malé a trpasličí plemeno

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Annamaet Ultra 32%

Annamaet Ultra představuje „ultra“ energetický výrobek, který má nejvyšší obsah bílkovin a tuků ze všech receptur Annamaetu.
Od 391,00 Kč

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
Od 346,00 Kč

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken & Lamb

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken & Lamb je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete a jehněčího masa, zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
Od 346,00 Kč

Fish4dogs Finest Salmon Toy Breed 1,5 Kg

Vyšší koncentrace živin pro malé pejsky, to je krmivo Fish4dogs Finest Salmon Toy Breed. Ryba, brambora a hrách. Šetrná receptura, vynikající chuť.
432,00 Kč 358,00 Kč

Fitmin Life Adult Mini 15kg

Fitmin For Life Adult Mini je kompletním krmivem pro malé a ještě menší pejsky.
816,00 Kč 735,00 Kč

Fitmin Pes Mini Maintenance

Fitmin Pes Mini Maintenance je kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen (v dospělosti do 12kg) se středním obsahem energie. Vyrobeno ze 71 % živočišných surovin, 50 % čerstvé kuřecí maso, 17 % sušené kuřecí suroviny, 4 % rybí suroviny, 74% bílkovin živočišného původu.
Od 158,00 Kč

Fitmin Pes Mini Performance

Fitmin Pes Mini Performance je kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen (v dospělosti do 12kg) se zvýšeným obsahem energie. Vyrobeno z 80 % živočišných surovin (50 % čerstvé kuřecí maso, 25 % sušené kuřecí suroviny, 5 % rybí suroviny).
326,00 Kč 294,00 Kč

Nature's Protection Dog Dry Adult Mini

Nature's Protection Dog Dry Adult Mini je krmivo ideální pro optimální výživu dospělých psů malých plemen (1–10 kg). Receptura účinnými látkami podporuje funkci střev a zdraví ústní dutiny.
Od 119,00 Kč

Nature's Protection Dog Dry Adult Mini Lamb

Nature's Protection Dog Dry Adult Mini Lamb pro dospělé psy malých plemen (váha v dospělosti: 1–10 kg) je velmi chutnou recepturou s převahou jehněčího s látkami pro úpravu trávení.
Od 119,00 Kč

Nature's Protection Dog Dry Superior Adult White 1,5 Kg

Kompletní krmivo Nature's Protection Dog Dry Superior Adult White je určeno pro dospělé psy malých a mini plemen s bílou srstí (hmotnost v dospělosti 1-10 kg). Srst bude bílá bez barevných nádechů.
506,00 Kč 419,00 Kč

Pro Plan Dog Adult Small&Mini

Pro Plan Dog Adult Small&Mini je receptura se speciálně upravenou koncentrací živin pro pokrytí specifických energetických nároků malých plemen.
Od 96,00 Kč

Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sensitive Skin

Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sensitive Skin je receptura je sestavena s cílem minimalizovat nežádoucí reakce na krmivo u citlivých psů.
Od 96,00 Kč

Taste of the Wild Appalachian Valley Small Breed

Divoká zvěřina v receptuře Taste of the Wild Appalachian Valley Small Breed v malých porcích pro malá plemena psů. Energie kachny a ryby na celý den. Váš pes touží prohnat jelena v americkém apalačském údolí, tak mu to dopřejte. Ovoce a zelenina spolu s luštěninou tvoří základ kompletního a vyváženého krmiva.
Od 310,00 Kč

Trainer Natural Adult Mini Beef Rice Ginsen

Receptura funkčního krmiva Trainer Natural Adult Mini Beef Rice Ginsen je pro malá plemena psů od 10. měsíce do 8. roku stáří. Pomáhá podporovat celkový stav organismu Vašeho psa. Extrakt hořkého pomeranče je přírodní produkt používaný k získání ideální hmotnosti a zachování svalové hmoty. Novozélandská slávka zelenoústá obsahuje složky s blahodárnými účinky na zdraví kloubů, velmi citlivého bodu malých plemen psů, predisponovaných skeletárními problémy. Struktura granulí a jablečný extrakt podporují čištení zubů. Heřmánek a prebiotika mají protizánětlivý a dezodorizační účinek, zvyšují stravitelnost krmiva a stabilizují střevní mikroflóru. Ženšen je bohatý na složky s revitalizujicími a regenerujicími účinky.
Od 263,00 Kč

Trainer Natural Adult Mini Chicken Rice Aloe

Receptura funkčního krmiva Trainer Natural Adult Mini Chicken Rice Aloe je pro malá plemena psů od 10. měsíce do 8. roku stáří. Pomáhá podporovat celkový stav organismu Vašeho psa. Extrakt hořkého pomeranče je přírodní produkt používaný k získání ideální hmotnosti a zachování svalové hmoty. Novozélandská slávka zelenoústá obsahuje složky s blahodárnými účinky na zdraví kloubů, velmi citlivého bodu malých plemen psů, predisponovaných skeletárními problémy. Struktura granulí a jablečný extrakt podporují čištení zubů. Heřmánek a prebiotika mají protizánětlivý a dezodorizační účinek, zvyšují stravitelnost krmiva a stabilizují střevní mikroflóru. Aloe vera je bohatá na složky s revitalizujicími a regenerujicími účinky.
Od 263,00 Kč

Trainer Natural Adult Mini Cured Ham

Funkční krmivo Trainer Natural Adult Mini Cured Ham pro dospělé psy malých plemen od 10. měsíce do 8. roku stáří.  Revitalizující a regenerační účinky, podpora kloubů i zdraví ústní dutiny.

Trainer Fitness 3 Mini Adult Fish & Maize

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness 3 Mini Adult Fish & Maize je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Použití dehydrovaného rybího masa jako jediného zdroje živočišného proteinu, stejně jako kukuřice, jediného zdroje lehce vstřebatelného karbohydrátu a kukuřičného oleje, jako jediného zdroje tuku, dělá z tohoto krmiva obzvláště vhodnou volbu pro jedince predisponované k potravní přecitlivělosti. Krmivo je ale možné použít i pro normální jedince. Sušený extrakt ananasového stonku podporuje zdravé trávení. Sušený extrakt Goji Berry (orientální keř) obsahuje vysoce účinné antioxidanty. Doplnění sušeným extraktem květu heřmánku (Matricaria recutita) zlepšuje receptura složení střevní mikroflóry a účinně tlumí nepříjemný pach trusu.

Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Duck Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Duck Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví Vašeho zvířete. Dehydratované kachní maso, rýže a kukuřičný olej v receptuře jsou jako základní suroviny krmiva zvláště vhodné pro psy s potravinovou přecitlivělostí.
Od 167,00 Kč

Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Lamb Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Dehydratované jehněčí maso, rýže a kukuřičný olej v receptuře jsou jako základní suroviny krmiva zvláště vhodné pro psy s potravinovou přecitlivělostí.
Od 312,00 Kč

Acana Heritage Adult Small Breed

Unikátní krmivo Acana Heritage Adult Small Breed. Bezobilná receptura vyráběna metodou „celá kořist“, kdy se z daného zvířete použije maso, orgány, poživatelné kosti a chrupavky v přirozeném poměru k dosažení maximálních nutričních hodnot bez použití syntetických ingrediencí.
Od 94,00 Kč