Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

malá a trpasličí plemena

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
Od 346,00 Kč

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken & Lamb

Applaws Dog Dry Adult S&M Breed Chicken & Lamb je první kompletní krmivo se 75% obsahem kuřete a jehněčího masa, zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv, je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní probiotika. 
Od 346,00 Kč

Fish4dogs Finest Ocean White Fish Adult Small

Pro citlivé pejsky malých plemen je určeno krmivo Fish4dogs Finest Ocean White Fish Adult Small. Bílá ryba, brambora a hrášek.

Fish4dogs Finest Salmon Adult Small

Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin pro lesklý kožíšek i pro udržení pohyblivosti kloubů. Fish4dogs Finest Salmon Adult Small jako hypoalergenní dieta pro malé psy vzrůstem, s velkým srdcem.

Nature's Protection Dog Dry Adult Mini Lamb

Nature's Protection Dog Dry Adult Mini Lamb pro dospělé psy malých plemen (váha v dospělosti: 1–10 kg) je velmi chutnou recepturou s převahou jehněčího s látkami pro úpravu trávení.
Od 119,00 Kč

Taste of the Wild Appalachian Valley Small Breed

Divoká zvěřina v receptuře Taste of the Wild Appalachian Valley Small Breed v malých porcích pro malá plemena psů. Energie kachny a ryby na celý den. Váš pes touží prohnat jelena v americkém apalačském údolí, tak mu to dopřejte. Ovoce a zelenina spolu s luštěninou tvoří základ kompletního a vyváženého krmiva.
Od 310,00 Kč

Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Lamb Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult Mini No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Dehydratované jehněčí maso, rýže a kukuřičný olej v receptuře jsou jako základní suroviny krmiva zvláště vhodné pro psy s potravinovou přecitlivělostí.
Od 318,00 Kč

Acana Heritage Adult Small Breed

Unikátní krmivo Acana Heritage Adult Small Breed. Bezobilná receptura vyráběna metodou „celá kořist“, kdy se z daného zvířete použije maso, orgány, poživatelné kosti a chrupavky v přirozeném poměru k dosažení maximálních nutričních hodnot bez použití syntetických ingrediencí.
Od 94,00 Kč

Arden Grange Mini Adult rich in fresh Lamb & Rice

Arden Grange Mini Adult rich in fresh Lamb & Rice je krmivo pro citlivé psy, pro psy nesnášející kuře. Kompletní krmivo pro psy malých a trpasličích plemen s novozélandskou jehněčí moučkou - vysoce kvalitní zdroj lehce stravitelných bílkovin.
Od 321,00 Kč

Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day

Barking Heads Tiny Paws Bad Hair Day je v obalu s pejskem zabalené delikátní jehněčí pro všechny dospělé pejsky malých tělem, velkých duchem. Nutriční základ pro pejsky s citlivou pokožkou nebo náročnou srstí. Prostě nejen pro sobotní večery, kdy někoho honí mlsná! (54,5% Jehně & Pstruh)
Od 342,00 Kč

Barking Heads Tiny Paws Quackers Grain Free

Kačer k večeři. Barking Heads Tiny Paws Quackers Grain Free. Červené kachní maso s bílou filetou ze pstruha a hráškem. Bez obilovin, pouze s nejnutnějším množstvím škrobů. Italská restaurace nejen pro svalnaté italské chrtíky! No tak, nebuďte chrti... (53% Kachna & Pstruh)

Calibra Dog Gf Adult Small Breed Duck

Krmivo Calibra Dog Grain Free Adult Small Breed Duck & Potato jsou hypoalergenní granule s vysokým obsahem kachního masa bez obilovin určené pro dospělé psy miniaturních a malých plemen (1-10kg). Drobné granule s chutným kachním masem jsou speciálně přizpůsobeny pro malá plemena. Struktura a velikost granulí omezuje tvorbu zubního plaku. Vysoce stravitelné kompletní krmivo zcela bez obilovin je vhodné i pro citlivé zažívání. Lososový olej jako zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst.
Od 242,00 Kč

N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Boar & Apple

Kompletní krmivo s divočákem značky N&D pro dospělé psy malých plemen. Hrachový škrob, dýně, divočák, jablko.
Od 215,00 Kč

N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Codfish & Orange

Kompletní krmivo značky N&D pro dospělé psy malých plemen.Hrachový škrob, dýně, treska, pomeranč.
Od 215,00 Kč

N&D Gf Pumpkin Dog Adult Mini Lamb & Blueberry

Bezobilná receptura značky krmiva N&D s jehněčím a borůvkami pro dospělé psy malých plemen.
Od 215,00 Kč

BiOMill Prof. Mini Sensitive Lamb&Rice

Krmivo pro psy malých plemen s citlivějším zažíváním. zn. BiOMill.
Od 171,00 Kč

BiOMill Prof. Mini Sensitive Salmon&Rice

Krmivo BiOMill Sensitive Salmon neobsahuje suroviny, které nejčastěji vyvolávají potravní alergii. Je proto vhodné také pro psy s choulostivým zažívacím traktem, nebo s tendencí k potravinovým alergiím.
Od 182,00 Kč

Brit Care Dog Adult Small Breed Lamb & Rice

Brit Care pro malá plemena psů je krmivo s obsahem jehněčího a s vyšším obsahem energie, která uspokojí pejska i při nízkém dávkování.
Od 101,00 Kč

Carneeval FESTIVE TURKEY MINI RACE

Krůta pro psy od Carneevalu v mini verzi granulí pro psy malých plemen. Obsah krůty: 54,5%
Od 152,00 Kč

Carneeval HIGHLAND LAMB MINI RACE

Jehněčí pro psy malých plemen od značky krmiva Carneeval. MINI varianta jehněčího z čerstvého a sušeného jehněčího masa, pstruha, hnědé rýže, ovoce, zeleniny a ovesných vloček.
Od 152,00 Kč