malé a stření plemeno

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Fitmin Dog Medium Performance New

Fitmin Pes Medium Performance, vyrobeno ze 77 % živočišných surovin, 50 % čerstvé kuřecí maso, 23 % sušené kuřecí suroviny, 4 % rybí suroviny, 79 % bílkovin živočišného původu, s prebiotiky pro podporu střevní mikroflóry, s přírodními antioxidanty pro ochranu tělních buněk před volnými radikály.
Od 13,52 €

Nature's Protection Dog Dry Superior Adult White 1,5 Kg

Kompletní krmivo Nature's Protection Dog Dry Superior Adult White je určeno pro dospělé psy malých a mini plemen s bílou srstí (hmotnost v dospělosti 1-10 kg). Srst bude bílá bez barevných nádechů.
23,28 € 19,27 €

Arden Grange Prestige rich in fresh Chicken

Arden Grange Prestige je velmi chutná receptura s vysokou koncentrací živin s čerstvým kuřecím masem. Obohaceno o nukleotidy na podporu trávení a extraktem z brusinek, vysoký obsah antioxidantů přírodního původu.
Od 15,36 €

N&D LG DOG Adult Chicken & Pomegranate

Receptura N&D kuře s granátovým jablkem - canine formula je kompletním krmivem pro dospělé psy. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 6,35 €

Sportmix Hight Energy Adult Chunk 20Kg

Receptura krmiva Sportmix je sestavena pro dospělé psy s vyššími nároky na výživu z důvodu jejich vysoké zátěže nebo z důvodu chladného prostředí, ve kterém žijí. Velikost granulí je uzpůsobena pro střední a velké psy.
51,06 €

Sportmix Hight Energy Mini Chunk 20Kg

Receptura krmiva Sportmix je sestavena pro dospělé psy malých plemen s vyššími nároky na výživu z důvodu jejich vysoké zátěže nebo z důvodu chladného prostředí, ve kterém žijí. Drůbež a rybí maso je alternativou proti krmivům postavených čistě na drůbeží bílkovině.
51,06 €

Sportmix Hunters Select Adult Mini Chunk 20Kg

Receptura krmiva Sportmix Hunters je zaměřena na potřebu psů vyžadující vyšší obsah tuku a nižší obsah bílkovin. Vhodné zvláště pro lovecké psy, kteří se pohybují ve venkovních podmínkách a pro psy v zimním období. Pro zdravou kůži a kvalitní srst je v krmivu jako zdroj Omega 3 a Omega 6 obsaženo lněné semínko.
42,92 €

Royal Canin - Canine Sporting Agility 4100 Small 7,5 Kg

Royal Canin pro malé psy (do 10 kg) s krátkou a intenzivní zátěží. Receptura obsahuje vysoký obsah sacharidů (40 %), které poskytují rychle využitelnou energii pro maximální výkon sportujících psů s krátkou a intenzivní námahou.
75,16 € 52,90 €