malé a trpasličí plemeno

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Brit Premium Dog Adult S

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen (1-10kg) s podílem ovocné a bylinné složky, s lososovým olejem pro lesklou srst a výkonný imunitní systém. Podpora vitality pejska využitím vysoce dosupné formy minerálních látek. Základem receptury je drůbeží maso.
Od 67,00 Kč

Brit Premium Dog Senior S

Kompletní krmivo pro psy malých plemen (1-10kg) od 8mého roku věku. V receptuře Brit Premium Dog Senior S je obsažena bylinná a ovocná složka, složka kloubní ochrany, organická forma tří důležitých stopových prvků. Lososový olej pro zářivou srst a výkonný imunitní systém.
Od 67,00 Kč

Nature's Protection Dog Dry Senior Mini 2 Kg

Krmení pro malé pejsky v seniorském věku Nature's Protection Dog Dry Senior Mini je speciálně sestavená, 100% kompletní a vyvážená výživa, která pomůže udržet dobré zdraví a pohodu vašeho psa po celou dobu jeho zlatých let.
434,00 Kč 359,00 Kč

Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+

Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+ je kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen v seniorském věku (nad 9 let), které obsahuje patentovaný komplex živin pro udržení aktivity i staršího psa.
Od 96,00 Kč

Calibra Dog Gf Senior Small Breed Duck

Krmivo Calibra Dog GF Senior Small Breed je kompletní krmivo bez obilovin pro starší psy malých plemen (1–10 kg). Vhodné i pro psy s citlivým trávením. Výborná chutnost.
Od 238,00 Kč

BiOMill Prof. Mini Senior

Receptura krmiva BiOMill vyvinuta speciálně pro psy malých plemen, ve věku nad 8 let nebo se sníženou tělesnou aktivitou.
Od 164,00 Kč

Bosch Dog Senior Mini 2.5kg

Kompletní krmivo pro psy malých plemen starší 7 let. Má snížený obsah energie a bílkovin, zároveň mírně zvýšený obsah vitamínů a stopových prvků, jako dodatečnou ochranu stárnoucích buněk. Poskytuje ideální poměr živin a pomáhá udržovat optimální hmotnost.
Od 89,00 Kč

Petit Dry Senior Anti-Aging Factor Grain Free 1,5kg

Granule s kuřecím a rybím masem pro starší psy malých plemen. S antioxidatny na ochranu proti stárnutí. Nízký podíl obilovin.
Od 86,00 Kč

Fitmin Dog Mini Senior 3kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen nad 11 let věku. Fitmin pro malé psí seniory.
331,00 Kč 298,00 Kč

Eukanuba Dog Mature&Senior Small 1kg

Eukanuba pro psí seniory malých plemen. S bohatým obsahem kuřecího masa.
Od 166,00 Kč

Eukanuba Dog Mature&Senior Toy Breed 1,5kg

Kompletní krmivo pro psy nad 8 let s hmotností do 4 kg velmi malých plemen. Vyrovnaná hladina krevního cukru díky obsaženému čiroku a ječmeni, stabilní hladina energie v organismu. Přírodní rybí olej - zdroj omega - 3 mastných kyselin pro lesklou srst a pružnou, zdravou kůži, nervový a imunitní systém. Vysoká kvalita vstupních surovin. Fruktooligosacharidy pro stabilizované trávení.
Od 146,00 Kč

Hill's Canine Dry Mature Adult Mini 3kg

Krmná směs od firmy Hills, která je sestavena pro psy od věku 7mi let s cílem předcházet vysokému příjmu nutričních komponentů, které mohou vést k rozvoji chorobných změn typických pro starší věkovou kategorii.
Od 493,00 Kč

Hill's Canine Dry Mature Adult Small Miniature 1,5kg

Receptura od firmy Hills vytvořená pro ochranu malých pejsků ve velkých městech. Určena pro starší pejsky nad 7 let.
423,00 Kč 350,00 Kč

Soft MACs Dog Huhn Mini

Kompletní měkké polovlhké granulované krmivo pro dospělé psy malých a trpalsičích plemen s vyšším obsahem energie na jednotku krmiva. Kombinace čerstvé kuřecí svaloviny, ryby, rýže a kuřecího tuku zajistí plnou kompletní výživu. Měkké granule s intenzivní chutí a vůni, pro psy mlsné a vybíravé, pro obtížně krmitelné a starší psy, pro psy s poruchami přijmu potravy.
Od 99,00 Kč

Trainer Natural Mini Senior 2kg

Krmivo Trainer Natural pro starší psy malých a trpasličích plemen do 8mi let. Krmivo Trainer Natural se snaží předcházet onemocněním spojených s vyšším věkem psů přírodní cestou pomocí bylin a rostliných extraktů.

Trainer Natural Small Toy Senior kure 2kg

Funkční krmivo řady Trainer Natural pro Seniory malých a trpasličích plemen. Obohaceno o složky pro aktivní stáří a stálou pohyblivost.
Od 307,97 Kč