malé a trpasličí plemeno

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Brit Premium Dog Adult S

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen (1-10kg) s podílem ovocné a bylinné složky, s lososovým olejem pro lesklou srst a výkonný imunitní systém. Podpora vitality pejska využitím vysoce dosupné formy minerálních látek. Základem receptury je drůbeží maso.
Od 3,13 €

Brit Premium Dog Senior S

Kompletní krmivo pro psy malých plemen (1-10kg) od 8mého roku věku. V receptuře Brit Premium Dog Senior S je obsažena bylinná a ovocná složka, složka kloubní ochrany, organická forma tří důležitých stopových prvků. Lososový olej pro zářivou srst a výkonný imunitní systém.
Od 3,13 €

Nature's Protection Dog Dry Senior Mini 2 Kg

Krmení pro malé pejsky v seniorském věku Nature's Protection Dog Dry Senior Mini je speciálně sestavená, 100% kompletní a vyvážená výživa, která pomůže udržet dobré zdraví a pohodu vašeho psa po celou dobu jeho zlatých let.
19,96 € 16,51 €

Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+

Pro Plan Dog Adult Small&Mini 9+ je kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen v seniorském věku (nad 9 let), které obsahuje patentovaný komplex živin pro udržení aktivity i staršího psa.
Od 4,51 €

Calibra Dog Gf Senior Small Breed Duck

Krmivo Calibra Dog GF Senior Small Breed je kompletní krmivo bez obilovin pro starší psy malých plemen (1–10 kg). Vhodné i pro psy s citlivým trávením. Výborná chutnost.
Od 11,27 €

BiOMill Prof. Mini Senior

Receptura krmiva BiOMill vyvinuta speciálně pro psy malých plemen, ve věku nad 8 let nebo se sníženou tělesnou aktivitou.
Od 7,68 €

Bosch Dog Senior Mini 2.5kg

Kompletní krmivo pro psy malých plemen starší 7 let. Má snížený obsah energie a bílkovin, zároveň mírně zvýšený obsah vitamínů a stopových prvků, jako dodatečnou ochranu stárnoucích buněk. Poskytuje ideální poměr živin a pomáhá udržovat optimální hmotnost.
Od 4,09 €

Petit Dry Senior Anti-Aging Factor Grain Free 1,5kg

Granule s kuřecím a rybím masem pro starší psy malých plemen. S antioxidatny na ochranu proti stárnutí. Nízký podíl obilovin.
Od 3,96 €

Fitmin Dog Mini Senior 3kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen nad 11 let věku. Fitmin pro malé psí seniory.
15,23 € 13,98 €

Eukanuba Dog Mature&Senior Small 1kg

Eukanuba pro psí seniory malých plemen. S bohatým obsahem kuřecího masa.
Od 7,64 €

Eukanuba Dog Mature&Senior Toy Breed 1,5kg

Kompletní krmivo pro psy nad 8 let s hmotností do 4 kg velmi malých plemen. Vyrovnaná hladina krevního cukru díky obsaženému čiroku a ječmeni, stabilní hladina energie v organismu. Přírodní rybí olej - zdroj omega - 3 mastných kyselin pro lesklou srst a pružnou, zdravou kůži, nervový a imunitní systém. Vysoká kvalita vstupních surovin. Fruktooligosacharidy pro stabilizované trávení.
Od 6,72 €

Hill's Canine Dry Mature Adult Mini 3kg

Krmná směs od firmy Hills, která je sestavena pro psy od věku 7mi let s cílem předcházet vysokému příjmu nutričních komponentů, které mohou vést k rozvoji chorobných změn typických pro starší věkovou kategorii.
Od 22,68 €

Hill's Canine Dry Mature Adult Small Miniature 1,5kg

Receptura od firmy Hills vytvořená pro ochranu malých pejsků ve velkých městech. Určena pro starší pejsky nad 7 let.
19,46 € 16,10 €

Soft MACs Dog Huhn Mini

Kompletní měkké polovlhké granulované krmivo pro dospělé psy malých a trpalsičích plemen s vyšším obsahem energie na jednotku krmiva. Kombinace čerstvé kuřecí svaloviny, ryby, rýže a kuřecího tuku zajistí plnou kompletní výživu. Měkké granule s intenzivní chutí a vůni, pro psy mlsné a vybíravé, pro obtížně krmitelné a starší psy, pro psy s poruchami přijmu potravy.
Od 4,65 €

Trainer Natural Small Toy Senior kure

Funkční krmivo řady Trainer Natural pro Seniory malých a trpasličích plemen. Obohaceno o složky pro aktivní stáří a stálou pohyblivost.
Od 14,44 €

Royal Canin - Canine Mini Adult 8+

Royal canin pro malá a trpasličí plemena od 8mi let. Pomáhá stárnoucím psům udržet vitalitu. Komplex vzájemně se podporujících antioxidantů: vitamín E a C, selen a polyfenoly ze zeleného čaje a hroznů jako účinná ochrana proti stárnutí a na ochranu buněk před působením volných radikálů. V receptuře je přítomen olej z brutnáku lékařského (zdroj kyseliny gama-linolenové důležité pro udržení kvalitní srsti až do pozdního věku). Nižší obsah fosforu omezuje zvýšené riziko onemocnění ledvin v tomto věku. Krmivo obsahuje fruktooligosacharidy pro podporu a úpravu trávení a L-karnitin pro zachování štíhlé linie. Struktura granulí, jejich tvar a polyfosfát sodíku, který vyvazuje vápník obsažený ve slinách, redukuje tvorbu zubního kamene na minimum.
Od 6,81 €

Royal Canin - Canine X-Small Adult +8

Royal canin pro malé starší psy. Receptura je bohatá na vysoce stravitelné bílkoviny, optimální skladba vlákniny pomáhá pravidelnému vyprazdňování. Granulky obsahují látky, které snižují tvorbu zubního kamene a chrání močové cesty. Velmi chutná receptura pro psy do 4kg.
Od 6,12 €