malá a střední plemena

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Fish4dogs Finest Ocean White Fish Adult Medium

Pro citlivé psy malých a středních plemen je určena receptura Fish4dogs Finest Ocean White Fish Adul. Bílá ryba, brambory a hrách. Prakticky nulové riziko alergických reakcí.

Fish4dogs Finest Salmon Adult Medium

Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin pro lesklý kožíšek i pro udržení pohyblivosti kloubů. Fish4dogs Finest Salmon Adult Medium jako hypoalergenní dieta pro střední a malé psy.

Fish4dogs Finest Salmon Adult Small

Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin pro lesklý kožíšek i pro udržení pohyblivosti kloubů. Fish4dogs Finest Salmon Adult Small jako hypoalergenní dieta pro malé psy vzrůstem, s velkým srdcem.

Trainer Personal Medium Maxi Sensintestinal 12,5Kg

Kompletní krmivo Trainer Personal Medium Maxi Sensintestinal je určeno pro dospělé psy středních a velkých plemen s citlivým zažíváním. Krmivo obsahující funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví. Oxi-fend, sušený extrakt černého rybízu je zcela přírodní zdroj bohatý na polyfenoly a má velmi silný antioxidační účinek. Sušený brokolicový a čekankový extrakt zlepšuje složení mikroflóry a reguluje pohyb střev. Vysoká biovyužitelnost proteinu z čerstvého masa a ryb zvyšuje nutriční hodnotu krmiva.
1 591,00 Kč 1 272,00 Kč

Trainer Personal Medium Maxi Sensirenal 12,5Kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen s citlivými ledvinami. Krmivo obsahující funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví. Oxi-fend, sušený extrakt z hroznového vína je zcela přírodní suchý extrakt semen bílého hroznového vína, s velmi silným antioxidačním účinkem. Sušený brokolicový a čekankový extrakt zlepšuje složení mikroflóry a přirozeným způsobem pomáhá eliminovat tělní odpad. Díky sníženému obsahu protein, fosforu a sodíku a doplňků antioxidantů a Omega 3 mastných kyselin podporuje funkci močového aparátu.
1 578,00 Kč 1 263,00 Kč

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Duck Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Duck Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro psy s citlivým trávením, s antioxidanty a slávkou zelenoústou pro zdraví kloubů.
Od 378,00 Kč

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Lamb Rice je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro zdravé trávení, s antioxidanty, se složkami kloubní výživy.
Od 378,00 Kč

Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Salmon Maize

Monoproteinové krmivo Trainer Fitness Adult M/M No Gluten Salmon Maize je doplněné funkčními ingrediencemi, které přispívají celkové pohodě a zdraví zvířat. Pro jedince s potravní přecitlivělostí, s antioxidanty, se složkami kloubní výživy.
Od 1 167,00 Kč

ANF Canine Holistic Grain Free Chicken

ANF Canine Holistic Grain je kompletní a velmi dobře stravitelné krmivo s obsahem až 51% čerstvého masa přímo z výroby!. Unikátní receptura! Další surovinou je pouze zelenina a ovce. Vhodnější pro střední a velká plemena díky většímu tvaru granulí.
Od 446,00 Kč

Calibra Dog Gf Adult Medium & Small Salmon

Krmivo Calibra Dog Grain Free Adult Small/Medium Breed Salmon & Potato pro malá a střední plemena psů je hypoalergenní krmivo, které pečuje o zdraví kůže i srsti a zároveň chrání citlivé zažívání. Receptura výhradně bez obilovin s vysokým obsahem masa z lososa je velmi chutná a vysoce stravitelná. Každodenní podávání hypoalergenního krmiva Calibra Grain Free Salmon je vhodné pro malé a střední psy se sklony k alergiím, citlivým zažíváním, problémovou kůží, či poškozenou a lámavou srstí. Hlavní výhody produktu Calibra Dog GF Adult Small/Medium Breed Salmon & Potato: - Vysoký obsah lososa s brambory a zcela bez obilovin - Výborná chutnost a vyvážené složení vhodné i pro extra citlivé zažívání - Lososový olej jako zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin pro péči o kůži a srst.
Od 249,00 Kč

Calibra Dog Ha Adult Medium Breed Lamb

Krmivo Calibra Dog HA Adult Medium Breed Lamb & Rice  je kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy středních plemen (10–30 kg) z jehněčí bílkoviny. Vyvážený obsah vitamínů a nenasycených mastných kyselin pozitivně ovlivňuje imunitní systém a pečuje o kvalitu srsti.
Od 292,00 Kč

Belcando Finest Grain Free

Belcando Finest Grain Free je recepturou krmiva pro psy s citlivým trávením. Specialitou této receptury je zvýšení chutnosti díky výborné omáčce, která je již součástí granulí. Zdrojem živočišné bílkoviny v krmivu je jehně a kuře.
Od 144,00 Kč

Belcando Finest Grain Free Salmon

Belcando Finest Grain Free Salmon je recepturou krmiva pro psy s citlivým trávením. Specialitou této receptury je zvýšení chutnosti díky výborné omáčce, která je již součástí granulí. Zdrojem živočišné bílkoviny v krmivu je ryba.
Od 144,00 Kč

N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Boar & Apple

Hrachový škrob, dýně, divočák, jablko. Bezobilná receptura kompletního krmiva N&D pro dospělé psy středních a velkých plemen.
Od 506,00 Kč

N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Chicken&Pomegranate

Hrachový škrob, dýně, kuře, granátové jablko. Kompletní krmivo značky N&D bez obilovin s kuřecím masem a granátovým jablkem pro dospělé psy středních a velkých plemen.
Od 427,00 Kč

N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Codfish & Orange

Kompletní krmivo značky N&D pro dospělé psy středních a velkých plemen v kombinaci hrachový škrob, dýně, treska, pomeranč.
Od 492,00 Kč

N&D Gf Pumpkin Dog Adult M/L Lamb & Blueberry

Kompletní krmivo značky N&D bez obilovin s jehněčím a borůvkami pro dospělé psy středních a velkých plemen. Hrachový škrob, dýně, jehně, borůvka.
Od 506,00 Kč

BiOMill Prof. Medium Sensitive Lamb&Rice

Kompletní, vyvážené a vysoce kvalitní krmivo, určené pro dospělé psy s normální aktivitou. BiOMill Medium Sensitive Lamb&Rice obsahuje pouze vysoce kvalitní jehněčí a bramborový protein a lehce stravitelné karbohydráty (rýže). Krmivo je svým složením vhodné také pro psy s choulostivým zažívacím traktem nebo s tendencí k potravinovým alergiím.
Od 495,00 Kč

BiOMill Prof. Medium Sensitive Salmon&Rice

BiOMill s lososem je svým surovinovým složením ideální pro psy s choulostivým zažívacím traktem, nebo s tendencí k potravinovým alergiím.
Od 495,00 Kč