malé a střední plemeno

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Fitmin Dog Medium Light

Fitmin Medium Light je receptura s redukovaným obsahem energie, s Psylliem pro pocit nasycení, s přírodními antioxidanty pro ochranu tělních buněk před volnými radikály.
Od €204,61

Fitmin Pes Mini Light New

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen (v dospělosti do 12kg) se sníženým obsahem energie. Vyrobeno ze 68 % živočišných surovin, 50 % čerstvé kuřecí maso, 15 % sušené kuřecí suroviny, 3 % rybí suroviny. 68 % bílkovin živočišného původu.
€252,80 €227,52

Belcando Finest Croc

Krmivo Belcando Finest Croc je určeno pro malé a střední psí gurmány. Krmivo je snadno stravitelné díky vysokému podílu masa (85% živočišných bílkovin - 75% z drůbeže, 10% ryby - sleď) a prospívá organismu díky obsaženým dalším biologicky prospšným látkám. S ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
Od €112,18

Belcando Finest Light

Belcando Finest Light je kompletní krmivo pro malá a střední plemena psů s nižší potřebou energie s ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
Od €112,18

BiOMill Prof. Medium Light Adult Chicken&Rice

BiOMill pro dospělé psy s nadváhou nebo pro psy s nízkou aktivitou.
Od €334,17

Bosch Dog Light

Plnohodnotné, vyvážené a komletní krmivo pro psy s nadváhou od firmy Bosch.
Od €142,20

Hill's Canine Dry Adult Light

Kompletní krmná směs od firmy Hills se sníženým obsahem kalorií pro psy méně aktivní, kastráty nebo psy se sklonem k obezitě. Granule obsahují L -karnitin, látku, která je schopna negativním způsobem ovlivňovat ukládání tuků.
Od €402,11

Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Medium

Krmivo Hills pro obézní psy malých a středních plemen. Kvalitní suroviny v optimální kombinaci a množství pro redukci hmotnosti.
Od €140,62

Hill's Canine Dry Senior Light 12Kg

Kompletní krmná směs od značky krmiva Hills sestavena pro psy od věku 7mi let a nad 25kg hmotnosti s cílem předcházet vysokému příjmu nutričních komponentů, které mohou vést k rozvoji chorobných změn typických pro starší věkovou kategorii a nabírání hmotnosti.
€1365,91 €1130,49

N&D Lg Dog Light M/L Chicken&Pomegr

Kompletní suché krmivo N&D s nízkým obsahem obilovin, kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy středních a velkých plemen s nižší potřebou energie.
Od €1028,58

Trainer Natural Medium Light 12,5Kg

Receptura řady Trainer Natural patří k tzv. funkčním krmivům, které pomáhájí podporovat celkové zdraví vašeho psa. Krmivo obsahuje látky pro nižší vstřebávání tuku, úpravu peristaltiky a zdraví kloubů. Struktura granulí čistí zuby.
€963,01 €770,25