malé a střední plemeno

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Fitmin Dog Medium Light

Fitmin Medium Light je receptura s redukovaným obsahem energie, s Psylliem pro pocit nasycení, s přírodními antioxidanty pro ochranu tělních buněk před volnými radikály.
Od 11,91 €

Fitmin Pes Mini Light New

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen (v dospělosti do 12kg) se sníženým obsahem energie. Vyrobeno ze 68 % živočišných surovin, 50 % čerstvé kuřecí maso, 15 % sušené kuřecí suroviny, 3 % rybí suroviny. 68 % bílkovin živočišného původu.
14,72 € 13,25 €

Belcando Finest Croc

Krmivo Belcando Finest Croc je určeno pro malé a střední psí gurmány. Krmivo je snadno stravitelné díky vysokému podílu masa (85% živočišných bílkovin - 75% z drůbeže, 10% ryby - sleď) a prospívá organismu díky obsaženým dalším biologicky prospšným látkám. S ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
Od 6,53 €

Belcando Finest Light

Belcando Finest Light je kompletní krmivo pro malá a střední plemena psů s nižší potřebou energie s ojedinělou přílohou - po zalití teplou vodou se vytvoří omáčka.
Od 6,53 €

BiOMill Prof. Medium Light Adult Chicken&Rice

BiOMill pro dospělé psy s nadváhou nebo pro psy s nízkou aktivitou.
Od 19,46 €

Bosch Dog Light 12,5kg

Plnohodnotné, vyvážené a komletní krmivo pro psy s nadváhou od firmy Bosch.
Od 8,33 €

Hill's Canine Dry Adult Light 3kg

Kompletní krmná směs od firmy Hills se sníženým obsahem kalorií pro psy méně aktivní, kastráty nebo psy se sklonem k obezitě. Granule obsahují L -karnitin, látku, která je schopna negativním způsobem ovlivňovat ukládání tuků.
Od 23,51 €

Hill's Canine Dry Adult Perfect Weight Medium 10kg

Krmivo Hills pro obézní psy malých a středních plemen. Kvalitní suroviny v optimální kombinaci a množství pro redukci hmotnosti.
Od 8,23 €

Hill's Canine Dry Senior Light 12kg

Kompletní krmná směs od značky krmiva Hills sestavena pro psy od věku 7mi let a nad 25kg hmotnosti s cílem předcházet vysokému příjmu nutričních komponentů, které mohou vést k rozvoji chorobných změn typických pro starší věkovou kategorii a nabírání hmotnosti.
79,86 € 66,10 €

N&D LG DOG Light M/L Chicken&Pomegranate

Kompletní suché krmivo N&D s nízkým obsahem obilovin, kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy středních a velkých plemen s nižší potřebou energie.
Od 59,89 €

Trainer Natural Medium Light 12,5kg

Receptura řady Trainer Natural patří k tzv. funkčním krmivům, které pomáhájí podporovat celkové zdraví vašeho psa. Krmivo obsahuje látky pro nižší vstřebávání tuku, úpravu peristaltiky a zdraví kloubů. Struktura granulí čistí zuby.
56,07 € 44,85 €