canaliculus) obsahuje složku jako je chondroitin sulfát, které prospívají dobré funkčnosti kloubů.
387,00 Kč 309,00 Kč

Belcando Finest Light

Belcando Finest Light je kompletní krmivo pro malá a střední plemena psů s nižší potřebou energie s ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
Od 142,00 Kč

BiOMill Prof. Mini Light Adult Chicken&Rice

Receptura krmiva BiOMill pro malé psy s nadváhou, pro psy se sklony k nadváze, nebo pro psy se sníženou aktivitou.
Od 140,00 Kč

Bosch Dog Light Mini 2,5Kg

Bosch Dog Light Mini je řešením pro malé osy s nadváhou. Díky nízkému obsahu tuku a zvýšeného podílu vlákniny v krmivu, který navozuje pocit sytosti, se dostane pejsek opět do formy.
239,00 Kč 198,00 Kč

Eukanuba Dog Puppy&Junior Small

Eukanuba pro štěňata malých plemen ( v dospělosti 2,5 - 10 kg) od 1 do 12 měsíce věku. Krmivo je vhodné také pro laktující a březí feny.
Od 150,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Mini

Hills pro redukci hmotnosti malých a středních plemen. Dieta bez hladovění, s plným bříškem. Kvalitní suroviny v optimální kombinaci a množství.
Od 174,00 Kč

Hill's Canine Dry Adult Small Miniature Light 1,4Kg

Krmivo Hills pro malé pejsky se sklonem k nadváze, kteří žijí ve velkých městech. Tato receptura obsahuje unikátní kombinaci vitamínu E a C, ß-karotenu a selenu - klinicky ověřených látek které posilují imunitní odezvu Vašeho zvířete a pomáhají snižovat riziko onemocnění. Přídavek taurinu poporuje zdravé srdíčko, kontrolovaná hladina soli šetří ledviny. vyvážený obsah minerálů zajišťuje rozvoj silných kostí.
431,00 Kč 357,00 Kč

N&D Lg Dog Light S/M Chicken & Pomegr

Kompletní krmivo N&D s nízkým obsahem obilovin, kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy malých a středních plemen. Receptura je uzpůsobena přesně na míru psům s potřebou snížit tělesnou hmotnost.
Od 189,00 Kč

Trainer Natural Mini Light

Receptura krmiva Trainer Natural pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa. Vhodná pro psy s nadváhou bez rozdílu věku. Pro malá plemena.
Od 280,00 Kč