Hledat
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  ledviny, močové cesty, játra

  POZOR! Objednáním krmiva nebo konzerv ze sekce klinických diet je možné pouze po stanovaní diagnózy Vašeho zvířete veterinárním lékařem. Na základě diagnózy je stanovena vhodnost nebo nevhodnost zkrmování klinické diety. Průběžné kontroly u Vašeho veterinárního lékaře během zkrmování klinické diety by měly být samozřejmostí a jsou doporučované ve frekvenci minimálně půl roku. Pokud by se zhoršil stav Vašeho zvířete, vyhledejte jeho ošetření okamžitě. Nákupem klinické diety berete na vědomí tuto informaci. 

  Garantem prodeje klinických diet je:

  Veterinární ordinace Galen

  MVDr. Alexandrová Pavla

  Podpěrova 439/2
  621 00 Brno-Medlánky
   e-mail: ordinace@vetgalen.cz
   t. 721 022 265‬

  V případě potřeby konzultace výběru neváhejte kontaktovat.

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Epato Canine WD konzerva 150g

  Kompletní dietní krmivo pro psy na podporu funkce jater, které se podává v případě chronické jaterní nedostatečnosti a pro snížení mědi v játrech. Dietní krmivo pro psy se sníženým obsahem mědi a sodíku obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, lehce stravitelné sacharidy a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin.
  91 Kč 82 Kč

  Epato Canine WD konzerva 400g

  Kompletní dietní krmivo pro psy na podporu funkce jater, které se podává v případě chronické jaterní nedostatečnosti a pro snížení mědi v játrech. Dietní krmivo pro psy se sníženým obsahem mědi a sodíku obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, lehce stravitelné sacharidy a vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin.
  112 Kč 101 Kč

  Hill's Canine C/D Dry Multicare

  Kompletní krmivo pro psy s výskytem struvitů a kalcium fosfátů. Jeho podávání působí preventivně proti jejich výskytu nebo návratu.
  Od 505 Kč

  Hill's Canine K/D Dry

  Kompletní krmivo pro Vašeho pesjka v případě chronického onemocnění ledvin (IRIS fáze 1–3) , renální forma leishmaniózy nebo pokud má časté srdeční potíže.
  Od 561 Kč

  Hill's Canine L/D Dry

  Kompletní krmivo pro psy s jaterními potížemi.
  Od 549 Kč

  Hill's Canine U/D Dry

  Ledvinová dieta pro psy s urátovými nebo cystinovými urolity, krmivo se používá také pro pokročilé selhání ledvin a při onemocnění jater.
  Od 1150 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine C/D konzerva Multicare 370 g

  Kompletní vlhké krmivo při výskytu struvitů a kalcium fosfátu. Prevence výskytu nebo návratu.
  88 Kč 78 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine K/D konzerva 370 g

  Konzerva pro stavy ledvinového selhání a častých srdečních obtíží.
  88 Kč 78 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine S/D konzerva 370 g

  Kompletní vlhké krmivo zaměřené na rozpouštění struvitových kamenů.
  88 Kč 78 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine U/D konzerva 370 g

  Vlhké krmivo při výskytu urátových a cystinových urolitů, používá se také při pokročilé fázi chronického onemocnění ledvin a při onemocnění jater.
  88 Kč 78 Kč

  Hill's Prescription Diet Canine W/D konzerva 370 g

  Vlhké krmivo, které slouží jako prevence udržení hmotnosti, řeší problémy spojené s nedostatkem vlákniny a při zkrmování působí preventivně proti výskytu struvitové urolitiázy u psů se sklonem k obezitě.
  88 Kč 78 Kč

  Purina Ppvd Canine - En Gastrointestinal

  Kompletní veterinární dieta určená pro řešení trávících potíží, onemocněním slinivky nebo chronickém onemocnněí jater bez neuropsychických příznaků.
  Od 313 Kč

  Purina PPVD Canine - EN Gastrointestinal 400 g konzerva

  Kompletní vlhké veterinární krmivo při problémech s trávením, se slinivkou, při chronických jaterních onemocněních bez neuropsychických příznaků. Vysoce chutné, s kokosovým olejem.
  75 Kč 67 Kč

  Purina PPVD Canine - HP Hepatic 3 kg

  Kompletní dietní krmivo pro štěňata a dospělé psy určené k podpoře funkce jater při chronické jaterní nedostatečnosti. Dieta s přiměřeným obsahem kvalitních bílkovin, s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin a vysokým obsahem vysoce stravitelných sacharidů. Dieta je rovněž vhodná ke snížení obsahu mědi v játrech, a to díky sníženému obsahu mědi.
  611 Kč 526 Kč

  Purina Ppvd Canine - Nf Renal Function

  Pro podporu funkce ledvin. Kompletní krmivo.
  Od 526 Kč

  Purina PPVD Canine - NF Renal Function 400 g konzerva

  Snížený obsah fosforu v dietním krmivu pro podporu renálních funkcí při chronické ledvinové nedostatečnosti a pro zpomalení progrese chronického onemocnění ledvin. Snížený obsah vysoce kvalitních bílkovin pro omezení tvorby uremických toxinů. Omega-3 mastné kyseliny pomáhají snižovat glomerulární hypertenzi a zánět v ledvinách.
  75 Kč 67 Kč

  Purina Ppvd Canine - Ur Urinary

  Canine UR Urinary je velmi chutné kompletní veterinární dietní krmivo pro nutriční podporu při rozpouštění a/nebo prevenci vzniku struvitových močových kamenů u psů. Pro tvorbu kyselé moči.
  Od 526 Kč

  Royal Canin Vd Dog Dry Hepatic Hf16

  HEPATIC je kompletním dietním krmivem pro psy, které podporuje jaterní funkce v případě chronické jaterní nedostatečnosti a snižuje ukládání mědi v játrech.
  Od 370 Kč

  Royal Canin Vd Dog Dry Renal Rf14

  Kompletní krmivo pro psy se selháním ledvin v chronické nebo akutní fázi. Nízký obsah fosforu, nízký obsah vysoce stravitelných bílkovin. Šetrně.
  Od 421 Kč

  Royal Canin Vd Dog Dry Renal Select

  Kompletní krmivo pro případy chronického nebo akutního selhání ledvin.
  Od 498 Kč