Hledat
Euro
Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 
Kategorie
  Menu Zavřít

  malé a střední plemeno

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Fitmin Dog Medium Maintenance

  Fitmin Pes Medium Maintenance je kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen (v dospělosti od 13 do 35kg) se středním obsahem energie od 12měsíců věku do 9ti let. Vyrobeno ze 69 % živočišných surovin (50 % čerstvé kuřecí maso, 15 % sušené kuřecí suroviny, 4 % rybí suroviny).
  Od 13,94 €

  Fitmin For Life Adult

  Fitmin Pes For Life Adult je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. 42 % surovin živočišného původu.
  Od 35,56 €

  Hill's Canine Ib Adult Chicken&Brown Rice 2 Kg

  Pro střední a malá plemena psů je krmivo Hill's Canine Ib Adult Chicken&Brown Rice osvědčenou kvalitou vyvážené výživy.
  24,29 € 17,07 €

  Nature's Protection Dog Dry Adult Medium

  Nature's Protection Dog Dry Adult Medium je krmivo pro dobrou kondici a vitalitu s přídavkem doplňků pro zdravé klouby a pevnou stolici.
  Od 24,79 €

  Pro Plan Dog Adult Medium

  Pro Plan Adult Medium je krmivo speciálně vytvořeno pro malá a střední plemena psů. Nabízí komplexní péči o zuby, kombinace klíčových živin pomáhá udržet zdravé klouby. Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete.
  Od 16,19 €

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sens.Digestion

  Pro Plan Dog Adult Small&Mini Sens.Digestion je receptura kompletního krmiva určená pro dospělé psy malých plemen do 10kg hmotnosti s citlivým trávením. Bohaté zdroje prebiotik prokazatelně zvyšují množství bifidobakterií ve střevě a podílí se tak na vyváženosti střevní mikroflóry.
  Od 4,51 €

  Purina Dog Chow Adult Chicken

  Purina Dog Chow Adult Chicken kompletní krmivo pro dospělé psy s normální aktivitou s kuřecím masem a rýží.
  Od 33,44 €

  Purina Dog Chow Adult Lamb+Rice

  Purina Dog Chow Adult Lamb+Rice je kompletní krmivo pro dospělé psy s normální aktivitou s jehněčím masem a rýží.
  Od 33,44 €

  Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice

  Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro zdravé trávení, s antioxidanty, se složkami kloubní výživy.
  Od 17,76 €

  Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Salmon Maize

  Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Salmon Maize je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro jedince s potravní přecitlivělostí, s antioxidanty, se složkami kloubní výživy.
  Od 54,23 €

  Agil Adult All Breed 10kg

  Agil Adult All Breed je receptura kompletního krmiva pro dospělé psy všech plemen s optimálním složením pro každodenní výživu psa s vysokým obsahem antioxidatům, které prodlužují jeho aktivní život.
  29,58 € 24,47 €

  Calibra Dog Gf Adult Medium & Small Salmon

  Krmivo Calibra Dog Grain Free Adult Small/Medium Breed Salmon & Potato pro malá a střední plemena psů je hypoalergenní krmivo, které pečuje o zdraví kůže i srsti a zároveň chrání citlivé zažívání. Receptura výhradně bez obilovin s vysokým obsahem masa z lososa je velmi chutná a vysoce stravitelná. Každodenní podávání hypoalergenního krmiva Calibra Grain Free Salmon je vhodné pro malé a střední psy se sklony k alergiím, citlivým zažíváním, problémovou kůží, či poškozenou a lámavou srstí. Hlavní výhody produktu Calibra Dog GF Adult Small/Medium Breed Salmon & Potato: - Vysoký obsah lososa s brambory a zcela bez obilovin - Výborná chutnost a vyvážené složení vhodné i pro extra citlivé zažívání - Lososový olej jako zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst.
  Od 11,78 €

  Calibra Dog Ha Adult Medium Breed Chicken

  Kompletní krmivo Calibra Adult Breed / Chicken & Rice je určeno pro dospělé psy středních plemen o hmotnosti 10-30kg. Hypoalergenní receptura. Jedná se o univerzální krmení dieteticky pečlivě vyvážené a nutričně plnohodnotné, které je vhodné k dlouhodobé výživě prakticky všech plemen. Receptura, ostatně jako všechny produkty řady, neobsahuje přídavná barviva, chemické konzervační látky ani geneticky modulované suroviny. Obsažené Beta-glukany a prebiotika posilují imunitní systém a lososový olej zlepšuje kvalitu kůže a srsti.
  Od 11,36 €

  Calibra Dog Ha Adult Medium Breed Lamb

  Krmivo Calibra Dog HA Adult Medium Breed Lamb & Rice  je kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy středních plemen (10–30 kg) z jehněčí bílkoviny. Vyvážený obsah vitamínů a nenasycených mastných kyselin pozitivně ovlivňuje imunitní systém a pečuje o kvalitu srsti.
  Od 13,85 €

  Belcando Finest Grain Free

  Belcando Finest Grain Free je recepturou krmiva pro psy s citlivým trávením. Specialitou této receptury je zvýšení chutnosti díky výborné omáčce, která je již součástí granulí. Zdrojem živočišné bílkoviny v krmivu je jehně a kuře.
  Od 6,76 €

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Chicken&Pomegranate

  Hrachový škrob, dýně, kuře, granátové jablko. Kompletní krmivo značky N&D bez obilovin s kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy středních a velkých plemen.
  Od 20,06 €

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Codfish & Orange

  Kompletní krmivo značky N&D pro dospělé psy středních a velkých plemen v kombinaci hrachový škrob, dýně, treska, pomeranč.
  Od 23,09 €

  N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Lamb & Blueberry

  Kompletní krmivo značky N&D bez obilovin s jehněčím a borůvkami pro dospělé psy středních a velkých plemen. Hrachový škrob, dýně, jehně, borůvka.
  Od 23,74 €

  BiOMill Prof. Medium Adult Chicken&Rice

  Biomill je krmivo určené pro normálně aktivní střední plemena psů (od 10 do 25kg hmotnosti). Fructooligosacharidy (FOS 0,2%), lecithin, směs bylin, výtažek z dřeviny juka.
  Od 18,58 €

  BiOMill Prof. Medium Sensitive Lamb&Rice

  Kompletní, vyvážené a vysoce kvalitní krmivo, určené pro dospělé psy s normální aktivitou. BiOMill Medium Sensitive Lamb&Rice obsahuje pouze vysoce kvalitní jehněčí a bramborový protein a lehce stravitelné karbohydráty (rýže). Krmivo je svým složením vhodné také pro psy s choulostivým zažívacím traktem nebo s tendencí k potravinovým alergiím.
  Od 23,46 €