Hledat
Euro
Kategorie
  Menu Zavřít

  krmné směsi

  Zobrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  Oves nahý Avicentra 1 kg

  Doplňkové krmivo pro exoty s vyšším podílem tuků s převládajícím podílem nenasycených mastných kyselin, s vyšším podílem dusíkatých látek, vitamínů i minerálů. Zrno ovsa je ceněno pro příznivé složení bílkovin s vysokým obsahem esenciálních aminokyselin, zvláště lysinu.
  1,00 € 1,00 €

  VL Complete Rat&Mouse pro potkany a myši 2kg

  Kompletní krmivo pro myši, potkany a krysy.
  25,00 € 22,00 €

  VL Complete Rat&Mouse pro potkany a myši 500g

  Kompletní krmivo pro krysy.
  7,00 € 6,00 €

  Supreme Tiny Farm Friends Rat potkan krm. 907g

  Kompletní krmivo pro potkany a myši.
  5,00 € 5,00 €

  FINE PET Super Mix Hlodavec 1,2kg

  Křupavé kompletní krmivo pro Vaše morčátko a jiné malé hlodavce. Směs zrnin, extrudovaných tvarů z obilnin a zeleniny.
  5,00 € 4,00 €

  Nutrin Nature Potkan 750g

  Kvalitní pestré krmivo jedninečné receptury, které zvířata spotřebují beze zbytku, a plně pokryje jejich nutriční požadavky Vyniká vysokou chutností. Pro potkany všech barev a velikostí.
  5,00 € 4,00 €

  Beaphar Krmivo potkan Care+ 1,5kg

  100% jednodruhové extrudované krmivo. Každá peleta má stejné složení. Krmivo je komletní, není třeba dalších doplňků, i když pochoutku pro potkany určitě každý potkan rád přivítá.
  21,00 € 18,00 €

  Beaphar Care+ potkan 250 g

  Peletované krmivo jednotného složení speciálně vyvinuto pro potkany z obilovin, semen a živočišné bílkoviny. S doplňky pro zdravé trávení, imunitu a správnou kondici Vašeho zvířátka.
  5,00 € 5,00 €

  Cunipic Rat - Potkan 800 g

  Cunipic pro potkany je kompletní přírodní krmivo, obohacené vitamíny a minerály speciálně vyvinuté pro výživu všech druhů potkanů. Pestré složení receptury.
  6,00 € 6,00 €

  PUUR rat - potkan 800 g

  Bohatá směs pro potkany s chutnými a různorodými přírodními surovinami pro vynikající apetit. Obsahuje 33 chutných surovin, včetně ovsa, svatojánského chleba, celých burských oříšků, sušených moučných červů a kousků sušených banánů a červené řepy.
  6,00 € 6,00 €

  Supreme Science®Selective Rat & Mouse - potkan, myš 1,5 kg

  Stejnorodé peletované krmivo pro všechyn druhy potkanů ze směsi zrnin a ovoce. Krmivo je přirozeně chutné, bez přidaného cukru a neobsahuje ani umělá barviva. Díky přesnému pečlivému složení krmiva není potřeba přidávat další nutriční doplňky, zvíře v krmivu dostává všechny vitamíny a minerály, které potřebuje k zajištění dlouhodobého zdraví.
  11,00 € 10,00 €

  Supreme Tiny FARM Friends Rat&Mouse - potkan a myš 907 g

  Kompletní krmivo pro potkany a myši řady Farm Friends ze směsi zrnin, obilných vloček, lněného semínka, rohovníku a vojtěšky.
  5,00 € 4,00 €

  Vl Nature Rat - Potkan 750 G

  Prémiová čistě přírodní směs pro potkany s extra porcí obilovin, semen, ořechů, ovoce, zeleniny a bylinek. Pro správné zažívání, zdravý chrup, zářivou srst a pevné zdraví.
  Od 6,00 €

  VL Complete Rat - potkan 500 g

  Kompletní krmivo vynikající chuti pro potkany ze 100% přírodních lehce stravitelných extrudovaných pelet stejného složení.
  6,00 € 5,00 €

  Brit Animals Rat

  Superprémiové kompletní krmivo pro potkany. Obsahuje juku schidigeru pro snížení zápachu exkrementů. Obsahuje lněné semínko pro zdravou srst. S lesními plody, které působí jako přírodní antioxidanty.
  Od 2,00 €

  Supreme Selective Rat potkan krm.

  Kompletní a vyvážená superprémiová strava, která dokonale vyhovuje stravovacím požadavkům potkanů. Jednotné granule, které zvíře nevybírá.
  Od 11,00 €

  Vitakraft Rodent Rat krm. Emotion Beauty 600g

  Skvělé kompletní krmivo pro potkany premiové kvality. Vyrobeno pouze z naturálních zdrojů, obohaceno o extra vitamíny a minerály. Pečuje o zdravé zuby, lesklou srst a imunitní systém.
  6,00 € 6,00 €

  Vitakraft Rodent Rat krm. Menu Vital 1kg

  Skvěle vyvážené krmivo pro krysy a potkany. Obsahuje množství důležitých vitamínů a minerálů.
  6,00 € 6,00 €

  Avicentra oves nahý 25kg

  Doplňkové krmivo pro drobné hlodavce, exotické ptactvo a býložravce. Obilka ovsa bez slupky.
  27,00 € 23,00 €