Hledat
Česká koruna
Kategorie
  Menu Zavřít

  malé a trpasličí plemeno

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nature's Protection Dog Dry Senior Mini 2 Kg

  Krmení pro malé pejsky v seniorském věku Nature's Protection Dog Dry Senior Mini je speciálně sestavená, 100% kompletní a vyvážená výživa, která pomůže udržet dobré zdraví a pohodu vašeho psa po celou dobu jeho zlatých let.
  434,00 Kč 389,00 Kč

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+ je kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen v seniorském věku (nad 9 let), které obsahuje patentovaný komplex živin pro udržení aktivity i staršího psa.
  Od 98,00 Kč

  Calibra Dog Gf Senior Small Breed Duck

  Krmivo Calibra Dog GF Senior Small Breed je kompletní krmivo bez obilovin pro starší psy malých plemen (1–10 kg). Vhodné i pro psy s citlivým trávením. Výborná chutnost.
  Od 252,00 Kč

  Bosch Dog Senior Mini

  Kompletní krmivo pro psy malých plemen starší 7 let. Má snížený obsah energie a bílkovin, zároveň mírně zvýšený obsah vitamínů a stopových prvků, jako dodatečnou ochranu stárnoucích buněk. Poskytuje ideální poměr živin a pomáhá udržovat optimální hmotnost.
  Od 97,00 Kč

  Fitmin Dog Mini Senior 3kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen nad 11 let věku. Fitmin pro malé psí seniory.
  331,00 Kč 304,00 Kč

  Eukanuba Dog Mature&Senior Small

  Eukanuba pro psí seniory malých plemen. S bohatým obsahem kuřecího masa.
  Od 392,00 Kč

  Eukanuba Dog Mature&Senior Toy Breed

  Kompletní krmivo pro psy nad 8 let s hmotností do 4 kg velmi malých plemen. Vyrovnaná hladina krevního cukru díky obsaženému čiroku a ječmeni, stabilní hladina energie v organismu. Přírodní rybí olej - zdroj omega - 3 mastných kyselin pro lesklou srst a pružnou, zdravou kůži, nervový a imunitní systém. Vysoká kvalita vstupních surovin. Fruktooligosacharidy pro stabilizované trávení.

  Hill's Canine Dry Mature Adult Mini

  Krmná směs od firmy Hills, která je sestavena pro psy od věku 7mi let s cílem předcházet vysokému příjmu nutričních komponentů, které mohou vést k rozvoji chorobných změn typických pro starší věkovou kategorii.
  Od 517,00 Kč

  Hill's Canine Dry Mature Adult Small Miniature 1,5kg

  Receptura od firmy Hills vytvořená pro ochranu malých pejsků ve velkých městech. Určena pro starší pejsky nad 7 let.
  429,00 Kč 385,00 Kč

  Soft MACs Dog Huhn Mini

  Kompletní měkké polovlhké granulované krmivo pro dospělé psy malých a trpalsičích plemen s vyšším obsahem energie na jednotku krmiva. Kombinace čerstvé kuřecí svaloviny, ryby, rýže a kuřecího tuku zajistí plnou kompletní výživu. Měkké granule s intenzivní chutí a vůni, pro psy mlsné a vybíravé, pro obtížně krmitelné a starší psy, pro psy s poruchami přijmu potravy.
  Od 101,00 Kč

  Royal Canin - Canine Mini Adult 8+

  Royal canin pro malá a trpasličí plemena od 8mi let. Pomáhá stárnoucím psům udržet vitalitu. Komplex vzájemně se podporujících antioxidantů: vitamín E a C, selen a polyfenoly ze zeleného čaje a hroznů jako účinná ochrana proti stárnutí a na ochranu buněk před působením volných radikálů. V receptuře je přítomen olej z brutnáku lékařského (zdroj kyseliny gama-linolenové důležité pro udržení kvalitní srsti až do pozdního věku). Nižší obsah fosforu omezuje zvýšené riziko onemocnění ledvin v tomto věku. Krmivo obsahuje fruktooligosacharidy pro podporu a úpravu trávení a L-karnitin pro zachování štíhlé linie. Struktura granulí, jejich tvar a polyfosfát sodíku, který vyvazuje vápník obsažený ve slinách, redukuje tvorbu zubního kamene na minimum.
  Od 135,00 Kč

  Royal Canin - Canine X-Small Adult +8

  Royal canin pro malé starší psy. Receptura je bohatá na vysoce stravitelné bílkoviny, optimální skladba vlákniny pomáhá pravidelnému vyprazdňování. Granulky obsahují látky, které snižují tvorbu zubního kamene a chrání močové cesty. Velmi chutná receptura pro psy do 4kg.
  Od 92,00 Kč

  Brit Premium By Nature Dog Senior S+M

  Receptura krmiva Brit Premium pro seniory (psy nad 7 let) malých a středních plemen (1-25 kg). Krmivo je s nižším obsahem lepku, bohaté na kuřecí maso. S bylinkami a ovocnou štávou.
  Od 83,00 Kč

  Essential Older Small 3kg

  Značka Essential Foods nabízí variantu také pro starší psy malých plemen. Kuře a kachna s ovocem a zeleninou pro pokojné stáří s chutným krmivem.
  460,00 Kč