Rozvoz po Brně nad 500Kč ZDARMA ! 

klouby, vazy, kosti

Zobrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Gelapony Arthro

Gelapony Arthro regeneruje tkáně kloubního systému, posiluje kosti, vazy a šlachy. Díky vysokému obsahu kolagenu CHP (98,7 %) je vhodné pro intenzivně zatěžované koně a při chronických pohybových potížích.
Od 35,60 €

Gelapony Chondro

Gelapony Chondro je kombinované doplňkové krmivo s kolagenem CHP a glykosaminoglykany pro intenzivní výživu a regeneraci kloubních chrupavek vhodné při extrémní zátěži či akutních pohybových problémech koní.
Od 61,00 €

Gelapony Fast

Specializované doplňkové krmivo s Boswellií Serratou, kolagenními peptidy CHP, vitamínem E a selenem k akutní aplikaci při poraněních a zhmožděních pohybového aparátu koní či rychlému zvýšení flexibility kloubů a elasticity pohybu.
Od 39,79 €

Gelapony Vitamin

Gelapony VitaMín je komplexní vitaminominerální doplněk s kolagenem CHP. Přípravek je určen k dennímu doplnění vitamínů a minerálních látek do krmné dávky koní. Současně zajišťuje příjem kolagenu CHP pro správný vývoj a regeneraci kloubů, kostí a šlach.
Od 19,73 €

Mineralpony Senior

Minerální doplňkové krmivo s obsahem kolagenu CHP, základních minerálních látek, vitamínu E, selenu, vitamínu C, jódu a beta-karotenu určené pro výživu kostí a kloubů dospělých koní v zátěži.
Od 50,23 €

Phytovet Horse More Mobility

Bylinný přípravek pro zdraví pohybového aparátu koní, který vyživuje muskuloskeletární systém, napomáhá při regeneraci tkání, přispívá k nárůstu svalové hmoty, urychluje rekonvalescenci a napomáhá odvodu škodlivin z místa postižení. Zlepšuje pohyblivost zvířete a jemnou přírodní cestou udržuje dobrý zdravotní stav svalového systému, kostí a kloubů.
Od 19,14 €

Alavis MSM pro kone s Vitaminem C plv 600g

Veterinární přípravek pro koně proti zánětu a bolesti a na zpevnění vazů a šlach. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci s vitaminem C. Vhodné po úrazech a operacích.
45,31 € 33,35 €

Barny's Triple Blend Extra Silný (Doplněk Stravy)

Kloubní preparát pro lidi se sílou pro koně.
49,54 €

Gelapony Arthro Biosol 3000Ml

Doplňkové krmivo pro koně s vysokým obsahem kolagenu CHP a vitamínů ve vysoce vstřebatelné a využitelné formě kolagenního biosolu. Gelapony® Arthro Biosol regeneruje tkáně kloubního systému, posiluje kosti, vazy a šlachy.
67,80 € 47,70 €

Gelapony Chondro Biosol 3000Ml

Doplňkové krmivo - komplexní perorální chondronutraceutikum s kolagenem CHP a glykosaminoglykany k intenzivní regeneraci kloubního systému a pro zlepšení elasticko-mechanických vlastností kloubních a vazivových tkání při vysoké sportovní zátěži.
116,24 € 81,79 €

Gelapony Fast Biosol 3000Ml

Doplňkové krmivo s Boswellií Serratou, kolagenními peptidy CHP, vitamínem E a selenem k akutní aplikacipři poraněních a zhmožděních pohybového aparátu koní či k rychlému zvýšení flexibility kloubů a elasticity pohybu.
98,53 € 69,28 €

Nutri Horse Chondro Plus plv 1kg new

Speciální doplněk pro regeneraci a zlepšení pohyblivosti kloubů obohacený o MSM. K regeneraci a výstavbě kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů, šlach a pojivových tkání.
51,15 € 40,94 €

Nutri Horse Chondro Plv 1 Kg

Doplňkové krmivo pro koně se chondroitinem, glukosaminem, a hydrolyzátem kolagenu.
47,33 € 33,30 €

Nutri Horse Chondro Tbl 1 Kg

Speciální doplněk pro koně pro regeneraci a zlepšení pohyblivosti kloubů ve formě tablet. K regeneraci a výstavbě kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů, šlach a pojivových tkání.
62,10 € 43,70 €

