malé a trpasličí plemeno

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Trainer Personal Mini Sensiobesity 2Kg

Krmivo Trainer Personal Mini Sensiobesity obsahuje funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví. Určeno pro malé psy trpící nadváhou. Receptura obsahuje: Oxi-fend - zcela přírodní suchý extrakt kiwi, s velmi silným antioxidačním účinkem. Neopuntii - produkt rostlinného původu složený ze dvou typů vlákniny s vazebnými vlastnostmi, které snižují vstřebávání tuků. Rybí protein zvyšuje nutriční hodnotu krmiva a společně s L-carnitinem přispívá k udržování svalové tkáně s minimálním množstvím tuku. Novozélandská slávka zelenoústá (Perna canaliculus) obsahuje složku jako je chondroitin sulfát, které prospívají dobré funkčnosti kloubů.
€305,73 €244,11

Belcando Finest Light

Belcando Finest Light je kompletní krmivo pro malá a střední plemena psů s nižší potřebou energie s ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
Od €112,18

BiOMill Prof. Mini Light Adult Chicken&Rice

Receptura krmiva BiOMill pro malé psy s nadváhou, pro psy se sklony k nadváze, nebo pro psy se sníženou aktivitou.
Od €110,60

Bosch Dog Light Mini 2,5Kg

Bosch Dog Light Mini je řešením pro malé osy s nadváhou. Díky nízkému obsahu tuku a zvýšeného podílu vlákniny v krmivu, který navozuje pocit sytosti, se dostane pejsek opět do formy.
€188,81 €156,42

Eukanuba Dog Puppy&Junior Small

Eukanuba pro štěňata malých plemen ( v dospělosti 2,5 - 10 kg) od 1 do 12 měsíce věku. Krmivo je vhodné také pro laktující a březí feny.
Od €118,50

Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Mini

Hills pro redukci hmotnosti malých a středních plemen. Dieta bez hladovění, s plným bříškem. Kvalitní suroviny v optimální kombinaci a množství.
Od €137,46

Hill's Canine Dry Adult Small Miniature Light 1,4Kg

Krmivo Hills pro malé pejsky se sklonem k nadváze, kteří žijí ve velkých městech. Tato receptura obsahuje unikátní kombinaci vitamínu E a C, ß-karotenu a selenu - klinicky ověřených látek které posilují imunitní odezvu Vašeho zvířete a pomáhají snižovat riziko onemocnění. Přídavek taurinu poporuje zdravé srdíčko, kontrolovaná hladina soli šetří ledviny. vyvážený obsah minerálů zajišťuje rozvoj silných kostí.
€340,49 €282,03

N&D Lg Dog Light S/M Chicken & Pomegr

Kompletní krmivo N&D s nízkým obsahem obilovin, kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy malých a středních plemen. Receptura je uzpůsobena přesně na míru psům s potřebou snížit tělesnou hmotnost.
Od €149,31

Trainer Natural Mini Light

Receptura krmiva Trainer Natural pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa. Vhodná pro psy s nadváhou bez rozdílu věku. Pro malá plemena.
Od €221,20