malé a střední plemeno

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Brit Premium Dog Senior M

Kompletní krmivo pro staré psy (7 a více let) velkých plemen (10-25kg). V receptuře obsažena bylinná a ovocná složka, složka kloubní ochrany, organická forma tří důležitých stopových prvků. Lososový olej pro zářivou srst a výkonný imunitní systém.
Od 153,00 Kč

Fitmin Dog Medium Senior New

Fitmin Medium Senior je kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen nad 9let věku. Vyrobeno ze 68 % živočišných surovin, 50 % čerstvé kuřecí maso, 14 % sušené kuřecí suroviny, 4 % rybí suroviny, 67 % bílkovin živočišného původu.
Od 1 199,00 Kč

Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+

Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ s patentovaným komplexem živin OPTIAGE s klinicky ověřenou účinností pro zlepšení mozkových funkcí, vyšší úroveň aktivity, chuť do života a zájem o hru u stárnoucích psů.
Od 370,00 Kč

Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin

Pro Plan Dog Adult Medium&Large 7+ Sens.Skin obsahuje speciální kombinaci živin, důležitých pro funkci kůže, které prokazatelně udržují zdravou kůži a krásnou srst. I v pro seniorském věku.
Od 370,00 Kč

Calibra Dog Ha Senior Medium & Large Chicken

Calibra Senior znamená dostatečný obsah energie pro udržení optimální tělesné hmotnosti. Receptura obsahuje zvýšený obsah chondroitinu a glukosaminu jako prevenci kloubních onemocnění. Potřebný obsah vitaminů a přídavek omega nenasycených mastných kyselin formou lososího oleje napomáhají zpomalovat příznaky stárnutí. Pro psy nad 7 let.
Od 261,00 Kč

BiOMill Prof. Medium Senior Chicken and Rice

Receptura krmiva BiOMill vyvinuta speciálně pro psy středních plemen, ve věku nad 8 let, se sníženou tělesnou aktivitou.
Od 423,00 Kč

Eukanuba Dog Mature&Senior Medium

Eukanuba pro psí seniory malých a středních plemen.
Od 402,00 Kč

Hill's Canine Dry Senior

Krmná směs od firmy Hills sestavena pro psy od věku 7mi let s cílem předcházet vysokému příjmu nutričních komponentů, které mohou vést k rozvoji chorobných změn typických pro starší věkovou kategorii.
Od 491,00 Kč

Hill's Canine Dry Senior Lamb&Rice 12kg

Krmná směs od firmy Hills sestavena pro psy od věku 7mi let s cílem předcházet vysokému příjmu nutričních komponentů, které mohou vést k rozvoji chorobných změn typických pro starší věkovou kategorii. S jehněčí bílkovinou.
1 621,00 Kč 1 341,00 Kč

Hill's Canine Dry Senior Light 12Kg

Kompletní krmná směs od značky krmiva Hills sestavena pro psy od věku 7mi let a nad 25kg hmotnosti s cílem předcházet vysokému příjmu nutričních komponentů, které mohou vést k rozvoji chorobných změn typických pro starší věkovou kategorii a nabírání hmotnosti.
1 729,00 Kč 1 431,00 Kč

N&D Lg Dog Senior M/L Chicken&Pomegr

Kompletní krmivo pro starší psy kuře s granátovým jablkem. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 1 302,00 Kč

N&D Lg Dog Senior S/M Chicken & Pomegr

Kompletní krmivo pro starší psy malých a trpasličích plemen. Kuře s granátovým jablkem. 60% obsah živočišné bílkoviny, 20% obsah ovoce, zelenina a minerálů, 20% obsah obilnin GMO Free. Vysoký obsah phyto prvků, které jsou bohaté na antioxidanty přírodního původu. Prvotřídní krmivo receptury se sníženým obsahem obilnin.
Od 189,00 Kč

Trainer Natural Medium Senior

Krmivo řady Trainer Natural pro seniory, které pomáhá podporovat celkové zdraví vašeho psa. Silný imunitní systém, optimální hmotnost, dobrá pohyblivost kloubů a směs antioxidantů pro dlouhý aktivní život. Proč nevyzkoušet.
Od 321,00 Kč