Nutri Horse Chondro Tbl 3 Kg

Doplňkové krmivo pro koně se chondroitinem, glukosaminem, a hydrolyzátem kolagenu.
174,85 € 123,00 €

Nutri Horse Gelatin Nový 1 Kg

Doplňkové krmivo pro koně s kolagenním hydrolyzátem pro podporu zdravého růstu a vývinu kloubů, šlach a chrupavek. Přípravek je vhodný pro mladé i starší koně.
20,93 € 14,72 €

Alavis Triple Blend Extra Silný Plv 700G

Komplexní kloubní výživa pro koně. ALAVIS Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss. Je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži.
49,54 € 45,95 €

Gelapony Selenium Biosol 3000Ml

Gelapony® Selenium Biosol je doplňkové krmivo pro koně s kolagenem CHP, selenem, vitamínem E, rutinem, vitamínem C a aminokyselinami pro podporu svalové funkce, ke zvýšení prokrvení tkání, ochraně svalů a vazů před škodlivým působením volných peroxidových radikálů vznikajících při fyzické zátěži. Forma biosolu zajišťuje rychlé a snadné vstřebávání účinných látek a umožňuje snadnou aplikaci přípravku.
94,30 € 66,33 €

Hippovit Chondro

Hippovit Chondro je komplex kloubní výživy (glukosaminsulfát, chondroitinsulfát, omega 3 mastné kyseliny, kolagen) s organickým selenem určený především pro koně ve sportu, hříbata a starší koně.
Od 42,92 €

Hippovit Msm

HIPPOVIT MSM působí analergicky, protizánětlivě a stimuluje proces hojení. Zlepšuje krevní zásobování v těle, redukuje svalové křeče, chrání organismus před volnými radikály. Velký efekt se projevuje při poúrazových stavech pohybového aparátu a po náročné fyzické aktivitě, kdy urychluje hojení poškozených tkání a urychluje rehabilitaci.
Od 8,37 €

Hippovit Sport

HIPPOVIT SPORT je určen k dennímu doplnění krmné dávky sportovních a dostihových a koní. Ošetření kloubů, podpora trávení, pro regeneraci organismu po zátěži.
Od 45,13 €

Nutri Horse Collagen & Rosehip 700 G

Doplněk do krmiva pro koně, který slouží jako prevence problémů s klouby a kopyty. Obsahuje kolagen, který udržuje pevnost a odolnost chrupavky a šípek, který obsahuje vitamín C. Vitamín C se podílí na syntéze kolagenu.
21,67 € 15,27 €

Nutri Horse Msm

Přírodní doplněk eliminující nepříznivé projevy při problémech s klouby.
Od 20,29 €

Nutri Horse Unlimited Sports Nový Pst 110 G

NutriHorse Unlimited Sports je orální pasta, která obsahuje výtažky z jasanových listů, kopřivy, smilu a řimbaby. Pro zmírnění bolesti a zánětů kloubů.
26,82 € 18,86 €

Epona Braunhirse Geschotet - Drcené Hnědé Proso 1,5 Kg

Drcené hnědé proso Epona pro koně na ochranu kloubů a chrupavek. Dávka na 21 dnů.
38,36 € 27,00 €

Geloren Horse 1350G (3X450g)

GelorenHA od Aktivního zvířete je kloubní výživa určená pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu. Obsahuje 3 nejúčinnější látky v maximální koncentraci. Podává se v unikátní formě želatinových žvýkacích tablet s oblíbenou višňovou příchutí, které zaručují jasnou kontrolu dávkování.
72,50 € 63,30 €

Alavis Duoflex

Přípravek Alavis na regeneraci pohybového aparátu koní s protizánětlivým účinkem.
36,57 €

Alavis Celadrin Pro Koně

ALAVIS Celadrin pro koně je veterinární přípravek proti zánětu a bolesti svalů, kostí, šlach a kloubů u koní.
23,60 €

Yumove Horse Joint 900Gm

Doplněk pro koně na podporu zdraví, pružnosti a pohybu kloubů se slávkou zelenoústou.
86,66 € 53,77 €

Yumove Horse Joint - Active 900Gm

Doplněk YUMOVE Horse ACTIVE JOINT se zvýšeným množství důležitých účinných látek. Pomáhá udržovat klouby vašeho koně zdravé i navzdory fyzické zátěži.
146,69 € 91,03 €